Užtikrintumą demonstravę „Visi kartu“ vaikinai žengė į pusfinalį

„Visi kartu“ komandos vyrai puikiai pradėjo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionatą ir kartelę išlaiko iki šiol.

Antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Visi kartu“ užtikrintai 85:68 (12:20, 27:17, 20:19, 26:12) nepasigailėjo „Vilniaus m. savivaldybės“ ir žengė į pusfinalį laimėjusi seriją 2:0.

„Visi kartu“ komandai tai jau dabar yra geriausias rezultatas istorijoje ir ji nežada sustoti.

Pusfinalyje lauks „Sadolin“ arba „Patriotai-VTDK“.

Savivaldybės atstovai irgi pasižymi kovingumu, tad lengvai nepasidavė. Tačiau jų kova trūko du kėlinius ir tiek. Vėliau „Visi kartu“ įsibėgėjo ir tai padarė lemiamu metu.

Nors likus kėliniui jie pirmavo dar trapiu 3 taškų pranašumu (59:56), Patrykas Lysiak pradėjo rengti spurtą ir taip atotrūkis išaugo – 71:58. „Vilniaus m. savivaldybė“ per šį kėlinį strigo, puolime neatrodė taip, kaip norėtų, ir taip paleido į priekį šeimininkus bei nudegė.

Mėgstantiems tritaškius, šis mačas turėjo patikti. „Visi kartu“ smeigė 16, o „Vilniaus m. savivaldybė“ – 12 tolimų metimų. Vis tik jei šeimininkai gavo progą mesti 24 baudas, tai svečiai – vos 2.

„Visi kartu“ 23 taškus pelnė Gustas Giedraitis, 15 – Ginas Mulevičius (10 atk. kam.), 12 – Rapolas Raižys, 10 – Ladas Bitė.

„Vilniaus m. savivaldybei“ 17 taškų surinko Gintas Petrikas, 15 – Vytautas Zapalskis, 10 – Justinas Ruminas.