„Gealan“ komandai – C lygos čempionės titulas

„Gealan“ komandai – C lygos čempionės titulas 6384

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionatas sekmadienio vakarą baigėsi. Vakaras buvo pažymėtas „Gealan“ triumfu – ji 79:68 (21:16, 22:24, 14:16, 22:12) ant Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenos parketo nukovė „Lentvarį“.

„Gealan“ čempione tapo po dviejų metų pertraukos.

Vis tik lengva nebuvo ir „Lentvaris“ priešinosi visomis išgalėmis. Jis niekaip neleido „Gealan“ atitrūkti didesniu nei 8 taškų skirtumu, o trečio kėlinio pabaigoje Dmitrijus Meškevič ir Vitalijus Danilovas deficitą nurėžė iki minimalaus – 56:57.

„Lentvaris“ netrukus jau pirmavo 63:59, tačiau „Gealan“ atsakė puikiu spurtu, kuris leido persverti rezultatą (70:63), o kol „Lentvario“ puolimas buvo visiškai užstrigęs, čia pat artėjo ir pergalė.

„Lentvaris“ gavo progą mesti tik 8 baudų metimus (pataikė 2).

Laimėjusiems 24 taškus pelnė MVP titulą atsiėmęs Dainius Novickas (6 atk. kam., 7 rez. perd.), 19 – Tomas Lukoševičius (14 atk. kam., 10 išpr. praž.), 11 – Vidas Braziulis, 9 – Mantas Vanagas, 8 – Simas Liepinaitis (8 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Lentvariui“ 13 taškų surinko Dominykas Švedavičius, 10 – Viktoras Urbanovič, po 9 – D.Meškevič (10 atk. kam.) ir V.Danilovas.

 

Ilgametis „Gealan“ žaidėjas Juozas Žimkus nepraleido progos padėkoti visiems. 

„Visų pirma, noriu padėkoti visų komandų žaidėjams, sirgaliams, kurie tokį gražų savaitgalį iškeitė į sporto salę. Kalbant apie finalo ketvertą, jis buvo vienas geresnių organizavimo prasme. Kai finalą žaidi LR arenoje ir pagaliau uždarymas yra su ultra all inclusive programa, protmūšiu ir sirgaliais, kurie šiemet buvo aktyviausi. Didžiausias to nuopelnas ir laurai skiriami „Vilkų“ kolektyvui, kuris šiemet iškėlė kartelę belekaip aukštai ir tas 7 metų jų gyvavimas duoda ryškius rezultatus.

Sirgalių armija su transparantais, specialios maikutės su finalo ketverto užrašais ir žaidėjų pavardėmis, kuriais buvo apdalinti visi palaikantys šią komandą, bei 2 komandos simboliai, iš veido geriečiai vilkiukai, nepanašūs į tuos, kurie draskytų, buvo viso finalo ketverto puošmena. Prieš tai, kaip jie šoko, tai beveik nublanko ir LR šokėjos. Šaunuoliai. Pagarba.

Noriu palinkėti visoms komandoms turėti tokias ilgametes tradicijas, sirgalių būrį, komandinę dvasią, nes tik tai komandas daro išskirtines, o tokios komandos daro ir pačią lygą unikalia.

VISOS NUOTRAUKOS

Gaila buvo, kad „Taurus“ netikėtai sugriuvo ir tas sugriuvimas galbūt neleido ir mums su jais susitikti ir atsigroti už pralaimėjimus reguliarame sezone. Tokia buvo mūsų svajonė – laimėti prieš juos tada, kada reikia. Na, o „Lentvario“ vyrai šaunuoliai, kovėsi finale iš visų jėgų, davė gerą kovą, kibo į atlapus ir tik, matyt, didesnės patirties dėka ir išgerto alaus kiekio po rungtynių skaičiumi, „Gealan“ atlaikė spaudimą ir nugalėjo. Nugalėjo juos vėliau ir antrą kartą... bare :) Sveikinimai jiems. 

Norėčiau pridurti, kad favoritų statuso nebuvimas šiemet mums buvo į naudą, nes kai tik būdavome favoritais laimėti lygą, tai ir šnipštas gaudavosi. Taip pat norėčiau pasveikinti komandos trenerį Gaudentą Puškorių, kuris į savo CV galės įsirašyti šį auksinį įrašą, kai tik lyga pataisys informaciją savo metraščiuose. Visiems linkime būti sveikiems, neprarasti šmaikštaus humoro jausmo ir iki susimatymo kitąmet“, – sakė jis. 

Tuo tarpu bronzos medaliai pirmąkart istorijoje atiteko „Vilkams“, kurie 92:82 (21:25, 29:10, 27:29, 15:18) nugalėjo „Taurus“.

„Vilkai“ čia nuo antrosios mačo dalies pirmavo užtikrintai ir tik pačioje pabaigoje triuškinantį pranašumą iššvaistė, leisdami sušvelninti rezultatą.

„Vilkams“ po 23 taškus surinko Darius Jovaiša ir Rytis Žarkauskas, 13 – Saulius Žurauskis, 10 – Deividas Bimbelis.

„Taurus“ 23 taškus pelnė Ignas Urbonas, 21 – Mantas Beniušis, 14 – Justas Aršauskas, 11 – Julius Pinkevičius.

Mantas Bielinskas, atstovaujantis „Taurus“, reiškė pagarbą varžovams. 

C lygos sezonas uzsitęsė ilgiau nei planuota, blogiausiu scenariju jis turėjo baigtis iki gegužės 20 d., tad, deja, daugelis mūsų svarbių žaidėjų jau buvo suplanavę atostogas ir galėjo prie žaidimo prisidėti tik stebėdami „live“ statistiką. Didžiuojuosi savo komanda, kad ir neturėdami pilnos sudėties rodėme neblogą žaidimą.

Pusfinalyje katastrofiškai pralaimėjome „lentą“, tačiau, nepaisant to, vis tiek turėjome šansų, deja, „Lentvario“ žaidėjai buvo nualinti nesėkmių ir atidavė viską, kad laimėtų, su tuo juos ir sveikiname.
 
Mažajame finale, manau, sisidūrėme su turnyro favoritais, pagarba jų trenerių ir vadovų štabui, kad sugebėjo motyvuoti žaidėjus po skaudaus pralaimėjimo pusfinalyje. Nepaisant to, kad kaip reikiant mūsų sudėtis buvo išretinta dėl anksčiau minėtų priežasčių, visą laiką kvėpavome „Vilkams“ į nugarą, pralaimėjome vieną kėlinį, bet to užteko „Vilkų“ pergalei, belieka tik pasveikinti juos su istoriniu pasiekimu.
 
Šiame sezone pasiėmėme labai daug naudingos patirties ir kitais metais grįšime dar stipresni!“, – sakė jis. 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti