D.Bučo vedama „Vilniaus KM-99“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Vilniaus ugniagesį“

D.Bučo vedama „Vilniaus KM-99“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Vilniaus ugniagesį“ 6309

Į kovą stojo dar viena GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionato pora: čia „Vilniaus ugniagesys“ pirmajame ketvirtfinalio mače turėjo pripažinti „Vilniaus KM-99“ pranašumą – 64:75 (16:19, 21:17, 12:16, 15:23).

Tai buvo pirmas kartas šį sezoną, kuomet „Vilniaus KM-99“ pavyko nugalėti „Vilniaus ugniagesį“. 

„Vilniaus ugniagesys“ tik neilgam galėjo pasidžiaugti galimybe būti priekyje – tai buvo pavykę mačo viduryje, bet Dominykas Bučas su Martynu Palšiu pasidarbavo, jog rezultatą persvertų – 52:49. Skirtumas tik augo (61:52), tačiau pakurstyti intrigą ugniagesiai dar bandė – 59:63. D.Bučas ėmė vesti į priekį svečių ekipą, skirtumą pavertė dviženkliu (75:61) ir čia jau viskas tapo aišku, nes šeimininkų puolimas strigo.

Šioje serijoje dar tikrai galima laukti įdomybių, nes praėjusį etapą komandos baigė būdamos šalia turnyrinėje lentelėje.

„Vilniaus KM-99“ 34 taškus pelnė, 11 kamuolių atkovojo ir 9 pražangas išprovokavo D.Bučas (48 n.b.), 21 tašką surinko Tomas Butrimas (16 atk. kam.), po 5 – Tautvydas Rėkašius ir Domantas Pikūnas (10 rez. perd.).

„Vilniaus ugniagesiui“ 14 taškų pelnė Dominykas Gružinskas, 13 – Dovydas Sakalnikas, po 8- Tomas Markevičius, Giedrius Ruočkus, Eividas Petrulis ir Gelmis Ramaneckas.

„Vilniaus ugniagesio“ treneris Genadijus Kuliomin po rungtynių pripažino, jog jos jo komandai geros nebuvo.

„Labai prastos rungtynės, mums trūko charakterio, atėjome visiškai be nusiteikimo. Nesugebėjau nuteikti žaidėjų. Atėjome pasiimti pergalę, o ne ją iškovoti. Pataikymas buvo prastas. Toks baudų pataikymas tik dėl nenusiteikimo, visiškai neišpildėme derinių, bandėme žaisti po vieną, neišnaudojome stipriausių pusių.

Po pertraukėlių, kuomet susitardavome kažką, išeidavome ir nieko neįvykdydavome. Absoliučiai nė vieno gero epizodo nebuvo, nė vienas nesužaidė, kaip gali. Vėl mums trūko „centrų“, turėjome daug bėdų“, – sakė jis. 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti