„Festima“ ir „Gealan“ 1-os grupėse, „BC Irsana“ bei „2Gen - Kaefer“ iškovojo paskutinius kelialapius į TOP divizioną

„Festima“ ir „Gealan“ 1-os grupėse, „BC Irsana“ bei „2Gen - Kaefer“ iškovojo paskutinius kelialapius į TOP divizioną 6548

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL), prasidėjus žiemai, taip pat neeilinis periodas - savaitgalį sužaista net 10-šimt susitikimų! Jau rytoj, po užsilikusio paskutinio mačo I-ame etape - bus aiškios visos II-jo etapo gausiausios sostinės krepšinio lygos grupės. Pasiskirstymas tarp divizionų visiškai aiškus ir šią savaitę mes jums pažadame II-jo etapo grupių apžvalgas, o kol kas susipažinkite, kaip sekėsi komandoms rungtyniauti paskutiniame ture!

Teltonika (6-1) - Tornadas (3-4) 69:56 (B grupė)

Paskutinis B grupės susitikimas sužaistas vakar tarp „Teltonikos“ ir „Tornado“ komandų. Taip jau susiklostė situacija, jog abi komandos žinojo savo užimtas pozicijas grupėje dar prieš rungtynes, tad sekmadienio vakarą galėjo tiesiog mėgautis krepšinio teikiamais malonumais. Dar kartą pavirtiname, jog iš šio aštuoneto į TOP divizioną prasibrovė „Naresta“, „Teltonika“, „Taurus“ ir „Tornadas“. Antrajame divizione kovos „KK Grigiškės“, „BC Geležinis vilkas“, „Aesculap“ bei „Penktukas“. Komandos jau gali susipažinti su savo II-jo etapo varžovais, o rytojaus susitikimas tarp „Oaks-2-Tirola“ bei „Lynx“ galutinai sudėlios šią naują mozaiką.

Rungtynių momentas:

Viso susitikimo metu priekyje buvo šeimininkai - „Teltonika“. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Tornado“ atstovai Karolis Bakas ir Andrius Skauda surengė kelis gerus epizodus bei sumažino deficitą iki 8-nių taškų: 58:50. Tuomet šeimininkai suorganizavo atsakomą spurtą 8:0 ir užtikrintai iškovojo savo šeštąją pergalę SKL C lygos sezone. Spurtą sėkmingais metimais surengė Antanas Šegžda bei Mykolas Mankevičius.

„Teltonika“: A.Šegžda 28 (12/22 met. iš žaid., 4 rez. perd., 26 n.b.), M.Mankevičius (18 (!) atk. kam., 29 n.b.) ir Agnius Savičiūnas (3/6 trit.) po 11, Simonas Rambynas 8, Tadas Brazys 6 (8 rez. perd., 11 n.b.), Žilvinas Rubliauskas 5 (12 atk. kam.).

„Tornadas“: Linas Stripinis 20 (8 atk. kam., 4 rez. perd. 4 per. kam., 7 išpr. praž., 21 n.b.), K.Bakas 13 (13 n.b.), A.Skauda 10, Tautvydas Milašas 7 (10 atk. kam., 3 per. kam.), Tomas Karvelis 6.

Gealan (7-0) - TDSfinance.lt (5-2) 99:71 (C grupė)

Į ilgai lauktą susitikimą dėl grupės nugalėtojų vardo „Gealan“ delegavo stipresnę sudėtį ir pelnytai iškovojo pergalę. Abiejų ekipų keliai kol kas išsiskyrė į skirtingas TOP diviziono grupes, o iš pirmojo etapo C grupės aukštyn žengia: „Gealan“, „TDSfinance.lt“, „2Gen - Kaefer“ ir „Santa.lt“. Antrajame divizione savo jėgas išbandys: „ KK Riešė“, „Vilniaus KM-2002“, „Kuršėnai“ bei „ VU Fizikai“.

Rungtynių momentas:

Abi patyrusios komandos jautė, jog rungtynės nėra daug lemiančios ir pasismagino taikliai atakuodamos iš toli: „Gealan“ 48% (13 iš 27), o „TDSfinance.lt“ 46% (11 iš 24).

„Gealan“: Dainius Novickas 27 (11/19 met. iš žaid., 10 atk. kam., 3 per. kam., 27 n.b.), Laurynas Ralys 26 (11/18 met. iš žaid., 22 n.b.), Simas Liepinaitis 16 (7/11 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 32 n.b.), Mantas Vanagas (13 n.b.) ir Ramūnas Viščinis (4 rez. perd.) po 8, Adas Praprovas pridėjo 5 „assist’us“, 3 perimtus kamuolius ir 11 n.b, o Paulius Radzevičius 3 perimtus kam. bei 7 n.b.

„TDSfinance.lt“: Paulius Martinonis 22 (9/14 met. iš žaid., 4 rez. perd., 20 n.b.), Pijus Kiaušas 18 (4/5 trit., 3 per. kam., 19 n.b.), Tadas Markilevičius 12, Giedrius Pikturna (2/4 trit.) ir Benas Steponėnas (11 n.b.) po 8.

Mindaugas Jonušas („Gealan“):

„Dėl ligos negalėjau būti varžybose, bet aišku, kad šios rungtynės nei mums, nei priešininkams nieko nereiškė. Šį kartą laimėjome mes - gal labiau norėjome, gal pasisekė. Tai tik pirmas etapas, visos svarbiausios kovos dar ateityje.

Tą puikiai suprantame ir laukiame antro etapo. Eisime į kiekvienas varžybas ir kovosime dėl pergalių. Svarbiausia, kad žaidimas gerėtų, kad pagerėtų rinkimasis i varžybas. Jeigu bus noro, bus ir pergalių.“

Martynas Kulvinskas („TDSfinance.lt“):

„Nesurinkome stipriausios sudėties ir sužaidėme prastas rungtynes. Varžovas atrodė solidžiai. Pirmą etapą vertiname gerai, tik norėjosi geresnio rinkimosi į rungtynes. Antrame etape tikimės vėl būti tarp pirmaujančių ekipų.“

2Gen - Kaefer (4-3) - Kuršėnai (2-5) 81:69 (C grupė)

„Kuršėnai“ gavo puikų šansą patekti į TOP divizioną, kai jiems palankiai susidėliojo turnyrinė grupės lentelė ir viskas sprendėsi vakar - laimėjusi ekipa žengė aukštyn, o pralaimėjusi į antrą flangą. Nedaug trūko, jog žemaičiai vėl laimėtų atkaklią dvikovą bei prasibrautų tarp stipresniųjų, tačiau šįkart sėkmė nusisuko - traumą patyrė puikiai žaidęs Gražvydas Mockus ir tai buvo labai svarbus faktorius susitikime. Šis žmogus per 13-ka sužaistų minučių spėjo pelnyti net 15-ka taškų, o jam iškritus užstrigo svečių puolimas. Šeimininkai „2Gen - Kaefer“ į lemiamas rungtynes delegavo vos aštuonis žaidėjus, tačiau visi jie kovėsi kaip liūtai ir įnešė savo indėlius į svarbią pergalę.

Rungtynių momentas:

Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo tik vienu tašku ir lemtingos dešimt minučių dėl TOP diviziono žadėjo tikrą įtampos ir karštų emocijų audrą. „2Gen - Kaefer“ nenorėjo palikti visko paskutinėms sekundėms, nes šį sezoną „Kuršėnai“ jau yra laimėję keletą dramų. Kėlinys buvo laimėtas rezultatu 20:9 („2Gen - Kaefer“ naudai) ir tai išsprendė visus likusius klausimus I-ojo etapo C grupėje.

„2Gen - Kaefer“: Justinas Polikša 20 (9/13 dvit., 17 n.b.), Edvinas Šaltenis 15 (3/3 trit., 11 n.b.), Mantas Juočepys 14 (6/8 dvit., 5 rez. perd., 25 n.b.), Domantas Zubrickis ir Lukas Poniškaitis (debiutavo su 12 n.b.) po 9, Simonas Mažionis 6 (9 atk. kam., 13 n.b.).

„Kuršėnai“: Žilvinas Milaknis 21 (9/14 dvit., 9 atk. kam., 4 bl., 27 n.b.), G.Mockus 15 (4/7 trit., 10 n.b.), Vytenis Kviklys 11 (3/5 trit.), Erlandas Šliupas 9 (13 n.b.), Laurynas Andriekus (6 rez. perd., 4 per. kam., 11 n.b.) ir Darius Eberson po 5.

Darius Eberson („Kuršėnai“):

„Tiek mes, tiek varžovai vertėsi be kelių pagrindinių krepšininkų, bet jėgos buvo apylygės. Gerai pradėjome mačą, vienu metu buvome įgiję 11-os taškų pranašumą. Gerai atrodėme visuose aspektuose iki pat antro kėlinio pabaigos. Ž.Milaknis net įdėjo iš viršaus - tokia šventė būna tik kartą metuose. Jei nelemta mūsų lyderio G.Mockaus trauma greitos atakos metu antro kėlinio pabaigoje, manau, kad būtume TOP divizione. Deja, patyrus traumą Gražvydui, pabiro ir mūsų žaidimas, ėmė pabaigoje nesisekti pataikyti net iš po krepšio, tad baigtis natūrali. Belieka pagirti tikrai gerai atrodžiusį Žilviną Milaknį - atrodė šiandien pagaliau vėl savo rogėse.

Kalbant bendrai apie pirmą etapą, pasirodymą vertinčiau 6 balais iš 10. Intrigą išlaikėm iki pat pabaigos, bet buvo galima ir geriau. Iš esmės, blaiviai vertinant padėtį, grupė buvo sunki. „Gealan“ir „TDSfinance.lt“ neįveikiami. Visas kitas pergales galėjome iškovoti. Vienur pritrūko sėkmės, kitur susirinkimo ir drausmės, o žiūrint į bendrą ekipos būklę - šiemet labiau esame verti BOTTOM diviziono, tad po pralaimėjimo neliūdim. Na, o ten matysim. Tikslas vienareikšmiškai vienas - patekti į TOP-32, kas tikrai įmanoma - bandysime būti tarp lyderių, kaip seksis, matysim.“

Vilniaus KM-2002 (2-5) - KK Riešė (3-4) 68:79 (C grupė)

Net dvi pergales paeiliui savaitgalį pasiekė „KK Riešė“ ir ženkliai pagerino situaciją turnyrinėje lentelėje. Visgi, iki ketvirtosios vietos pritrūko ir komandos vadovas pripažino, jog greičiausiai pritrūko tos neiškovotos pergalės prieš žemaičius pirmajame dramatiškame sezono mače. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą - antrame divizione „KK Riešė“ gali ir toliau gerinti žaidimą bei iškovoti dar daugiau pergalių, o rungtynės su tais pačiais „Kuršėnais“ bus jau su intriguojančia istorine potekste. „Vilniaus KM-2002“ jaunimas taip pat turėtų būti pavojingas varžovas visiems antrajame divizione.

Rungtynių momentas:

Baudų metimus svečiai metė vos 42% taiklumu - pramesti net 27-ni metimai iš 47-nių. Netgi toks kuklus pataikymas nesutrukdė „KK Riešei“ iškovoti pergalės.

„Vilniaus KM-2002“: Ignas Venskus 17 (7/12 dvit.), Vytenis Kazlauskas 13 (4 per. kam., 10 n.b.), Paulius Misiūnas 9 (3 per. kam.), Marius Valančius 8, Gustas Andriulionis 7 (4 per. kam.), Lukas Kuzminskis sugriebė 10 atšokusių kamuolių ir atliko 4 „assist’us“.

„KK Riešė“: Tomas Zaleckas 22 (8/12 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 25 n.b.), Pavel Prokopovič 20 (7/9 dvit., 11 atk. kam., 3 bl., 32 n.b.), Benas Marcinkevičius 14 (9 atk. kam., 16 n.b.), Šarūnas Tamkevičius 12 (2/3 trit., 8 atk. kam., 7 išpr. praž.).

VU Fizikai (1-6) - KK Riešė (3-4) 71:78 (C grupė)

Dar vienas „KK Riešės“ laimėjimas sunkioje kovoje pasiektas išvykoje prieš „VU Fizikus“. Pirmoje susitikimo pusėje vadeles savo rankose dažniau laikė fizikos mokslo atstovai, tačiau svečiai sugebėjo pakreipti įvykius sau naudinga tėkme.

Rungtynių momentas:

Atkovotų kamuolių kategoriją rezultatu 49 prieš 36 laimėjo šeimininkai, bet silpnas pataikymas iš toli neleido jiems palaužti svečių.

„VU Fizikai“: Lukas Osipovič 14 (6/10 met. iš žaid., 13 atk. kam., 23 n.b.), Lukas Balčaitis (11 n.b.) ir Konstantinas Kaliatka (4/11 trit.) po 12, Jonas Kumža 11, Juozas Naudužas 10 (4 rez. perd.), Jonas Nekrasovas pridėjo 5 rez. ir 3 perimtus kamuolius bei 12 n.b.

„KK Riešė“: Tomas Šilingis 20 (4/4 baud., 11 atk. kam., 25 n.b.), Ernestas Varakauskas (10 n.b.) ir Tomas Zaleckas (8/11 dvit., 9 atk. kam., 22 n.b.) po 16, Šarūnas Tamkevičius 8, Vilius Urniežius 7 (6 rez. perd., 12 n.b.), Gintaras Plytnikas 5.

Ervinas Stankevič („KK Riešė“) papasakojo apie abu savaitgalio susitikimus ir komandos tikslus:

„Abu mačai skirtingi - penktadienį prieš VKM ekipą mes atrodėm, kaip bėgiojantys paaugliai. Įsivėlėm į chaosą, tačiau nurimus - susistatėm žaidimą, išnaudojom ūgį ir pamažu krovėmės persvarą. Aišku, tiek pramestų baudų - tai čia ko gero pagerinom rekordą.

Varžybos prieš „VU Fizikus“ - atrodė, kad vėl sunkiai įsivažiuojam, prametėm labai iš gerų padėčių, tačiau visų rungtynių metu bandėm bėgti į greitą puolimą ir gale pavyko. Susiskrovėm šiokią tokią persvarą, tačiau varžovai vėl greit viską „atmetė“ - parodė, kad mums dar yra kur daug dirbti.

Taip, I-jame etape labai trūko tų praloštų varžybų prieš „Kuršėnus“, tačiau dabar patenkam į silpnesnį divizioną ir ten labai reikia gerinti savo žaidimą.“

Santa.lt (4-3) - VU Fizikai (1-6) 59:65 (C grupė)

Savo pirmą pergalę kitame susitikime savaitgalį pasiekė ir tie patys „VU Fizikai“, kiek netikėtai įveikę medicinos profesionalus „Santa.lt“. Sveikiname fizikus! „Santa.lt“ ekipa, savo ruožtu, jau buvo užsitikrinusi patekimą tarp stipresniųjų ir galbūt šis motyvacijos trūkumas pakišo jiems koją.

Rungtynių momentas:

„VU Fizikai“ nusprendė sužaisti dvi paradoksalias rungtynes savaitgalį - laimėję kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo mačą Riešės kolektyvui, o šiame susitikime gavosi atvirkščiai. Medikai užtikrintai karaliavo po krepšiu, tačiau svečiai taikliau atakavo iš žaidimo ir išsivežė pirmą pergalę sezone!

„Santa.lt“: Jonas Gutauskas 17 (11 atk. kam., 3 bl., 25 n.b.), Ignas Zasimavičius 12 (6/9 dvit., 12 n.b.), Vilius Vaitkus ir Tautvydas Palaima po 6, Mindaugas Mikutavičius 5, Vaidas Vaičiulis (4/4 baud., 9 atk. kam.,) surinko 11 n.b.

„VU Fizikai“: Lukas Osipovič 23 (10/17 dvit., 13 n.b.), Jonas Kumža 20 (6 rez. perd., 24 n.b.), Aurelijus Daujotis 10 (2/4 trit., 10 n.b.), Konstantinas Kaliatka 8 (19 (!) atk. kam., 17 n.b.), Mindaugas Macijauskas perėmė 4-is kamuolius iš oponentų.

BC Liejykla (1-6) - BC Irsana (4-3) 67:87 (D grupė)

Šeimininkams tai buvo tiesiog paskutinė D grupės dvikova ir galimybė pagerinti susižaidimą bei fizinę kondiciją, tuo tarpu svečiams šis susitikimas reiškė visą pasaulį. Jei „BC Irsana“ būtų pralaimėjusi - tuomet padovanotų bilietą į TOP divizioną „Agmekai“. Naujosios Vilnios atstovai atvyko rimtai nusiteikę į jiems lemtingą mūšį ir diktavo sąlygas viso susitikimo metu. Sveikinimai pasiekus pirmąjį tikslą! Kitas šios grupės laimingąsias komandas jau skelbėme anksčiau - galiausiai išankstinės prognozės buvo patvirtintos, tačiau ne taip lengvai, kaip buvo galima tikėtis.

Rungtynių momentas:

„BC Irsana“ šauniai dalinosi kamuoliu puolime ir atliko net 32-u rezultatyvius perdavimus. 87-i pelnyti taškai - geriausias komandos pasiekimas šiame gausiausios sostinės krepšinio lygos sezone. Gynyboje šie vyrukai visada darbuojasi kietai, o jei dar pavyks pagerinti ir puolimą - TOP divizione galima pasispardyti.

„BC Liejykla“: Dovydas Šablinskas 17 (2/2 trit., 17 n.b.), Tadas Orentas (8 atk. kam., 4 rez. perd., 16 n.b.) ir Povilas Liudavičius po 10, Deividas Paulauskas 9, Dominykas Žalionis ir Kristupas Repečka (12 n.b.) po 6.

„BC Irsana“: Artūras Bajevas 16 (8/11 dvit., 4 rez. perd., 15 n.b.), Artūras Jankovskis (2/3 trit., 13 n.b.) ir Marek Stefanovič (5 per. kam., 14 n.b.) po 11, Andrej Kovalevskij 10 (5 rez. perd., 16 n.b.), Karol Ruselevič 8 (12 n.b.), Artur Dolgovič ir Dalius Gaika (5 rez. perd.) po 7, Justinas Naidzinavičius (6 rez. perd., 15 n.b.) ir Česlav Dunovskij (12 n.b.) po 6.

Miroslav Šilobrit („BC Irsana“):

„Penktadienio vakaro rungtynės - nuotaikos geros, pergalė labai svarbi buvo ir dėl to dvigubai maloniau. Pradėjom neblogai, užsivedę ir praktiškai visi po lygiai sužaidėm laiko. Gera savaitės pabaiga buvo, ir „Žalgiris“ laimėjo, ir mes.

Dėl pasirodymo pirmame etape. Kaip jau minėjau prieš sezoną - šiemet C lyga, kaip niekad stipri ir maždaug visos komandos yra panašaus pajėgumo. Dėl to tikrai buvo sunku kovoti dėl 1-ojo diviziono, bet kadangi patekom ten, tai pirmą etapą vertinu gerai. Visgi, esame naujai suburta komanda - reikėjo laiko „apsitrint“ visiems.

Tikslai TOP divizione: užimti kuo aukštesnę vietą grupėje prieš atkrintamąsias. P.S. Sveikinimai gimtadienio proga mūsų komandos sielai ir vadybininkui Andžej Dolgovič.“

Pabradės Intersurgical (5-2) - SKM-Eurosportas.lt (0-7) 78:71 (E grupė)

Pabradės atstovai nors ir nelengvai, tačiau pratęsė pergalių seriją namie. Išvykos į Pabradę oponentams kol kas nieko gero neatneša. „SKM-Eurosportas.lt“ jaunimas kovojo tikrai pagirtinai ir tikime, jog įsirašys pirmą pergalę jau II-jame divizione.

Rungtynių momentas:

Šeimininkai tritaškius metė jiems nebūdingu klaikiu procentu - vos 3 pataikymai iš 31 (9%). Netgi toks prastas pataikymas iš perimetro nesukliudė iškovoti pergalės bei užimti antrą vietą E grupėje. Šioje grupėje į TOP divizioną prasibrovė „Festima“, „Pabradės Intersurgical“, „Lynx“ ir Oaks-2-Tirola. Antrajame divizione varžysis „Tirola“, „Kumštis“, „Uniclub Casino“, bei „SKM-Eurosportas.lt“.

„Pabradės Intersurgical“: Saulius Kaušinis 24 (12/16 dvit., 16 atk. kam., 4 per. kam., 30 n.b.), Gintaras Valiukonis 18 (3 per. kam.), Edgaras Turica 17 (12 n.b.), Paulius Kamarauskas (9 atk. kam., 15 (!) rez. perd., 27 n.b.) ir Oleg Stadnik po 6, Dainius Labanauskas 5 (9 atk. kam., 13 n.b.).

„SKM-Eurosportas.lt“: Deimantas Valavičius 17 (7/7 dvit., 10 atk. kam., 24 n.b.), Marius Valeika 13 (11 n.b.), Gytis Budrevičius 11 (4 per. kam., 8 išpr. praž., 17 n.b.), Karolis Šepetys 8 (7 rez. perd., 11 n.b.), Arnas Kairys perėmė 4 kamuolius ir surinko 13 n.b.

SKM-Eurosportas.lt (0-7) - Lynx (4-2) 54:84 (E grupė)

Kur kas skaudžiau jaunimą savaitgalį pamokė iš vakaro sužeistas žvėris - „Lynx“ kolektyvas. Pirmajame kėlinyje „SKM-Eurosportas.lt“ dar pirmavo, tačiau antrąjį pralaimėjo rezultatu 8:28 ir susitikimo baigtis klausimų nekėlė.

Rungtynių momentas:

Svečiai surinko net 117-a naudingumo balų, tai antras jų geriausias pasirodymas sezone. 124-is efektyvumo balus „lūšys“ surinko pergalingame susitikime prieš „Kumštį“.

„SKM-Eurosportas.lt“: Gustas Jakubynas 13, Gytis Budrevičius 12 (11 n.b.), Deimantas Valavičius 11, Karolis Šepetys 9 (3/7 trit., 5 rez. perd.). Ernest Karčenko surinko 9 „rebound’us“ ir 12 n.b.

„Lynx“: Justas Stankus 32 (10/15 dvit., 17 (!) atk. kam., 37 n.b.), Aivaras Martinaitis 23 (4/4 dvit., 5/13 trit., 19 n.b.), Vytautas Peisokas 22 (8/11 dvit., 6/6 baud., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 40 (!) n.b.), Donatas Lesnik ir Tomas Aleinikovas kartu pridėjo net 18-a rezultatyvių perdavimų.

Festima (6-1) - Lynx (4-2) 100:89 (E grupė)

Intriguojanti dvikova įvyko Mykolo Romerio universiteto sporto salėje, kur lygos naujokė „Festima“ po pratęsimo triumfavo ir iškovojo pirmą vietą E grupėje, sveikinimai! Šeimininkai buvo priekyje beveik viso susitikimo metu, tačiau „Lynx“ sugebėjo prisivyti ir nukelti rungtynes papildomoms penkioms minutėms.

Rungtynių momentas:

Mindaugas Kietis ir Vytautas Peisokas pelnė kelis taškus be atsako ir svečiai išlygino rezultatą prieš pat ketvirtojo kėlinio pabaigą: 81:81. Dažnai būna, jog išplėšusi pratęsimą komanda jame ir dominuoja, tačiau šįkart viskas pasisuko kitaip. „Festima“ vyrai darniai sužaidė „ekstra“ laiką ir laimėjo lemiamą atkarpą rezultatu 19:8. Kaip lygos naujokei, labai solidus I-asis etapas, bus įdomu stebėti, kaip seksis tarp stipresniųjų.

„Festima“: Tomas Balčiūnas 24 (9 atk. kam., 3 per. kam., 19 n.b.), Donatas Kilikevičius 20 (10 atk. kam., 5 per. kam., 16 n.b.), Marius Taparauskas 19 (2/3 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 26 n.b.), Justinas Povilauskas (6/7 met., 14 n.b.) ir Karolis Daukša po 13, Audrius Gėrkis 9.

„Lynx“: M.Kietis 31 (3/7 trit., 8 išpr. praž., 26 n.b.), V.Peisokas 21 (15 atk. kam., 34 n.b.), Justas Stankus 14 (15 atk. kam., 20 n.b.), Donatas Lesnik 13 (3/4 trit., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Matas Kibildis 10.

Raimundas Kalesnykas („Festima“):

„Smagu užbaigti I-ą etapą pergale ir ne prieš bet ką, o prieš labai stiprią „Lynx“ komandą, kuri yra labai susižaidusi ir kuri savo gretose turėjo pačius geriausius žaidėjus. Varžybos buvo labai intensyvios, kietos, abi komandos demonstravo charakterį, kovojo dėl kiekvieno centimetro aikštelėje, o svarbiausia - rezultatyvios ir atkaklios. Aišku, varžovai labai protingai žaidė per aukštus žmones, jie išbaudavo abu mūsų centrus, todėl iki pat galo buvo neaišku, kuri komanda laimės.

Nors mes laikėme tempą, nuolat bėgome, tačiau 4-to kėlinio gale padarėme dvi grubias klaidas, kurias sėkmingai išnaudojo varžovai ir teko žaisti pratęsimą. Pratęsime žaidėjai išpildė visus mano lūkesčius, labai gerai sulošėme gynyboje ir laimėjome pelnytai. Manyčiau, šios varžybos tikrai papuošė šios grupės etapo varžybas. Tik norėčiau paprašyti lygos organizatorių, kad ateityje nesiųstų į C lygos varžybas teisėjų, kurie sunkiai jau orientuojasi aikštelėje, nuolat daro grubias klaidas. Turiu omenyje Vytautą Kukarską (nors gal teisėjas ir geras, bet tegul dirba žemesniuose divizionuose), o parinktų tai lygai atitinkančius teisėjus.

I-ą etapą vertinu gana gerai, juk mes šios lygos debiutantai ir grupėje užėmėm 1-ą vietą. Tikrai, turbūt daug kas nesitikėjo mus čia išvysti, bet tai nieko nereiškia. Su žaidėjais turėsiu daug dirbti, kad mes pasiektumėme tą lygį, į kurį patekome, t.y. TOP divizionas. Tikrai lengva nebus, nes ten bus tik labai stiprios komandos, o mes žaisime savo stiliaus krepšinį, stengsimės būti drausmingi ir į kiekvienas varžybas eisime tik kovoti.“

 

Retoriniai C lygos klausimėliai - kas toliau?

1) Gruodžio 4 d. Oaks-2-Tirola - Lynx: Po šio susitikimo versime SKL C lygoje naują puslapį, tad kieno pergale pasibaigs I-sis etapas?


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti