C lygos I etapo grupių apžvalga (I)

C lygos I etapo grupių apžvalga (I) 6433

Praskriejo daugiau nei keturi mėnesiai nuo finalinio GEALAN-Sostinės krepšinio C lygos (SKL) sezono akordo, kuomet ketvirtajame kėlinyje „Lentvario LK” vyrukus įnirtingame mūšyje palaužę „Gealan” vyrai antrą kartą klubo istorijoje tapo šios prestižinės sostinės krepšinio lygos karaliais.

Šiemet gausiausios mėgėjų krepšinio lygos statusą tam tikra prasme SKL C lyga nedidele persvara užleidžia savo kolegei D lygai (D1 + D2). Šiose trijose lygose kartu varžysis netoli šimto (!) mėgėjų krepšinio kolektyvų ir tai žada tikrą emocijų bei geros nuotaikos lietų.

Visgi, turint galvoje faktą, jog D1 ir D2 lygos yra atskiros - SKL C lygą ir toliau drąsiai vadinsime gausiausia sostinės krepšinio lyga ir dėl šios formuluotės galime sutarti jau dabar.

Nenuilstantis krepšinio mėgėjų guru Dainius Novickas praėjusiame sezone įgyvendino dar vieną savo svajonę (tapti C lygos čempionu), taip pat pelnė naudingiausiojo C lygos žaidėjo titulą. Šių metų gruodžio 6 d. švęsdamas jubiliejų šis žmogus už savo nuopelnus ir mėgėjų krepšinio garsinimą privalo būti ypatingai pagerbtas.

Profesionalai dažnai įvardija savo mėgstamiausius žaidėjus, į kurios norėtų būti panašūs savo žaidimu, tad ir mėgėjų masteliais turbūt dažnas norėtų lygiuotis į Dainių.

Aštuonis sezonus šioje lygoje krepšiniu besimėgaujanti „Gealan” komanda, net šešis (!) kartus puošėsi vienokios ar kitokios prabos medaliais. Šie titulai įrodo, jog kolektyvas yra itin patikimose rankose.

Jei dar pridėsime faktą, jog langų profesionalai ne vien aikštėje prisideda prie šios lygos puoselėjimo bei rėmimo, galite neabejoti - „Gealan” firmos kokybiški langai apsaugos jus nuo žiemos šalčių pavojų. Tiesa, čempionų sostas artėjančiame 2018-2019 m. sezone vilioja ne vieną, o apginti titulą visada yra sunkiau nei jį iškovoti.

Daugybė C lygos kolektyvų pernai perrašė istorijas iškovodami aukščiausias vietas. Kiti tiesiog įrašė dar vieną lapą į savo mėgėjų klubo metraščius bei smagiai leido laiką sportuodami. Lygoje startavo ir naujos komandos, neabejokite - tokių bus ir šiemet. Juk patirtos geros emocijos nupasakojamos sostinės baruose po įspūdingų rungtynių ir žiūrėk - tą jausmą nori patirti visi.

Lauke orai vis prastesni - kaip ir kasmet, tai yra ženklas, jog visas karštis jau tuoj pat persikels į krepšinio sales. Net keturiasdešimt mėgėjų krepšinio klubų nuveikė vienokius ar kitokius pasiruošiamuosius darbus ir žaidėjai yra išsirikiavę prie starto linijos. Pirmenybių pradžią skelbiantis pirmasis ginčo kamuolys bus išmestas jau netrukus, o dabar pats metas susipažinti su grupių niuansais, kuriuos nulėmė ištraukti burtai.

Su visomis penkiomis grupėmis susipažinsime dviejų dalių apžvalgoje - šiandien pristatome jums A ir B grupių komandas. Lygos sistema šiemet yra šiek tiek pasikeitusi, visgi turi aibę metų iki šiol galiojusios sistemos bruožų.

Stipriausiujų 20-tukas po pirmojo etapo keliaus į TOP divizioną, tuo tarpu likusi pusė grumsis taip pat smagiame antrajame. Tikslas - patekti tarp pirmųjų keturių grupės komandų, o antrajame etape viskas prasidės nuo nulio.

Pirmuoju bandymu nepatekus tarp stipriausių - antras šansas bus suteiktas visiems. Žemesniame divizione daugiau nei pusė komandų turės progą iškovoti bilietą į pagrindines C lygos atkrintamąsias varžybas, o likę kolektyvai varžysis dėl tradicinės „Iššūkio” taurės.

Šių metų sistemos didelis pliusas yra tas, jog komandos pasivaržys su daugiau skirtingų oponentų nei buvo įprasta iki šiol. Abiejų etapų grupėse matysime didelį komandų skaičių, todėl vieno rato principas yra ideali sistema.

Namų ir išvykos rungtynių bus padalinta po lygiai ir tai yra teisinga visų kolektyvų atžvilgiu. Minusiuku galima įvardinti faktą, jog vietos revanšams antrajame rate nelieka. Taigi reikės stengtis iš visos širdies, nes antrojo pasimatymo su išskirtiniais varžovais galite sulaukti tik atkrintamosiose varžybose arba visai nesulaukti progos dar kartą sužaisti nuostabų mačą.

Kaip ir pernai - sekančios apžvalgos pabaigoje spėsime, kas bus tie 20 laimingųjų TOP divizione. Labiausiai nustebinusius lyga skelbs mėnesio komandomis bei apdovanos vertingais rėmėjų prizais, tad visu greičiu pirmyn!

Iki pirmųjų rungtynių laukti liko labai nedaug, o mes skubame pristatyti artėjančių įvykių apžvalgą - GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C lygos burtas jau mestas.

Kai kurių komandų atstovai pakalbinti atsakė į šiuos pateiktus klausimus:

- Kokiomis nuotaikomis pasitinkate naują 2018-2019 m. sezoną? Ką įdomaus papasakosite visiems lygos žaidėjams ir sirgaliams, kurie seka SKL C lygos įvykius, apie savo šio sezono suburtą komandą?

- Burtai jau ištraukti - kaip vertinate savo grupės varžovus? Kas bus stipriausi konkurentai? Kurias grupės komandas pažįstate, o kurios jums dar visai nežinomos?

- Kokie jūsų kolektyvo tikslai šiame SKL C lygos sezone - tiek svajonių rezultato (koks jis būtų), tiek gerų emocijų prasme?

A grupė

Favoritai:

Lentvario LK, Studio Moderna ir Aktyvi veikla

Vieną grupės favoritą išskirti tikrai buvo paprasta - „Lentvario LK” vyrukai žiba sidabrinėmis spalvomis nuo praėjusio sezono lygos finalo. Pažvelgus į jų sudėtį, jokių susilpnėjimo ženklų nematyti. Priešingai - sulaukta solidaus pastiprinimo, o išgirtoji priekinė linija tapo dar grėsmingesne.

Gynėjų grandyje taip pat pakankamai pavojingų žaidėjų. Ekipa pasižymi geležine gynyba ir pirmasis etapas jiems turėtų būti tik formalumas ir gerų emocijų dozė, nes visi svarbiausi tikslai šiam klubui dar prieš akis. Vietos tobulėjimui rezultatų prasme Lentvario atstovams nedaug - tik vienas laiptelis.

Mažiau žinomi SKL C lygos padangėje yra „Studio Moderna” kariai. Šiuo pavadinimu paskutinį kartą kolektyvas pasirodė 2017 m. SKL Pavasario taurės batalijose, visgi sudėtis nuo tada - pasikeitusi kardinaliai. Iš tiesų žavi komandos vizija - jauni ir energingi žaidėjai sudaro „Studio Moderna” branduolį.

Noro, greičio ir emocijų čia bus daug, o jei dar pavyks išgauti pergalės receptą - tuomet rėmėjai bus patenkinti ir šypsosis iki ausų. Pirmas tikslas galėtų būti toks - patekti tarp keturių stipriausių grupės komandų ir šis barjeras jaunimui bus tikrai realiai įveikiamas - sėkmės vyrukai!

Trečią grupės favoritą įvardinti yra sunkiau. Pasukus galvą nuomonė tokia, jog būtų šiokia tokia staigmenėlė, jei „Aktyvi veikla” nepatektų tarp keturių stipriausių grupės komandų. Komanda dar praėjusiame sezone buvo kietas riešutėlis visiems ir pasiekė nemažai skambių pergalių.

Tik per plauką nepatekta į stipriausiųjų aštuntuką ir didžiąja dalimi šį faktą nulėmė lyderio trauma lemiamose varžybose. Buvusio komandos lyderio šio sezono sudėtyje nėra ir visos lygos vardu linkime jam greičiau pasveikti.

Visgi, komandoje sulaukta pakankamai solidžių žaidėjų pastiprinimo. Įdomu kaip seksis šiam kolektyvui, kai našta puolime po lygiai turės dalintis daugiau komandos narių ir tai bus kitoks komandos braižas, nei iki šiol.

Arvydas Urbanovičius („Lentvario LK”):

„Praėjusio sezono rezultatas, šį sezoną, leidžia pasitikti geromis nuotaikomis. Kažkokių didelių pasikeitimų komandoje nėra. Priėmėme po savo sparnu kelis naujus, seniai pažįstamus, veidus. Turime ir praradimų - tikimės, kad laikinų. Komandos branduolį išlaikėme, tad kardinalių pasikeitimų žaidimo braiže tikrai nebus. Žinoma, prireiks šiek tiek laiko, kol naujokai įsilies į komandą, bet adaptacijos periodas tikrai ilgai neužsitęs. Kaip ir kiekvienais metais, varžovams pažadam kietą, bet garbingą kovą.

Per tiek metų turbūt sunku rasti komandą, kurios nepažinotume. Taigi, kad kažkas stipriai nustebins, nesitikime. Mums grupėje mažiausiai žinoma komanda bus tik „Studio Moderna”, tad bus įdomu testuoti jaunimą. Bet kokiu atveju - mes neskirstome varžovų į silpnus ir stiprius, nes su visais reikia žaisti. Didžiausi konkurentai sau būsime tik mes patys - viskas priklausys nuo nusiteikimo, susirinkimo į varžybas ir kaip greitai susižaisime po vasaros. Sezono pradžia yra tokia, kad visi visiems gali pralaimėti, todėl į kiekvienas varžybas eisime kovoti, o kas gausis - žiūrėsime.

Pirminis tikslas yra patekti į TOP divizioną ir užsitikrinti vietą atkrintamosiose. Nemėgstu žiūrėti toli į priekį, bet svajonių rezultatas siejasi su praeitu sezonu. Pagaliau padovanojus medalius Lentvario miestui - tai mus įpareigoja siekti tik dar aukštesnio tikslo. Tad šį sezoną tikslas yra Final-4, o atsižvelgiant į praeitų metų pasiekimą, tai ir čempionų vardas. Visi puikiai suprantame, kad kandidatų į čempionų titulą bus ne vienas ir ne du, tuo labiau, kad prie lygos prisijungė kelios pajėgios ekipos.

Taigi kiekvienose rungtynėse stengsimės atiduoti visas jėgas, kovosime dėl pergalės ir jeigu mums seksis - geros emocijos ateis savaime. Visoms lygos komandoms noriu palinkėti, gerų kovų, mažiau traumų ir gerų emocijų.”

Gintaras Žukas („Studio Moderna”):

„Sezoną pasitinkame susikaupę - iki šiol vyksta pasiruošimo darbai. Komandos branduolys sudarytas iš kolegų darbe, todėl kolektyvas tikrai vieningas. Labai džiaugiamės, kad pavyko susitarti su mėgėjų lygose puikiai žinomu Simu Liepinaičiu, kuris debiutuos trenerio pareigose. Visi žaidėjai tikrai tuo patenkinti ir požiūris į sezoną tapo daug rimtesnis.

Realiai, didžioji dalis komandų ne vienerius metus žaidžia mėgėjų lygose, todėl lengva nebus. Mūsų tikslas yra patekti į atkrintamąsias, todėl tikrai nebijome iššūkių. Pagrindinis tikslas taip pat yra ir gerai praleisti laiką bei turėti smagų, pilną iššūkių sezoną.”

Žilvaras Zinkevičius („Aktyvi veikla”):

„Mūsų komanda, turint galvoje ir pavadinimų kaitą, startuoja SKL čempionate jau net 9-tą sezoną. Didžiausia ir kartu blogiausia mūsų šio sezono naujiena - praėjusio sezono atkrintamųjų varžybų metu mūsų komandos lyderis ir tikras varžovų siaubas Mindaugas Markevičius patyrė rimtą kelio traumą ir dabar  reabilituojasi po operacijų. Linkime jam sveikatos ir kantrybės. Tokio lygio žaidėją pakeisti yra neįmanoma, todėl teko priimtus sudėtingus sprendimus.

Sudėtis keitėsi gana drastiškai, nes norėjome išlikti konkurencingi. Kaip tai pasisekė pamatysime sezono metu, o kol kas nuotaikos - geros. Labiausiai džiaugiuosi tuo, kad pavyko pritraukti į komandą anksčiau iš jos išėjusius žaidėjus, vadinasi kitur nėra geriau ir tai ką darome yra teisingas kelias.

Burtais esame patenkinti. Be jokios abejonės absoliutūs grupės lyderiai yra Lentvario komanda. Tikrai nustebčiau jeigu pirmame etape jie patirtų nors vieną pralaimėjimą. „JSK Gulbinai” ir „JBR” komandos visada žaidžia kietą, vyrišką krepšinį ir juos įveikti būna tikrai sudėtinga. „Kiementas” manau ne veltui praėjusiame sezone buvo I divizione, bet ar išlaikys tą patį lygį - turėsime progą pamatyti. „A Komanda” ir „Aseko” - jau ne pirmus metus žaidžia kartu, tad susižaidimas gali būti jų arkliukas. „Studio Moderna” su S.Liepinaičiu priešakyje neduos niekam ramiai kvėpuoti, tad visos grupės rungtynės bus sunkios, bet įdomios.

Mūsų komandos tikslai yra keli. Pirmiausia - nenorime būtų patrankų mėsa. Antra - norime, kad žaidimas, kurį demonstruosime teiktų malonumą mums patiems ir sirgaliams, jei jų sulauksime varžybose. Trečia - norime patekti į atkrintamąsias ir neiškristi, sutikę pirmą varžovą. Svajonių rezultatas būtų Final-4, o realus tikslas - pakartoti praėjusių metų rezultatą.”

Darius Galbogis („Aseko”)

„Dar prieš savaitę buvome nusiteikę, kad nebestartuosime šiame sezone. Paraišką pateikiau paskutinę dieną, nes salę suradome tik rugsėjo 28 d. Kadangi dvi dienos prieš tai mums pranešė, kad mūsų norėtoje nuomotis salėje nesibaigs remontas iki sezono pradžios. Šiemet, kiek žinau, su daugeliu salių tokia situacija. Tai vos vos spėjome įšokti į traukinį.

Komandą nusprendėme atgaivinti, nes paskutinį kartą žaidėme visi kartu prieš 4 sezonus. Daugelis mūsų nežaidė krepšinio porą sezonų. Norėjome dar pernai atgaivinti komandą, bet nepavyko, tai šiemet pasistengėme labiau.

Kaip matosi mūsų komandos puslapyje, ir pavadinimą teko pakeisti į panašų nei buvo. Nebeturime rėmėjo ir nebegalime naudoti oficialaus pavadinimo, o nuo savo senojo toli nenorėjome pabėgti. Žodžiu, turėjome daug sunkumų, bet kažkas vis tik pavyko.

Kas liečia grupę, tai norėjau sakyti nuvalkiotą frazę, kad mes varžovų nesirenkame, su visais žaisime ir stengsimės laimėti. Bet šiam kartui toks pasakymas netinka. Grupė pakliuvo be galo stipri. Kelios komandos yra žaidusios B lygoje. Daug ką pasako faktas, kad pusė komandų iš mūsų grupės pernai pateko į šešioliktuką, dvi iš jų pateko į aštuntuką geriausių, o Lentvario komanda žaidė finale. Juos greičiausiai ir laikome grupės lyderiais.

Esame ne vienerius metus žaidę SKL lygoje, tai daugmaž visos komandos matytos. Be abejo, per daug metų sudėtys keitėsi, nes ir pačiam prieš daug metų teko startuoti SKL A lygoje, bet dabar pažiūrėjus sudėtis beveik nerandu pažįstamų pavardžių.

Patys sau komandos ,,atgimimo" sezone dar tikslų neišsikėlėme, nes kaip minėjau tik praeitą savaitę susirinkome į pirmą treniruotę, o sekančią savaitę jau pirmosios varžybos. Startas greičiausiai nebus linksmas, nes ir daugelis žaidėjų senai bežaidė krepšinį. Tad pagrindinis tikslas susiburti vėl į komandą ir mėgautis krepšiniu. Jokių blogų emocijų, tik sportinis azartas, kaip ir rašėme paraiškoje - kai kvietėme prisijungti papildomai kelis žaidėjus.

Jei apibrėžti tikslą, tai be abejo stengsimės laimėti kiekvienas varžybas, nes jei nesistengi nėra prasmės išviso eiti į aikštelę. Logiškas savęs įsivertinimas šiam sezonui būtų nelikti paskutiniems grupėje. Žiūrint į varžovus, tai bus tikrai nelengva užduotis. Aukštesnius tikslus paliksime kitam sezonui. Linkime visiems metų be traumų ir pagarbos varžovams!”

Pretendentai:

Kiementas, A komanda, JSK Gulbinai ir JBR

Į 3-4-ąją šios grupės vietas, kurios garantuoja patekimą į stipriausiųjų divizioną - pretendentų išties daug ir sunku čia kažką nuspėti. Įdomu, kaip pasiruošta pirmosioms sezono varžyboms, nes kiekvienas taškas gali būti aukso vertės. Galima išskirti “Kiemento” narius - kartu žaidžia jau daugybę sezonų ir turi savo specifinės salės privalumą. Komandos minusas - ne itin ilgas atsarginių žaidėjų suolelis.

„A komanda” šiemet išlaikė branduolį bei subūrė rimtą sudėtį - turint ilgą žaidėjų sąrašą galima drąsiai dusinti varžovus gynybos gniaužtuose, nes nuovargis turint tiek lygiaverčių narių - nebaisus. Riba tarp pirmo ir antro diviziono čia tikrai trapi ir viską gali lemti smulkmenos, tenka cituoti Šarūno Jasikevičiaus žodžius: „dėmesys detalėms”. Jei Lentvario klubas gali ir nesutepti vienos ar kitos savo garvežio detalės sezono starte ir jiems tai didelės įtakos neturės - visi kiti kolektyvai nori demonstruoti geriausią formą nuo pat pradžių.

„JSK Gulbinai” ir „JBR” - etatinės gausiausios sostinės krepšinio lygos dalyvės. Komandų narių amžiaus vidurkis vis auga, tačiau tai nėra bėda - patirtis taip pat yra svarbus veiksnys, o ir parako šie kolektyvai dar turi pakankamai. Vienas iš šių klubų tikrai gali praverti pirmojo diviziono duris - susižaidimas ir motyvacija pasirodyti geriau nei pernai yra jų pagrindiniai ginklai. Jei į stipriausių A grupės ketvertuką prasibrautų tiek „JSK Gulbinai”, tiek ir „JBR” - būtų kiek netikėta. Komanda, kuri nuskins pergalės vaisius tarpusavio mače - turės kozirius savo rankose.

Potencialių staigmenų kūrėjai:

Aseko

Nedaug trūko iki teiginio, jog staigmenų kūrėjų nerasta - šioje grupėje visos komandos yra realios pretendentės prasmukti į TOP divizioną, tad bus karšta. Pasigilinus į „Aseko” klubo sudėtį, gerų žaidėjų sutinkame ne vieną, yra smagių sugrįžimų į lygos kovas po kelių metų pertraukos. Visgi itin aukšto meistriškumo lyderis - tai B lygos patirties turintis atakuojantis gynėjas. Pridėjus faktą, jog kolektyvo sudėtyje nedaug narių - trumpas atsarginių žaidėjų suolelis gali būti lemiamas veiksnys. Patekti tarp keturių stipriausių grupės komandų „Aseko” vyrukams būtų maloni staigmena - to jiems ir palinkėsime, nustebinkite mus.

B grupė

Favoritai:

Taurus, Naresta ir Teltonika

Tris favoritus pavyksta išskirti gana užtikrintai, o štai dėl ketvirtojo laimingo bilieto laukia intriguojanti kova. „Taurus” vyrukai yra nuolatiniai pastarųjų sezonų finalo ketvertų dalyviai. Jei klubo ambicijos nesumažėjusios - šiemet vyrukai tikrai pretenduoja į SKL C lygos apdovanojimus. Specifinėje namų salėje komanda išnaudoja savo privalumus, puikiai pasiruošia varžyboms prieš įvairaus stiliaus oponentus ir dažnai nepalieka jokių vilčių jiems jau po pirmosios rungtynių dalies.

Grupėje su favoritais galynėsis ir dar du „sunkiasvoriai” - „Teltonika” bei „Naresta”. Pirmieji buvo vos per vieną pergalę nuo praėjusio sezono finalinio ketverto batalijų. Tuo tarpu „Naresta” branduolys gindami kitos komandos vėliavą pernai iškovojo B lygos (!) sidabrą ir šiemet pasuko raškyti saldžių arba karčių C lygos vaisių. Būtų didelis siurprizas jei šios ekipos liktų už TOP diviziono ribos. Žvelgiant į „Teltonika” kolektyvo sudėtį - matomas ir rimtas pastiprinimas, tad sezonas bus linksmas.

Pretendentai:

Penktukas, BC Geležinis vilkas, Tornadas ir Grigiškės

Asmeniškai, dėliojant pirmojo diviziono paveikslą didžiausia intriga šviečia ties šia vieta. Jei įvardinti konkrečiau - „Penktukas” ir „BC Geležinis vilkas” yra tos komandos, kurių mūšio laukiame su nekantrumu. Pirmoji ekipa nuolat kandžiojasi kovose su favoritais laikomomis ekipomis, tačiau iki skambesnių pasiekimų šioje lygoje vis šiek tiek pritrūksta. Šiemet namų darbai atlikti puikiai - prie susižaidusio ir puikią aurą turinčio klubo prisijungė pastiprinimas. Taip pat ir apšilimas prieš sezoną padarytas užtikrintas - pergalėmis pasidžiaugta SKL Rudens taurės kovose.

Tuo tarpu „BC Geležinis vilkas” taip pat nesnaudė - ekipa pasipildė itin aukšto meistriškumo A ir B lygos patirties turinčiu jaunu žaidėju, kuris vienas gali nulemti pergalę atkakliose varžybose. Pridėkime ir tai, jog kiti komandos nariai taip pat turi parako ir yra pakankamai susižaidę. Įdirbis prieš sezoną atliktas ir šioje barikadų pusėje. Štai ir gauname pirmojo etapo maksimalią intrigos dozę - „tu arba tave”.

Prie pretendentų priskiriame „Tornadas” bei „KK Grigiškės” komandas. Kitaip sukritus burtams galimybių būtų gal ir daugiau. Visgi abu klubai yra pakankamai grėsmingi, jog galėtų pretenduoti į TOP divizioną.

Pirmieji pernai triumfavo C lygos "Iššūkio" taurės batalijose - rimtas pasiekimas, įrodantis kolektyvo potencialą. Tuo tarpu „KK Grigiškės” žaidėjų sąraše sutinkame nemažai pastiprinimo ir aukštas tempas rungtynių metu gali būti jų privalumus.

Kai į rungtynes ateina dešimt vienodo pajėgumo žaidėjų - treneriui tenka malonus galvos skausmas, kaip paversti malonų faktą stiprybe. Šių dviejų ekipų mūšio nugalėtojai nedrąsiai galės pasvajoti ir apie pirmąjį divizioną, tad pirmyn į kovą!

Mykolas Mankevičius („Teltonika”):

„Pasitinkam geros nuotaikos. Susidomėjimas krepšiniu Teltonikoje ir toliau auga, ne tik komanda, bet ir jos sirgaliai su nekantrumu laukia prasidedančio sezono. 

Apskritai pasakyčiau, kad C lyga sustiprėjo. Su keliais varžovais juokaujam, kad B lygą laimėti būtų kur kas lengviau nei C. Burtai geri, neturim ypatingai tolimų kelionių, salės laikai patogūs.

Pagrindiniai konkurentai - kaip ir rašiau prieš sezoną - esam patys sau. Jei traumų nebus, aktyviai rinksimės į varžybas - galim įveikti bet ką. Lygiai taip pat - nesusirinkę, galim pralošti ir D lygos ekipom.   

Tikslai - pagerinti praėjusio sezono rezultatą ir papulti į ketveriukę. Emocijų prasme - toliau didinti gerbėjų ratą, aikštelėje atidirbti 100 proc., o savaitgalį susitikti kur nors Islandijos gatvėj.” 

Modestas Čereškevičius (Penktukas”):

„Kiekvieną sezoną pasitinkame su puikiomis nuotaikomis ir didele energija. Vasarą dauguma mūsų komandos žaidėjų krepšinį pakeičia į kitas sporto šakas, tad rudenį jau būname pasiilgę oranžinio kamuolio. Kalbant apie komandos sudėtį - startuosime su pakankamai stipriai atsinaujinusia sudėtimi. Pasipildėme 5 naujais žaidėjais.

Eilę metų mūsų komandos vizitinė kortelė buvo gynyba, tačiau panašu, kad šiais metais braižas kiek pakis. Papildę žaidėjai senbuvius mokys pulti, o senbuviai - juos gintis :) Kita naujiena - perkvalifikavome vieną patyrusį žaidėją į trenerį, tad tikimės naujų taktinių idėjų iš jo. Tikiu, kad Viktorui puikiai seksis.

„Taurus”, „Teltoniką”, „Tornadą” - puikiai pažįstame. Esame prieš juos ne kartą žaidę. „BC Geležinis vilkas” ir „KK Grigiškės” komandas taip pat žinome. „Naresta” - nauja komanda C lygoje. Manau, kad jiems puikiai seksis, nes turi bent tris banginius, ant kurių bandys išplaukti, tik nesu tikras kaip toli jie plukdys „Narestą”. Mano prognozė TOP-4 komandos mūsų grupėje pirmame etape: „Taurus”, „Teltonika”, „Naresta” ir žinoma „Penktukas”.

Kas susiję su emocijomis - atmosfera komandoje gera, esame draugai ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Mums svarbu ne tik pasiektos pergalės, tačiau ir tai kaip jas pasiekiame, kaip elgiamės aikštelėje, kaip vieni kitus palaikome. Kas liečia tikslus - kiek anksti prognozuoti, turime startuoti ir tada matysime kaip einasi.”

Potencialių staigmenų kūrėjai:

Aesculap”

Nauju ir smagiai skambančiu pavadinimu C lygos padangėje startuoja „Aesculap” kolektyvas. Didžioji dalis žaidėjų pernai gynė kito kolektyvo garbę šioje lygoje, tad ypatingo susižaidimo trūkumo nebus.

Išreikštą lyderį puolime kolektyvas turi jau eilę metų, o komandos draugai taip pat įnešą indėlį įvairiose statistikos kategorijose. Visgi žengti į TOP divizioną komandai būtų pasakos pradžia, o mes juk mėgstame pasakas. Pradžiai palinkėsime iškovoti bent jau vieną pergalę šioje B grupėje ir puikiai praleisti laiką tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Sėkmės vyrukai!


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti