„Visi kartu“ žengė žingsnį link pusfinalio

Dar viena pora pradėjo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionato ketvirtfinalį. Čia pirmoji pergalė buvo įrašyta į „Visi kartu“, kuri svečiuose 89:68 (25:13, 15:17, 21:25, 28:13) nugalėjo „Vilniaus miesto savivaldybę“.

Čia „Visi kartu“ valdė situaciją visų rungtynių metų. Trečiame kėlinyje savivaldybės atstovams buvo pavykę kiek priartėti, tačiau paskutiniame kėlinyje nugalėtojai nebekėlė jokių klausimų.

Laimėtojų gretose ryškiausiai žaidė Robertas Jonaitis, pelnęs 35 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių, 14 taškų surinko Gustas Giedraitis, 13 – Rapolas Raižys.

„Vilniaus m. savivaldybei“ 21 tašką pelnė Tadas Jarašiūnas, 11 – Justinas Ruminas, 10 – Tomas Petravičius, 9 – Vytautas Zapalskis.

„Visi kartu“ treneris Tomas Keršis džiaugėsi pergale.

„Nors ir turėdami tik pusę pagrindinių žadėjų sezono eigoje dabartiniams varžovams pralaimėjome, todėl gerbiame varžovus kaip gerą B lygos komandą. Šįkart surinkome beveik visus pagrindinius žaidėjus, faktas, kad žaidžiame trečias ketvirtfinalio rungtynes per 4 dienas, treneriui suteikė peno nerimauti, kiek būsime išsaugoję jėgų šiai kovai.

Tai pat turime rimtą galvos skausmą dėl traumų, šioje sezono stadijoje komandos vedliai yra apsidaužę ir aptrupėję truputėlį daugiau nei norėtųsi. Džiugu, kad komandinių pastangų dėka, vienas kitą palaikydami ir ypač pasiaukodami gynyboje suradome pakankamai šviežumo išlaikyti bent jau šaltas galvas sprendimų pasirinkimuose, kas leido pasiekti pergalę. Nesitikime lengvų rungtynių atsakomojoje kovoje, stengsimės kautis pilnu pajėgumu“, – kalbėjo jis.