C lygoje – tvirtas kopimas link aukščiausio diviziono bei pirmoji „Lentvario“ nesėkmė

C lygoje – tvirtas kopimas link aukščiausio diviziono bei pirmoji „Lentvario“ nesėkmė 5938

Ar jau pastebėjote, kad GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C pirmenybių pirmasis etapas netrukus pasieks finišo tiesiąją? Komandoms liko sužaisti po vieną – kitą mačą ir jau paaiškės, kaip ekipos pasiskirstys po pirmąjį ir antrąjį divizionus.

Priminsime, jog į pirmąjį pateks 1–3 vietas grupėse užėmę klubai bei trys geriausios ketvirtas vietas užėmusios komandos.

Štai, E grupėje „Lynx“ (4/0) be jokių problemų kopia link tikslo pasiekti aukščiausiąjį divizioną ir skinia iš kelio visus varžovus. Šįkart „Lynx“ auka tapo SKM-KPMG (2/2) ekipa – 72:60 (13:11, 17:16, 19:15, 23:18).

„Lynx“ komanda parodė, kad jėgų bakas pas ją – neišsenkantis. Nors sudėtyje turėjo vos šešis žaidėjus, to pakako, kad SKM-KPMG gautų vos kelias progas pasipriešinti – antroje mačo dalyje „Lynx“ visiškai dominavo ir tolo.

SKM-KPMG bandė gelbėtis tolimais šūviais, kurių išleido 18, bet į tinklelį įskriejo vos 4 (22 proc.). „Lynx“ atakavo rečiau – 2/7 – 29 proc.

Prie pergalės 22 taškus pridėjo Nerijus Jonaitis (12 atk. kam.), 20 – Marius Kupetys (9 atk. kam.), 13 – Edgaras Turica, 8 – Paulius Kamarauskas.

SKM-KPMG 17 taškų surinko Paulius Kazlovas, 8 – Kajus Steponavičius, po 7 – Eimantas Drungilas ir Povilas Paulavičius.

Penktadienio vakarą apkartino pirma nesėkmė

B grupėje ginklus surėmė vienos iš pajėgiausių ekipų ir čia „Lentvaris“ (4/1) buvo priverstas svečiuose patirti pirmą pralaimėjimą prieš „Kiementą“ (3/1) – 84:103 (22:23, 19:20, 20:38, 23:22).

„Lentvaris“, kaip jam nėra įprasta, bet šiame mače šansų turėjo nedaug. Nuo antrojo kėlinio „Kiementas“ atitrūko taip, kad tavo nepavejamas.

„Lentvariui“ nepadėjo galingesnė kova dėl kamuolių, nes tikslą pasiekė tik 50 proc. dvitaškių ir 14,2 proc. tritaškių. Įtakos, be abejonės, turėjo ir 20 klaidų.

„Kiementui“ 23 taškus pelnė Andrius Putna, taip pat atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Dvigubas dublis (21 tšk., 13 atk. kam.) priklausė Dariui Bušmič, 20 taškų surinko Šarūnas Putna, 15 – Edvinas Čaikauskas.

„Lentvariui“ 23 taškus surinko Mindaugas Pukelevičius (10 atk. kam.), 12 – Arvydas Urbanovičius (11 atk. kam.), 10 – Arnoldas Plaipa.

Pastarasis po susitikimo kalbėjo ir apie tolimą kelionę, ir apie neaiškiai teisėjų nustatytas žaidimo taisykles.

„Povėlyvis penktadienio vakaras, o Vilniaus miesto turnyro rungtynės vyko... Molėtų rajone. Krepšinio salė neblogo lofto dydžio, be „out‘ų“, teisėjai neapsispręsdavo, leidžia luptis ar fiksuoja kiekvieną prisilietimą. Kažkoks transas. Sveikinu varžovus pelnytai laimėjus. O mes turėsime pasidaryti savas išvadas apie savo žaidimo pakilimus ir nuopuolius“, – sakė A.Plaipa.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti