C lygos grupių apžvalga (II dalis). Jubiliejaus proga sveikiname krepšinio mėgėjų legendą Dainių Novicką!

C lygos grupių apžvalga (II dalis). Jubiliejaus proga sveikiname krepšinio mėgėjų legendą Dainių Novicką! 6555

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL) skamba fanfaros - būtent šiandien jubiliejų švenčia krepšinio mėgėjų legenda Dainius Novickas. „TDSfinance.lt“ vyrai I-ojo etapo finiše jam ir pergalę padovanojo, o visa Sostinės Krepšinio Lygos bendruomenė taip pat nuoširdžiai sveikina Dainių. Tai žmogus, krepšiniui davęs daug ir stebint jo formą, net nekyla mintis, jog geriausių metų būta praeityje - greičiau jie yra būtent dabar. Didžiausi sveikinimai ir linkime toliau būti numeriu 1-as tarp krepšinio mėgėjų!

Taip pat, šiandien jūsų dėmesiui žadėtos, dar neapdainuotų A ir D grupių II-jo etapo SKL C lygos apžvalgos. Gausiausioje sostinės krepšinio lygoje nusimato aibė kraują kaitinančių bei įtemptų susitikimų. Vien ko vertas faktas, jog praėjusių metų lygos finalo dalyviai pateko į vieną grupę jau šiame etape. Favoritams bandys įkasti ir visa eilė kitų ekipų, o kur dar intriguojanti kova dėl vietos po saule antrojo diviziono batalijose. Tad apie viską nuo pradžių!

Mindaugas Jonušas („Gealan“) „skėlė“ puikią kalbą apie jubiliatą:

Manau, kas pažįsta Dainių, man pritars - jis yra unikalus. Tokios meilės krepšiniui, noro, užsivedimo, kovos, ryžto ir drąsos galėtų ir turėtų pavydėti kiekvienas.

Žmogus, kuris vakare sužaidžia dvi ar tris varžybas iš eilės - ryte atsikėlęs vėl kalba, kad šiandien dar dvi varžybos ir kaip gerai jis jaučiasi, nieko jam neskauda.

Ta meilė krepšiniui jį lydi ir lydės visą gyvenimą, o tie skaičiai pase jam visai nieko nereiškia. Gal tik tiek, kad nebegalės dainuoti: „man jau 39“!“

Po tokių įkvepiančių ir teisingų kolegos žodžių sunku kažką ir pridurti. Visų GEALAN-Sostinės krepšinio lygos žaidėjų gimtadieniai yra minimi atskiroje skiltyje oficialiame lygos puslapyje. Tikrai manome, jog niekas neužpyks, jei mėgėjų krepšinio etalono šventinę dieną pagerbsime išskirtinai - jis juk to tikrai vertas! Faktai kalba patys už save:

- Dainius Novickas yra tapęs tiek stipriausios SKL A lygos čempionu (2012 metais), tiek ir gausiausios SKL C lygos čempionu (2018 m.), o dar praėjusiame sezone tapo naudingiausiu visos C lygos finalų žaidėju!

- Jis rikiuojasi TOP penketuke tarp visų laikų rezultatyviausių GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) žaidėjų: 5775 taškai per 263 rungtynes, vidutiniškai po 22 taškus per susitikimą.

- Šiame sezone Dainius vidutiniškai renka po 40-šimt (!) naudingumo balų per vieną susitikimą SKL C lygoje - būtent tiek metų šiandien sukanka krepšinio mėgėjų legendai, fenomenali sportinė forma!

- Šiam žmogui priklauso neįtikėtinas rekordas: 152 taškai per vieną susitikimą mėgėjų krepšinio rungtynėse, tiesiog fantastika!

- Rekordinėse rungtynėse jis pataikė 41 iš 62 dvitaškių, 14 iš 29 tritaškių bei 28 iš 33 baudų. Dainius tuomet dar atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 5 kamuolius.

- Apie šį rekordą ir daugiau apie pačią neeilinę asmenybę - kviečiame visus prisiminti, stebint prieš 8-erius metus susuktą nuotaikingą video siužetą:

2010 m. VIDEO REPORTAŽAS

Ir žinoma - visa gausybė kitų Dainiaus titulų! Bravo ir tris kartus valio krepšinio mėgėjų legendai!

 

Tęsiame II-jo etapo grupių apžvalgas:

TOP divizionas

A grupės apžvalga

Favoritai:

Gealan (7-0, pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 7-8 pergalės

Lyderis šiame sezone: Dainius Novickas

Komandos stiprybės: Labai pajėgi, patyrusi, susižaidusi komanda ir didelis ginklų arsenalas puolime - ne vien ekipos lyderis yra pavojingas. Dabartiniai lygos čempionai, tad kartelės žemyn nuleisti nenorės.

Gali pakišti koją: Pagerinti praėjusio sezono rezultatą yra neįmanoma, galima tik jį pakartoti - komandą gali slėgti favoritų etiketė.

 

Lentvario LK (7-0, pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 7-8 pergalės

Lyderis šiame sezone: Dmitrij Meškevič

Komandos stiprybės: Kovingumas, didelė jėga po krepšiu, gerai subalansuota sudėtis ir aukso troškimas. Praėjusiame sezone pralaimėta tik finale bei iškovota geriausia istorijoje Lentvario ekipos vieta SKL C lygoje. Tai komanda, turinti mažai silpnų vietų.

Gali pakišti koją: Per didelis atsipalaidavimas ar motyvacijos stoka grupės etape, tačiau galime neabejoti - atkrintamosiose ši ekipa bus viena iš visos lygos favoričių.

 

Teltonika (6-1, pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 6-7 pergalės

Lyderis šiame sezone: Gediminas Idzelis

Komandos stiprybės: Susižaidimas - tai eilę metų kartu sėkmingai žaidžiantis kolektyvas. Mėgsta gražų ir rezultatyvų žaidimą puolime, nėra tinginiai ir gynyboje. Pasistiprino, lyginant su praėjusiu sezonu ir šiemet net tokioje sustiprėjusioje lygoje - gali žengti toli.

Gali pakišti koją: Rungtynėse nesurinkus pačios pajėgiausios sudėties dėl traumų ar komandiruočių gali išdalinti neplanuotų Kalėdinių dovanų varžovams, tačiau lemiamoms kovoms jie tikrai bus pasirengę.

 

Vaikinai (5-2, pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 5-6 pergalės

Lyderis šiame sezone: Justas Urmanavičius

Komandos stiprybės: Trenerio puiki įtaka žaidimui, komandos mobilumas, greitis, didelė rotacija bei taiklūs tritaškiai. Ekipa ginasi kibiai, niekad negali prieš juos atsipalaiduoti, o tritaškius dažnai meta net ir greitose atakose.

Gali pakišti koją: Traumos, nes pirmame etape ne visada žaidė pajėgiausios sudėties. Ne tokia stipri priekinė linija.

 

Pretendentai:

Oaks-2-Tirola (5-2, pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Povilas Kaminskas

Komandos stiprybės: Lygiavertė sudėtis, gera gynyba, kovingumas, motyvacija, pakankamai geras susižaidimas ir nusiteikimas rungtynėms. Rimtas požiūris bei dar parako savo statinėse turintys žaidėjai.

Gali pakišti koją: Iki pačių aukščiausių vietų lyg ir trūksta visko po truputį, bet jie gali įrodyti, kad netrūksta nieko.

 

Sormedica (4-3, pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Modestas Mackevičius

Komandos stiprybės: Stiprūs individualiai žaidėjai, kurie po truputį tampa vienu dariniu ir rodo vis geresnį komandinį žaidimą. Tai nauja komanda lygoje, tačiau į viską žiūri rimtai ir nė vienas oponentas neturėtų nuvertinti šio kolektyvo. Gera kova po krepšiais, turi ir perimetre pavojingų žaidėjų bei žmonių, galinčių žaisti keliose pozicijose.

Gali pakišti koją: Pilnos sudėties dažnai nesurenka, o šiame etape visi taškai yra svarbūs.

 

Persekiotojai:

Festima (6-1, pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 3-4 pergalės

Lyderis šiame sezone: Marius Taparauskas

Komandos stiprybės: Turi tiek žaidžiantį aikštės generolą - įžaidėją, tiek ir puikų trenerį. Netikėtai tapo I-ojo etapo stiprios grupės nugalėtojais ir tai rodo ekipos aukštą potencialą.

Gali pakišti koją: Pagal sudėtį ši komanda nėra priskiriami prie lygos grandų, o antrame etape niekas jų jau nenuvertins. Bus itin sunku prasibrauti tarp grupės lyderių, tačiau lentelės viduryje juos tikrai galime išvysti.

 

JSK Gulbinai (5-2, pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 3-4 pergalės

Lyderis šiame sezone: Laurynas Pacenka

Komandos stiprybės: Susižaidusi ir brandi komanda, šiemet atsiskleidžia pačiomis gražiausiomis spalvomis. Praleidžia mažiausiai taškų ir perima daugiausiai kamuolių visoje lygoje, itin kovingi vyrai.

Gali pakišti koją: Vien kovingumo ir pastangų gali nepakakti, nes varžovai labai grėsmingi. Apie aukštesnę vietą grupėje jie tikrai gali pasvajoti ir aplenkti 2-4-ias kitas A grupės komandas.

 

2Gen - Kaefer (4-3, pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 3-4 pergalės

Lyderis šiame sezone: Simonas Mažionis

Komandos stiprybės: Jaunatviškas ir energingas kolektyvas, turintis nemažai talento puolime ir galintis žaisti aukštu tempu. Blokuoja nemažai metimų ir išprovokuoja daug oponentų pražangų.

Gali pakišti koją: Patirties trūkumas lemiamų kovų metu, geriausias pasiekimas SKL C lygoje iki šiol - 1/8 finalo etapas. Praleidžia pakankamai nemažai taškų - kol kas neblizga gynyboje.

 

Tornadas (3-4, pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 1-2 pergalės

Lyderis šiame sezone: Linas Stripinis

Komandos stiprybės: Eilę sezonų kartu, tad patys žino savo galimybes ir yra gerai susižaidę. Jei rinksis pilnos sudėties - kovingumo ir noro dėka gali patriukšmauti grupėje, perima daug kamuolių. Praėjusio sezono Iššūkio taurės nugalėtojai.

Gali pakišti koją: Per plauką pateko į TOP divizioną ir pagal sudėtį ant popieriaus preliminariai nusileidžia kitoms grupės komandoms, tačiau neturi ką prarasti, todėl gali nustebinti.

 

Komandų atstovai prieš II-ojo etapo batalijas sutiko pasidalinti savo mintimis, atsakydami į šiuos klausimus:

- Kaip vertinate savo naujos grupės oponentus? Ar galite išskirti favoritus? Galbūt su kai kuriomis komandomis yra istoriniai aspektai ir bus įdomu susitikti vėl?

- Kokie jūsų tikslai šiame etape? Kokios nuotaikos komandoje? Koks įdomiausias ar linksmiausias epizodas įstrigo jums atmintyje I-ame etape?

Arvydas Urbanovičius („Lentvario LK“):

„Šiais metais C lygoje daug pajėgių komandų, todėl nusimato labai įdomūs „play-off‘ai“. Kalbant apie antrą etapą, tai pusę grupės komandų galima priskirti prie favoritų, bet trys ryškiausios būtų: „Gealan“, „Teltonika“ ir, manau, mes. Tikrai nenurašau kitų komandų, nes tikrai bet kuri iš jų gali nubausti favoritus.

Didžiausią istorinę reikšmę tikriausiai turės varžybos su „Gealan“ vyrais ir tai, kad mes pralaimėjom jiems praeitų metų finalą. Kaip žinot, mūsų komanda sudaryta iš Lentvario ir Grigiškių atstovų, o tarp „Grigiškių SK“ ir „Gealan“ vykdavo aršios kovos aikštėje. „Teltonika“ gerai sukomplektuota komanda, vyrai stiprūs ir karšti, žaidžia kontaktinį krepšinį, todėl su jais lauks rimta kova. Iš nepaminėtų komandų išskirčiau „Vaikinų“ kolektyvą - praeitą sezoną eliminavom juos ketvirtfinalyje po dviejų įtemptų varžybų. Manau, jie tikrai norės mums atsirevanšuoti.

Tikslas visada vienas, laimėti visas varžybas. Suprantu, kad šį tikslą įgyvendinti bus sunku, bet tikrai įmanoma. Visi puikiai suprantame, kuo aukštesnę vietą užimsime galutiniame reitinge, tuo, sąlyginai, lengvesnius varžovus gausime atkrintamosiose. Nuotaikos komandoje visada yra geros, nes būtent nuo nuotaikos ir priklauso, kaip atrodysime aikštėje. Kaip jau esu minėjęs, pirmame etape buvome per daug atsipalaidavę, bet savaitgalį komanda buvo susirinkusi „užmaišyti betono“ tauriaisiais gėrimais, todėl viskas tikrai keisis į gerąją pusę.

Įdomių ir linksmų nutikimų nutinka dažnai, bet tai kas nutinka komandoje - turi likti tik komandos viduje. Apibendrinant, visų C lygos gerbėjų antrame etape laukia daug įdomių ir įtemptų kovų. Noriu palinkėti visoms komandoms sėkmės, o žaidėjams išvengti traumų!“

Mykolas Mankevičius („Teltonika“):

„Dar anksti būtų ką nors vertinti. Komandos yra žinomos ir nusipelnė žaisti antrame etape. Varžybų sistema neleidžia revanšuotis, todėl namų aikštelė suteikia papildomų pliusų. Nesidairom į kitas komandas, savo grupėj turim dvi praėjusių metų „Final-4“ komandas.

Manau, kad būtent Lentvaris ir „Gealan“ yra grupės favoritai - laukiam akistatos su jais. Matytos komandos – „Tornadas“, su kuriais stumdėmės paskutinėse varžybose. „Vaikinai“ – pernai metais abu kartus mus skriaudė, bus įdomu susitikti vėl.

Antrą etapą pasitinkam pabyrėję – ligos, traumos, komandiruotės, atostogos dar neleido surinkti pilnos sudėties. Visgi, tikslai nuo to nesikeičia – einam į kiekvienas varžybas su šypsena ir tikslu laimėt. Pirmame etape turėjom nemažai linksmų epizodų ir nutikimų, tačiau juos palikim komandos viduje.“

Valdas Paukštas („Oaks-2-Tirola“):

„Grupė tikrai stipri, bet nėra ko norėti, juk čia geriausios I-ojo etapo grupių komandos. Bus įdomu varžytis. Aiškūs favoritai yra - „Gealan“, „Lentvario LK“ ir „Teltonika“, tačiau tikrai nenuvertinu kitų komandų, kurios turi tikrai geras sudėtis bei demonstruoja gerą žaidimą. Apskritai, šiemet C lyga sustiprėjusi, tad laukia sunkios, bet įdomios kovos.

Konkrečių tikslų nekeliame, kaip nekėlėme ir prieš sezono pradžią. Žinoma, pergalės sieksime kiekvienose varžybose. Mano tikslas, kad komanda demonstruotų gražų krepšinį ir jaustų malonumą žaisdami.

Dėl linksmiausio įvykio, jų tikrai buvo daug. Sunku kažką išskirti, tačiau vienas įvyko paskutinėse varžybose, kai Arnoldas Norgėla padarė verpstę, ko niekada nėra daręs gyvenime ir pats sunkiai patikėjo, kad jam tai pavyko bei pelnė gražius taškus.“

Juozas Skara („Sormedica“):

„A grupę vertiname palankiai - nesvarbu kurioje grupėje žaistume, sieksime įsitaisyti grupės viduryje. Be abejo, pirmajame etape neišvengėme traumų, todėl bent jau pradžioje dar tikrai nebus visi mūsiškiai pilnai pasveikę. Tuo labiau, grupėje bus ir labiau už mus susižaidusių komandų, todėl realistiškai vertiname situaciją ir savo galimybes. Tiesa, kovą prižadame kiekvienose rungtynėse.

Bent jau kol kas aiškus grupės lyderis yra „Gealan“, o visų kitų komandų galimybes vertinčiau apylygiai. Visi norės įkasti pernai metų čempionams, tad jiems iš tiesų kiekvienos rungtynės bus iššūkis, tą patį padaryti mėginsime ir mes. Be abejo, laukiame revanšo prieš „Vaikinus“, kuriems pasipriešinti mums neužteko jėgų dėl žaidėjų trūkumo.

Mūsų nuotaikas pakėlė paskutinės grupės rungtynės, be to, sausio pradžioje laukia komandos vakarėlis. Tikiuosi prieš lemiamas kovas visi galės dar labiau pasijausti komandos dalimi ir dar labiau susiklijuosime.

Pirmajame etape labiausiai įsiminė išvyka į Naująją Vilnią - rungtynės prieš ekipą „BC Irsana“. Po rungtynių komandos „chat’as“ virė nuo diskusijų ir smagių palyginimų. Pirmą kartą per rungtynes įmetėme tik 40 taškų. Vieni jautėsi išbandę amerikietišką futbolą, kiti pasakojo ant pečių, kaip kultūristai, nešioję po du varžovus. Labai gaila, kad ši komanda nukeliavo į kitą divizioną, nes prieš juos jėgas norėtume išbandyti ir neutralioje aikštelėje, pavyzdžiui Vilniuje.“

 

Antras divizionas

D grupės apžvalga

Favoritai:

Agmeka (3-4, pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 7-8 pergalės

Lyderis šiame sezone: Rimantas Mačernis

Komandos stiprybės: Vieningas ir darnus kolektyvas, daug sezonų iš eilės tai stipri lygos vidutiniokė. Demonstruoja pakankamai aukšto lygio žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Nors minimaliai pritrūko iki TOP diviziono, tačiau pilnos sudėties - tai tikrai rimta „play-off“ kalibro komanda.

Gali pakišti koją: Ne pilna sudėtis atskirose rungtynėse.

 

Kumštis (3-4, pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 6-7 pergalės

Lyderis šiame sezone: Giedrius Mikaila

Komandos stiprybės: Brolių tandemo ir kitų lyderių vedami, gerai dienai pasitaikius, gali nukauti net stipriausias lygos komandas. Patyrusi ir savo braižą turinti ekipa.

Gali pakišti koją: Gynyba, kuri nėra kolektyvo stiprioji pusė.

 

BC Geležinis vilkas (2-5, pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 6-7 pergalės

Lyderis šiame sezone: Ignas Stanislovaitis

Komandos stiprybės: Stiprus ir patyręs komandos branduolys, pakankamai ambicingi tikslai ir noras pasitaisyti už ne itin pavykusį pasirodymą I-jame etape.

Gali pakišti koją: Trumpas atsarginių žaidėjų suolelis ar oponentų nuvertinimas - jau kartą nudegė pirmame etape kovoje su „Aesculap“.

 

Studio Moderna (2-5, pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 5-6 pergalės

Lyderis šiame sezone: Šarunas Prušinskas

Komandos stiprybės: Kai prie ekipos vairo sulaukia trenerio - yra tikrai pavojingas kolektyvas. Jaunatviška energija, talentas, tritaškiai ir noras nugalėti turėtų juos vesti į priekį. Rimtai pasipriešino netgi Lentvario komandai.

Gali pakišti koją: Nesusirinkimas ar rotacijos trūkumas, kartais - rimto požiūrio stoka, varžovų nuvertinimas bei didelis klaidų kiekis.

 

Pretendentai:

VU Fizikai (1-6, pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Jonas Kumža

Komandos stiprybės: Noras reabilituotis, nes komanda tikrai gali iškovoti daugiau pergalių, nei I-jame etape. Kai kuriose rungtynėse pritrūko tik sėkmės, nes pralaimėjimai buvo patirti mažais skirtumais.

Gali pakišti koją: Galimi nesusirinkimai atskirose rungtynėse, o jei rinksis pilna sudėtimi ir bus motyvuoti - šie vyrukai gali taikytis net ir į grupės lentelės viršutines pozicijas.

 

Vilniaus KM-2002 (2-5, pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Armandas Plintauskas

Komandos stiprybės: Treneris ir tobulėjimas kiekviename mače - jau ir stiprioje I-ojo etapo C grupėje jaunimas pasikandžiojo.

Gali pakišti koją: Komandą I-ojo etapo eigoje paliko iki tol žibėjęs Simonas Lukošius, tad reikės kitiems nariams imtis daugiau iniciatyvos ir žaisti drąsiai tiek puolime, tiek ir gynyboje.

 

Aesculap (2-5, pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Edgaras Kochas

Komandos stiprybės: Neįtikėtinai didelis progresas - I-ame etape startavę su triuškinančiu minus 98-nių taškų pralaimėjimu, jie liko per pergalę nuo TOP diviziono. Dvi pergalės paeiliui ir nuostabi gynyba, kai praleido vos vieną tašką per kėlinį! Panašu, jog kolektyvas įsisiūbuoja.

Gali pakišti koją: Galima neteisingai pagalvoti, jog ta pagauta banga savaime tęsis ir toliau.

 

Persekiotojai:

BC Liejykla (1-6, pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 2-3 pergalės

Lyderis šiame sezone: Titas Šepetys

Komandos stiprybės: Mėgsta pakankamai rezultatyvų, greitą žaidimą ir jeigu atsainiai ginsis varžovai - tikrai nubaus pelnydami daug taškų.

Gali pakišti koją: Gynyboje nepersistengia - yra blogiausiai besiginanti lygos komanda šiai dienai.

 

SKM-Eurosportas.lt (1-6, pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 1-2 pergalės

Lyderis šiame sezone: Deimantas Valavičius

Komandos stiprybės: Patyręs treneris ir noras iškovoti pirmą pergalę. Jaunimui dar tik 15-16-a metų ir visos pergalės - tikrai prieš akis!

Gali pakišti koją: Kol kas sunku kovoti po krepšiais prieš fiziškai galingesnius vyrus, tačiau motyvacijos jiems netrūksta ir viskas yra įmanoma.

 

Aseko (0-7, pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 1-2 pergalės

Lyderis šiame sezone: Povilas Kirkutis

Komandos stiprybės: Šauni idėja, vyrai vėl atgaivino prieš penkis metus gyvavusį kolektyvą. Nors ir daug žaidėjų pasikeitę, tikime, jog ta vienybės dvasia atves į pirmą laimėjimą! Jei sulauks Ričardo Naciaus rungtynėse dažniau - pergalių gali būti ne viena.

Gali pakišti koją: Gynyba ir kol kas gana silpnas pataikymas iš žaidimo - tačiau tobulėjimas matomas kiekviename mače.

Savo įžvalgomis pasidalino dar poros gausiausios sostinės krepšinio lygos komandų atstovai:

Eimantas Galkevičius („Agmeka“):

„Na, grupėje tikiuosi mes būsim favoritais, nors „Kumštis“ ir „Geležinis Vilkas“ yra senos, geros komandos, kurios duos kovą tikrai. Šiemet kitoj lygoje nuo „Kumščio“ gavom į kaulus, tai reiks bandyt revanšuotis - tikrai įdomi kova laukia.

Mūsų tikslas yra užimti pirmą vietą grupėje. Nuotaikos komandoje nėra pačios geriausios, nes surinkę geriausią komandą per daug praėjusių metų - nesugebame laimėti tiek, kiek reikia I-jame etape. Tai lėmė ir dažnos atostogos, komandiruotės, ligos, vaikai ir kiti mėgėjų krepšiniui būdingi dalykai. Tikimės, jog nuo antro etapo viskas bus tik geryn.

Iš I-ojo etapo įstrigo mačas su „BC Irsana“ (jau antras atstovas paminėjo įsiminusią akistatą būtent su šia ekipa - aut. past.), kai temperatūra salėje buvo tikrai ne daugiau 10-šimt laipsnių, o žaisti teko. Gaila, jog tą sniego mūšį pralošėme, kas lėmė, kad kapanojamės dabar iš dugno.“

Mantas Švagždys (Aesculap“):

„Gerbiam kiekvieną iš varžovų ir sunku būtų tiksliai nustatyti, kas bus akivaizdūs favoritai. Prie tokių priskirtume „Kumštį“, „Agmeka“ ir „Geležinį vilką“.

Mūsų komanda pirmą etapą baigė dviem laimėjimais, tad ir atitinkamai daug žadančios yra mūsų nuotaikos.

Vienareikšmiškai įsimintiniausias momentas - varžybų su „Penktuku“ ketvirtas kėlinys, kai praleidome vos vieną tašką per kėlinį.“


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti