C lygos aštuntfinalyje liko tik trys klaustukai

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate lieka vis mažiau klaustukų – beliko išsiaiškinti tris aštuntfinalio dalyves.

Į šį etapą žengė ir „Lynx“, kuri trijų rungtynių serijoje galiausiai 2:1 palaužė KSP ir lemiamą mačą laimėjo 80:53 (22:20, 18:13, 12:6, 28:14).

„Lynx“ komanda čia didelių problemų neturėjo ir nuo antrosios rungtynių dalies ėmė visiškai dominuoti. Prieš ketvirtą kėlinį KSP dar turėjo šansą pakovoti, tačiau kuomet deficitas ėmė judėti link 30 taškų, teko atsisveikinti su viltimis.

KSP komanda išties kone viskuo atsiliko nuo varžovų: taiklumu (baudų patikė vos 2 iš 14), kova dėl kamuolių, daugiau klydo ir surinko vos 38 naudingumo balus.

„Lynx“ komandai 19 taškų pelnė Rokas Rolis, po 13 – Paulius Balčiūnas ir Nerijus Jonaitis, 10 – Dovydas Balčiūnas, 9 – Edgaras Turica.

KSP turėjo vienintelį vedlį – Marekas Stefanovič pridėjo 27 taškus, 7 pelnė Česlavas Dunovskij, 6 – Darekas Miloševičius.

Simas Pociūnas sakė, kad pergalė nebuvo tokia lengva kaip atrodo.

„Jau prieš seriją žinojom, kad varžovai yra kovingi ir mėgstantys gan kietą žaidimą. Antrose rungtynėse nesugebėjom į tai pilnai sureaguoti ir gavom pamoką. Todėl teko žaisti lemiamas, kurios gavosi kaip gera treniruotė. Nors rezultatas rodo gan lengvą pergalę, per pirmi du kėliniai buvo sunkūs.

Antroje mačo pusėje pasijautė, kad turim ilgesnį suolelį ir tai davė naudos.  Dabar jau žiūrim į priekį ir bandysim spręsti savas problemas, nes jų turim į valias, o ir varžovas laukia tikrai grėsmingas.  Dėkui varžovams už kovą ir sėkmės kitame sezone“, – sakė jis.

Aštuntfinalyje „Lynx“ susitiks su „Aktyvia veikla“. Taip pat priminsime ir kitas aiškias poras: „Taurus“ prieš „Oaks-2-Tirolą“, „Lentvaris“ prieš „Vilką“, „Gealan“ prieš „TDSfinance.lt“, „Teltonika“ prieš „Magnum-Dussmann-2“. Varžovų dar laukia „Tirola“, „Vilkai“, „VLI Timber“.