C lygos II-jo etapo grupių apžvalga (I dalis)

C lygos II-jo etapo grupių apžvalga (I dalis) 6552

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL) visos komandos įveikė pirmąjį distancijos ratą ir jau yra išsirikiavusios prie antrosios startinės linijos - nefinišavusių nėra ir nuostabaus krepšinio maratono principas tęsiamas toliau. Šioje stadijoje keturios grupės yra suskirstytos pagal pasirodymą I-jame etape, tad lengvų pasivaikščiojimų kiekis bus minimalus - visi juokai yra baigti! 

Skirtinguose divizionuose kiekvienoje grupėje sutinkame po 10-šimt ambicingų kolektyvų. Šįkart jūsų dėmesiui naujų B ir C grupių apžvalgos. II-ojo etapo startas numatytas jau kitos savaitės pradžioje. Gausiausioje sostinės krepšinio lygoje laukia itin karštas prieššventinis periodas! Ar jūs esate jam tinkamai pasiruošę?

GEALAN-Sostinės krepšinio C lyga šį sezoną greičiausiai yra pati stipriausia per visą šių pirmenybių istoriją ir tokį vertinimą teko išgirsti tikrai ne vieną ir ne du kartus. Naujos TOP diviziono grupės (A ir B) yra panašaus pajėgumo, o jeigu tiksliau - itin stiprios. Prieš sezoną pavyko tiksliai įvardinti 17-a iš 20-ies pirmojo diviziono komandų, nors tikrai negalėtume pavadinti staigmenomis tokių komandų, kaip „JSK Gulbinai“, „2Gen - Kaefer“ ar „Tornadas“ patekimo tarp stipriųjų. Tuo tarpu, antrojo diviziono grupės (C ir D) susidėliojo taip pat pakankamai solidžios, o būtent C grupė atrodo itin grėsmingai. Šį kartą pradėsime nuo TOP diviziono B grupės ir antrojo flango C grupės batalijų apžvalgų, o ketvirtadienį gvildensime A bei D grupių rebusus.

Turnyrinėse kiekvienos grupės lentelėse II-jame etape, įtariame, sulauksime tikros mėsmalės apraiškų - juk visos ekipos nori užsitikrinti geresnes pozicijas prieš „play-off“ etapą. Aikštelėse įvyks gausybė krepšinio spektaklių, galite tuo neabejoti! Randame ir nemažai istorinių aspektų tarp į vieną grupę patekusių komandų. Nebus galimybės revanšams, nes žaidžiamas tik vienas ratas - namų sienos kartais gali padėti iškovoti gyvybiškai svarbias pergales. Visi šie faktai žavi ir prognozuojame, jog fejerverkai SKL C lygoje bus iššauti dar neprasidėjus Naujųjų metų nakčiai, tad būkite tam pasirengę! Kol kas pasidaliname vertinimais, išskirdami favoritus, pretendentus bei persekiotojus. Visgi, visą II-ojo etapo paveikslą nupiešite Jūs patys ir jis gali būti tapomas pačiomis margiausiomis spalvomis. Paskutinių rungtynių I-jame etape didvyris Modestas Ulevičius lemiamu metimu nulėmė, jog jo komanda „Oaks-2-Tirola“ rungtyniaus TOP diviziono A grupėje, o pralaimėjimą patyrusi „Lynx“ ekipa - B grupėje.

TOP divizionas

B grupės apžvalga

Favoritai:

VLI Timber (7-0 pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 7-8 pergalės (iš 9-ių galimų)

Lyderis šiame sezone: Rimgaudas Kukta

Komandos stiprybės: Tai jauna, ambicinga ir stiprių žaidėjų mišinį su išreikštu lyderiu turinti ekipa, kuriai nesvetimas darnus komandinis žaidimas. Pasižymi gera gynyba, aukštu pataikymo procentu iš žaidimo.

Gali pakišti koją: Rotacijos trūkumas - jei antrame etape nepradės gausiau rinktis į rungtynes.

 

TDSfinance.lt (5-2 pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 7-8 pergalės

Lyderis šiame sezone: Tomas Mackonis

Komandos stiprybės: Žino, kaip laimėti šią lygą - prie patyrusių meistrų sudėties vėl susigrąžino čempioniško sezono MVP. Krepšinio intelektas, pataikymas iš žaidimo, solidus rezultatyvių perdavimų rodiklis, lyginant su klaidomis bei stipri priekinė linija gali nuvesti toli.

Gali pakišti koją: Solidus komandos amžiaus vidurkis - vienose situacijose tarsi privalumas, kitose jau trūkumas.

 

Taurus (5-2 pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 6-7 pergalės

Lyderis šiame sezone: Ramūnas Jozonis

Komandos stiprybės: Tai dviejų pastarųjų sezonų lygos „Final-4“ dalyvė, kuri sukaupė dar daugiau patirties sėkmingam žygiui. Šiemet atvyko pastiprinimas, komandos pliusai - gerai subalansuota sudėtis ir solidūs rodikliai visose statistikos kategorijose bei puikus pasiruošimas rungtynėms.

Gali pakišti koją: Traumos - šiai dienai neturi pilnos rotacijos galimybių. 2019 metais, jei bus pilnos sudėties, taps dar stipresni.

 

Naresta (7-0 pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 6-7 pergalės

Lyderis šiame sezone: Deividas Aukštuolis

Komandos stiprybės: Puikus startinis komandos penketas, turintis A, B lygų patirties ir daug titulų. Žino, kaip laimėti ir žaidžia solidų krepšinį - vieningas kolektyvas ir gera komandos atmosfera.

Gali pakišti koją: Ne tokia gili sudėtis ir vienodo pajėgumo žaidėjų atsargos - ribotos rotacijos galimybės atkaklių mačų metu, lyderių nuovargis.

 

Pretendentai:

Lynx (4-3 pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 5-6 pergalės

Lyderis šiame sezone: Mindaugas Kietis

Komandos stiprybės: Stiprūs lyderiai, gera kova dėl atšokusių kamuolių. Ekipa žaidusi finaliniame ketverte prieš du sezonus. Surinkus pilną sudėtį gali stengtis pakartoti šį pasiekimą, nors bus itin sunku.

Gali pakišti koją: Sudėties variacijos kiekvieno mačo metu. Susižaidimo trūkumas prieš stiprius šios grupės varžovus, nes nemažai žaidėjų šiemet komandoje yra nauji.

 

Pabradės Intersurgical (5-2 pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 5-6 pergalės

Lyderis šiame sezone: Paulius Kamarauskas

Komandos stiprybės: Patirties ir jaunystės mišinys, aktyvi gynyba, savos salės faktorius, geras komandos mikroklimatas ir vedančių žaidėjų savybės. Nors tai nėra grupės favoritai - kartais toks statusas gali netgi padėti.

Gali pakišti koją: Ūgio trūkumas - nėra nei vieno žaidėjo virš 2 metrų. Dar nežaidė C lygos finalo ketverte - šiai dienai komanda stipri, bet nedemonstruoja itin galingo žaidimo, vedančio iki finalinių etapų.

 

Persekiotojai:

Santa.lt (4-3 pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 2-3 pergalės

Lyderis šiame sezone: Jonas Gutauskas

Komandos stiprybės: Jaunas, ambicingas kolektyvas, turintis gausų sirgalių būrį bei stiprų bendrumo jausmą ir didelę motyvaciją. Stipri priekinė linija ir solidi gynyba bei kovingumas.

Gali pakišti koją: Ryškių talentų trūkumas puolime ir patirties stygius perimetro žaidėjų grandyje.

 

Kiementas (6-1 pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 2-3 pergalės

Lyderis šiame sezone: Šarūnas Putna

Komandos stiprybės: Šiemet žaidžia labai rezultatyviai, tai darni šeima, jau eilę metų kartu. Labai geras pataikymo procentas, daug metikų, mobilūs žaidėjai.

Gali pakišti koją: Kaip ir kiekvienais metais - rotacijos trūkumas, nuovargis sezono metu, nes kolektyvą nuolat traukia į priekį tie patys nariai, o sudėtyje registruota vos dešimt žaidėjų.

 

BC Irsana (4-3 pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 2-3 pergalės

Lyderis šiame sezone: Sergej Semaško

Komandos stiprybės: Kieta gynyba, savo salės privalumas Naujojoje Vilnioje, fiziškai stiprūs žaidėjai ir gausios rotacijos galimybės, daug panašaus pajėgumo žaidėjų. Vidinė motyvacija, siekiant geriausio komandai istorinio rezultato gausiausioje sostinės krepšinio lygoje.

Gali pakišti koją: Silpnas puolimas ir žemas pataikymo procentas bei vis dar esantis susižaidimo stygius, nes ekipa sudaryta iš dviejų praėjusio sezono SKL C lygos komandų - vidutiniokių.

 

Aktyvi veikla (3-4 pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 2-3 pergalės

Lyderis šiame sezone: Rokas Urbelis

Komandos stiprybės: Nuolat gerėjantis susižaidimas, kovingumas - tai komanda lyderė pagal atkovotų kamuolių rodiklį visoje lygoje. Neslėgs įtampa, nes laimingai susiklosčius situacijai - prasmuko į TOP divizioną ir taip pasiekė jau didelę dalį savo sezono tikslų.

Gali pakišti koją: Naujo kolektyvo faktorius, nes pernai dėl traumos prarado ryškų puolimo lyderį ir turi įvesti kitą žaidimo braižą su visa eile komandos naujokų. Kol kas dar trūksta kokybės beveik visose žaidimo srityse, o lengvų varžovų jau neliko.

 

Mintimis apie naujos grupės varžovus ir savo kolektyvo tikslus II-jame etape pasidalino ir į šiuos mūsų užduotus klausimus atsakė keletas SKL C lygos komandų atstovų:

- Kaip vertinate savo naujos grupės oponentus? Ar galite išskirti favoritus? Galbūt su kai kuriomis komandomis yra istoriniai aspektai ir bus įdomu susitikti vėl?

- Kokie jūsų tikslai šiame etape? Kokios nuotaikos komandoje? Koks įdomiausias ar linksmiausias epizodas įstrigo jums atmintyje I-ame etape?

Domantas Gudonis („VLI Timber“):

„Visa grupė labai stipri, tačiau aiškinsimės aikštelėje, o ne ant popieriaus. Grupės favoritais išskirčiau „Narestos“, „Taurus“ ir „TDSfinance.lt“ ekipas. Būtent su pastarąja turime seniai nesuvestų sąskaitų.

Šiame etape tikimės ir toliau gerinti žaidimą, sulaukti likusių komandos narių ir pilnai pasiruošti atkrintamosioms rungtynėms.“

Deividas Aukštuolis („Naresta“):

„Kaip ir prieš pirmąjį etapą, taip ir prieš antrąjį, mintys panašios - pradėsime atsargiai, gyvensime artimiausiomis rungtynėmis. Dabar, kai vieta atkrintamosiose jau kišenėje, tai galima pakovoti dėl aukštesnės vietos pogrupyje.

Pakilti į Top-4 grupėje bus sunku, bet įmanoma. Jeigu mūsų komandos juodasis arkliukas Artūras Minevičius pratęs savo neįtikėtiną dvitaškių taiklumą (paskutinėse rungtynėse 100 proc.), tai šansai dvigubėja. Atmosfera komandoje yra puiki, tad panašių tikimės ir rezultatų.“

Paulius Kamarauskas („Pabradės Intersurgical“):

„II-jame etape, kaip ir priklauso, tikrai nusimato sunkios kovos ir rimti priešininkai. Net būtų labai sunku išskirti grupės favoritus. Gal tai būtų „Taurus“ ir „TDSfinance.lt“, bet jiems tai dar reiks įrodyti ir nebūtų didelis siurprizas, jeigu pirmas vietas užimtų kitos komandos.

Beveik visos ekipos pažįstamos ir ne kartą yra tekę kovoti vieni prieš kitus aikštelėje. Mums tikrai bus įdomu susitikti su „Taurus“, nes su šia komanda yra ne kartą tekę susitikti ir kova visą laiką būdavo įnirtinga, atkakli. Aišku, nuo paskutinių susitikimų sudėtys šiek tiek pasikeitę, bet vis tiek bus įdomu.

Konkrečių tikslų II-jame etape nekeliame, tiesiog norime gerinti savo žaidimą, formą ir neleisti priešininkams išsivežti pergalės iš mūsų salės. Būtų neblogai iškovoti kelias pergales ir priešininkų arenose. Svarbiausia - kuo geriau pasiruošti taip vadinamai kovo mėnesio beprotybei.“

Žilvaras Zinkevičius („Aktyvi veikla“):

„II-jame etape jau netikėtumų, manau, bus mažiau. Visos komandos pažįstamos ir aišku, ką kiekviena gali pademonstruoti. Mūsų B grupėje aiškūs favoritai bus „Naresta“ su Aukštuoliu, Majeru ir Tenikaičiu. „Taurus“ visada buvo stiprūs, o dabar dar pasipildė broliais Jozoniais ir, žinoma, „TDSfinance.lt“ - su puikiu patirties ir atkaklumo deriniu. Nereikėtų pamiršti ir „Lynx“, kurių galingi puolėjai yra sunkiai sustabdoma jėga. Nenustebčiau, jei į kovą dėl aukščiausių vietų įsimaišys ir „VLI Timber“ su Rimgaudu Kukta, bet aišku - jam reikalinga kitų žaidėjų pagalba.

Kitos komandos taip pat pelnytai pateko į TOP divizioną, bet abejoju, kad sugebėtų kažką padaryti išvardintoms ekipoms. Mūsų pirmas tikslas buvo patekti į atkrintamąsias ir jį pasiekėme, patekę į stipriausių divizioną. Kitas tikslas yra pakartoti praėjusių metų rezultatą (pasiekė 1/8 finalo etapą aut. past.), o iki šio tikslo dar labai ir labai toli. Turime gerinti tarpusavio supratimą, mažinti neigiamas atkarpas savo žaidime ir tik tada jau galvoti apie atkrintamųjų varžovus ar panašius dalykus.

Šį sezoną turėjome daug įtemptų rungtynių ir, deja, ne visos baigėsi linksmai, tad norisi prisiminti teigiamus dalykus ir galvoti, kad išmokome žaisti atsakingiau.“

 

Antras divizionas

C grupės apžvalga

Favoritai:

KK Riešė (3-4 pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 7-8 pergalės

Lyderis šiame sezone: Tomas Zaleckas

Komandos stiprybės: Patirtis mėgėjų krepšinyje - Riešės atstovai yra iškovoję daug titulų įvairiose mėgėjų lygose. Šiemet pasirinktas naujas modelis ir žaidžiama SKL C lygoje. Nors I-jame etape pritrūko ir sėkmės - komandoje yra daug talentingų žaidėjų ir II-jame etape šis kolektyvas stengsis gerinti žaidimą, užimti kuo aukštesnę vietą grupėje bei dar patriukšmauti lygos atkrintamosiose varžybose.

Gali pakišti koją: Varžovų bei SKL C lygos pajėgumo neįvertinimas ar prastas susirinkimas į rungtynes - silpnų varžovų grupėje nėra. Taip pat - baudų metimų prastas procentas, kurį antrame etape reikėtų pagerinti.

 

Tirola (3-4 pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 7-8 pergalės

Lyderis šiame sezone: Vladislav Piskariov

Komandos stiprybės: Patirtis, gero lygio treneris bei kovingumas, tai eilę metų kartu žaidžiantys žaidėjai. Pirmame etape pritrūko pergalių ir dėl traumų faktoriaus, tačiau išsigydę žaizdas komandos nariai gali nuvesti kolektyvą iki pat grupės lyderių sosto.

Gali pakišti koją: Pasveikus traumuotiems žaidėjams, neaišku kiek užtruks optimalios komandinės formos paieška - gerą žaidimą reikia demonstruoti nuo pat II-ojo etapo pradžios.

 

JBR (3-4 pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 5-6 pergalės

Lyderis šiame sezone: Paulius Daukantas

Komandos stiprybės: Tai SKL C lygos senbuviai, kurie pasipildė keliais jaunesniais ir talentingais žaidėjais bei pirmame etape demonstravo solidų žaidimą. Komanda perima nemažai kamuolių, turi tiek agresyviai galinčių sužaisti žmonių, tiek ir metikų bei gerus įžaidėjus. Visose statistikos kategorijose yra lygos vidutiniokė, tad antrame divizione gali būti viena iš grupės lyderių.

Gali pakišti koją: Neturi itin galingų vidurio puolėjų, kurie cementuotų gynybą, net ir praleidus prasiveržimus - tad gali nemažai taškų gauti iš po krepšio.

 

Miražas (1-6 pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 5-6 pergalės

Lyderis šiame sezone: Rokas Jankūnas

Komandos stiprybės: Pakankamai gerai subalansuota ir visko mačiusi komandos sudėtis. Šiemet turi A ir B lygos duonos ragavusį lyderį - universalų vidurio puolėją bei nemažai snaiperių. Jei komanda po nesėkmingo pirmo etapo susiims ir rinksis į rungtynes pajėgiausios sudėties - tikrai galime juos išvysti turnyrinės lentelės pirmoje pusėje.

Gali pakišti koją: Motyvacijos stoka ar nesusirinkimas į rungtynes optimalia sudėtimi.

 

Pretendentai:

Kirviai (3-4 pirmojo etapo D grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Mindaugas Mažeikis

Komandos stiprybės: Turi du gana pajėgius gynėjus - komandos varikliukus puolime, kurie renka didžiąją dalį taškų. Yra ir keletas pagalbininkų kitose pozicijose, gynybos cementuotojų - pirmame etape iškovotos trys pergalės tarsi rodo komandos potencialą.

Gali pakišti koją: Visgi, paskutinis triuškinantis pralaimėjimas dėl vietos TOP divizione parodė ir ryškius ekipos trūkumus. Kai nėra nors vieno iš lyderių - ši ekipa gali pralaimėti bet kam, tad daug priklausys nuo fakto, ar išsigydys traumą jaunasis gynėjas. Jei trauma rimta - ekipa gali tapti viena iš šios grupės autsaiderių, o jei Paulius Nasvytis sugrįš į rikiuotę - galima pakovoti ir su grupės lyderiais.

 

KK Grigiškės (2-5 pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Mantas Viliušis

Komandos stiprybės: Rotacijos galimybės, energija gynyboje bei pakankamai aukštas komandos potencialas, kuris vos neatvedė jų iki TOP diviziono.

Gali pakišti koją: Didelis klaidų kiekis ir susižaidimo trūkumas - ekipa kiekvieną vakarą atrodo skirtingai ir neprognozuojamai. Vieną vakarą gali patiesti favoritais laikomą varžovą išvykoje, o kitą - pralaimėti namuose prieš tikrai įveikiamus oponentus.

 

Kuršėnai (2-5 pirmojo etapo C grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Žilvinas Milaknis

Komandos stiprybės: Blokuoti metimai, tritaškių pataikymas, žemaitiškas užsispyrimas, smagios komandinės dvasios formavimas ir pakankamai gili rotacija. Stiprūs vidurio puolėjai. Tikrai gali kabintis grupėje į pirmą šešetuką.

Gali pakišti koją: Vieno iš lyderių trauma paskutiniame ture I-jame etape bei silpnoka kolektyvo gynyba - žemaičiai į savo krepšį praleidžia vidutiniškai virš 80-šimt taškų per susitikimą.

 

Penktukas (1-6 pirmojo etapo B grupėje)

Prognozė II-jame etape: 4-5 pergalės

Lyderis šiame sezone: Remigijus Untulis

Komandos stiprybės: Viena geriausių gynybų visoje lygoje ir kovingumas bei vienybė - ekipa turi potencialo prasibrauti į pagrindines atkrintamąsias, tačiau tą padaryti nebus lengva. I-ojo etapo grupė buvo gana palanki ketvirtai vietai užimti, tačiau ta galimybe nepasinaudota, o dabar rimti vyrukai sutiks daug pajėgių oponentų. Viską reikės pradėti statyti nuo 0-0.

Gali pakišti koją: Kol kas vienas blogiausių puolimų visoje lygoje - visi prisimena 1-o taško per kėlinį nutikimą.

 

Uniclub Casino (2-5 pirmojo etapo E grupėje)

Prognozė II-jame etape: 3-4 pergalės

Lyderis šiame sezone: Arvydas Dakinevičius

Komandos stiprybės: Pakankamai gera gynyba - šios ekipos rungtynės dažniausiai yra gynybinio pobūdžio. Turi individualiai stiprių žaidėjų, kurie gali ištempti ekipą į pergalę lemiamu metu. Jei vyrai turės daug motyvacijos ir nuolat rinksis pajėgiausios sudėties - gali bandyti prasmukti į atkrintamąsias stiprioje grupėje.

Gali pakišti koją: Trumpas registruotų žaidėjų sąrašas sudėtyje. Ne kiekvieną kartą pavyksta surinkti pakankamą rotaciją, o I-jame etape netgi patirtas techninis pralaimėjimas 0:20. Pakankamai silpna priekinė linija ir mažas rezultatyvių perdavimų skaičius.

 

A komanda (2-5 pirmojo etapo A grupėje)

Prognozė II-jame etape: 2-3 pergalės

Lyderis šiame sezone: Ignas Cibulskas

Komandos stiprybės: Lyderių „trio“ - jiems žaidžiant gerai, ekipa yra pavojingas varžovas visiems. Gerai pradėjo sezoną, tačiau užsikirto lemiamu metu I-jame etape. Vieni iš lyderių pagal blokuotus metimus, savoje salėje bus labai pavojingas varžovas.

Gali pakišti koją: Ne tokia užtikrinta komandinė gynyba, gan didelis klaidų kiekis. Jei nepavyksta surinkti visų lyderių - ekipos galimybės iškovoti pergalę ženkliai krenta.

Persekiotojai:  -

Persekiotojų nerasta - visos ekipos šioje pajėgioje II-ojo diviziono grupėje gali pretenduoti į aukštas vietas. Kova C grupėje dėl pirmų 6-šių pozicijų, kurios garantuoja patekimą į pagrindines lygos atkrintamąsias varžybas, laukia išties nuožmi - tad visu greičiu pirmyn!

Šios grupės komandų atstovai taip pat pasidalino įžvalgomis apie artėjančias II-ojo etapo kovas:

Ervinas Stankevič („KK Riešė“):

„Vertint galima tik tiek, kad visos komandos yra stiprios. Pagal tai, kokį mes rodėme žaidimą pirmajame etape - tai mums čia visos komandos bus stiprios. Pavadinimai komandų visi matyti, todėl reikės kiekvienose varžybose stengtis nugalėti. Privalome gerinti žaidimą ir tikiuosi, kad mums tai pavyks.

Tikslai, kaip ir visų komandų - kuo daugiau pergalių, bet vėlgi - priklauso, kaip rinksimės. Nuotaikos yra labai geros, atmosfera gera, tik jeigu rinksimės į varžybas pavyzdingai būtų kur kas paprasčiau, bet yra kaip yra. Naujas etapas - nauja pradžia.

Įsimintiniausi epizodai - komandos baudų metimai. Dar nesu matęs, kad kuri nors komanda taip mestų baudas. Vienose varžybose prametam jų vos porą, o kitose varžybose net 27-ias (!). Manau, jog tai yra įsimintiniausia ir juokingiausia, kas buvo pirmame etape.“

Modestas Čereškevičius („Penktukas“):

„Nors tai žemesnis divizionas, bet, žvelgiant į komandų pavadinimus, panašu, kad lengvų varžybų nebus. Bendrai apžvelgiant naujas C ir D grupes - panašu, kad C grupėje virs didesnė intriga. Dauguma komandų yra panašaus lygio, tad kova bus išties atkakli ir kiekviena pergalė ar pralaimėjimas gali būti lemtingi. Mano vertinimu - „JBR“, „Riešė“ ir „Tirola“ turėtų dominuoti.

Manau, kad su visomis komandomis, esančiomis grupėje, esame žaidę - su kai kuriomis ne vieną kartą. Labiausiai laukiame kovos su „Tirola“. Jau eilę metų su jais susitinkame ir kiekvienose varžybose užverda tikra kova.

Kai iškrenti į žemesnį divizioną, negali kelti ilgalaikių ir nepasvertų tikslų. Šiai dienai tikslas - patekti į Top-6 grupėje ir kovoti atkrintamosiose, o ten jau kaip gausis. Bendrai, nuotaika nebloga, pergalės yra tas vaistas, kuris gali dar labiau pagerinti atmosferą, tad šiame etape pergalių ir ieškosime.

Labai linksmų epizodų neturėjome, tačiau vieną įdomų - tai tikrai. Paskutinėse pirmojo etapo varžybose, paskutiniame kėlinyje pelnėme vos 1-ą tašką. Jaučiu, kad pasiekėme istorinį C lygos antirekordą, bet kaip aš sakau: nuo dugno visada yra lengviau atsispirti.“


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti