"Infoera" ir "Lynx" įpusėjo kelionę pusfinalio link

"Infoera" ir "Lynx" įpusėjo kelionę pusfinalio link 5752

GEALAN-Sostinės C lygos čempionato ketvirtfinalio etape sekmadienį įvyko du susitikimai. Kaip ir buvo galima tikėtis, lygi ir nepaprastai atkakli serija startavo "Oaks-2" ir "Infoeros" poroje, kur pirmą pergalę po labai atkaklios kovos pasiekė svečiuose žaidusi "Infoera", o "Getstyle-Lynx" ekipa juokauti nebenori, ir pirmą pergalę akistatoje su "Ilgas ir co." pasiekė sutriuškindami varžovus net 40 taškų skirtumu.

Iki paskutinių sekundžių

Sėkmingiau rungtynes pradėjo namuose žaidę „Ąžuolai“ – Mindaugo Lapėno auklėtiniai gynybos gniaužtuose užspaudė svečius ir įpusėjus pirmam ketvirčiui nutolo 8:3. Vis dėlto ties 8 taškais šeimininkai užstrigo ilgam, o tuo puikiai pasinaudoję "Infoeros" vyrai laimėjo atkarpą 8:0 ir ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai (11:8).

Antro kėlinio pradžioje ir toliau puolime niekaip kelių varžovų krepšio link neradę šeimininkai leido "Infoerai" įgyti ir didžiausią pranašumą mače. Tiesa, lygių ir gynybinių rungtynių fone tas pranašumas pasiekė nedidelę, 5 taškų ribą (16:11).

"Infoeros" pranašumą "Oaks-2" ekipa labai greitai sugebėjo likviduoti (17:16) ir perimti dvikovos kontrolę į savo rankas. Patikimai gynyboje rungtyniavę šeimininkai laimėjo tiek antrą (18:12), tiek trečią (10:8) ketvirčius bei 32-trą dvikovos minutę sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (41:31).

Tačiau svarbiausias ketvirto kėlinio minutes šeimininkai šaudė tik pro šalį: "Infoera" sugebėjo taip sukaustyti varžovų veiksmus puolime, kad "Oaks-2" per likusias 8 minutes pelnė vos du taškus, o kantraus darbo ir dviejų nepaprastai svarbių Juliaus Pinkevičiaus tritaškių dėka sugebėjo priartėti iki dviejų taškų (39:41), o varžovų pražangą išprovokavęs ketvirto kėlinio "Infoeros" lyderis pridėjo dar tris baudas bei išvedė svečius į priekį 42:41.

Nors dar buvo likusius net trys su puse minutės iki kėlinio pabaigos, šeimininkai ir toliau atakavo netiksliai arba klydo, o likus žaisti dvi minutes dar vieną tritaški smeigė Gvidas Mockus bei "Infoera" pabėgo jau 45:41.

Per likusį laiką šeimininkai sugebėjo suklysti dar tris kartus, ir nors "Infoera" užtvirtinti pergalės tiksliai metimais taip pat negalėjo, taškų badą tik likus 8 sekundėms nutraukę šeimininkai išlyginti rezultato jau nebespėjo, ir buvo priversti patirti skaudžią nesėkmę namuose rezultatu 43:45.

Po pergalės kalbintas "Infoeros" vadovas Mantas Bielinskas pasidalino savo mintimis: "Sveikinu varžovus ir ypač savo komandą patekus į 1/4. Sezoną jau galima vadinti sėkmingu. Kas laimės serijoje parodys pastangos, kuri komanda įdės jų daugiau - ta ir keliaus toliau." 

"Kalbant apie varžybas - norėčiau pagirti varžovus kurie nuo pat pirmos minutės privertė mus žaisti pagal jų diktuojamas sąlygas, žaisti "Oaks" krepšinį. Rungtynių metu niekam negalėjome prisitaikyti prie tokio žaidimo ir tik gale trūktelėjome į priekį."

"Padarėme labai daug klaidų ir klaikiu procentu atakavome iš žaidimo. Nepaisant to laimėjome - nes klaidas taisė gynyba kuri nebuvo be priekaištų, bet pergalei to užteko."

"Laukia labai sunkios varžybos namų salėje ir turime įdėti daugiau pastangų jei norime švęsti pergalę. Žaidėjai, tame tarpe ir aš, kurie netaikliai atakavo tiek iš perimetro tiek iš po krepšio privalo susiimti, nes jų indelio labai trūko sekmadienį ir reikės atsakomosiose varžybose."

"Infoera": Ramūnas Beliūnas (11 atk.kam., 8 išpr.praž., 22 naud.bal.) ir Julius Pinkevičius po 11, Justas Aršauskas (10 atk.kam., 8 kl.) 7.

"Oaks-2": Dovydas Lopetaitis 12, Karolis Baltuška 10.

Nejuokavo

Pirmas dvi serijas šių metų atkrintamosiose nesėkmėmis pradėję vieni pagrindinių favoritų žaisti šių metų finale, "Getstyle-Lynx" krepšininkai savo klaidų nekartojo: ketvirtfinalyje nuo pirmų minučių aukščiausią pavarą įjungusios „Lūšys“ tik akimirkai leido persvarą pasidžiaugti "Ilgas ir co." ekipai, ir tiesiog dominavę antroje susitikimo pusėje nušlavė varžovus net 93:53 ir daugiau nei užtikrintai startavo serijoje.

Pačioje mačo pradžioje vyko lygi kova ir vargu ar buvo galima tikėtis, kad viskas pakryps tokia linkme. "Ilgas ir co." laikėsi greta, o kelioms sekundėms net buvo priekyje (10:9, 13:12), vis dėlto viskas kardinaliai pradėjo keistis antro kėlinio viduryje.

Pirmaudami 28:26 "GetStyle-Lynx" uždarė visus kelius savo krepšio link ir 7-nių minučių atkarpą laimėjo 14:2 ir nutolo 42:28. Nors šeimininkai dėjos visas pastangas, kad skirtumas mažėtų, vieną po kitos galingas atkarpas organizavusios „Lūšys“ tiesiog dominavo ir skirtumas augo kaip ant mielių, kol mačo pabaigoje pasiekė nepadorią 42 taškų ribą.

Svečiai viską šiose rungtynėse darė tiksliau, greičiau, agresyviau, taškus nugalėtojams pelnė visi 11 aikštelėje pasirodžiusių krepšininkų, ir niekas nerungtyniavo ilgiau nei 26 minutes. "Ilgas ir co." ekipos laukia nemenkas iššūkis ir galvosūkis prieš antrąsias rungtynes, norint rimčiau pasipriešinti serijos favoritams.

Po smūgio serijos atidarymo rungtynėse "Ilgas ir co." ekipos vadovas Simonas Kičas neturėjo kuo džiaugtis: "Startas tikrai nuvylė. Gal rezultatas ir neatspindi realaus komandų skirtumo, bet reikia pripažinti, kad apylygiai žaidėm tik gal 1,5 kėlinio."

"Nuo trečio kėlinio, kai laimėti šansų neliko, bandėm ruoštis ateinančiam susitikimui, bet varžovų spaudimo pasekoje buvom visai sudaužyti. Bandysim padaryti išvadas ir reabilituotis antrame susitikime."

 

 "Lynx": Nerijus Jonaitis (14 atk.kam.) ir Giedrius Noreika po 14, Edgaras Turica ir Rolandas Pocius po 13, Viktoras Šukys 10.

"Ilgas ir co.": Tomas Pribušauskas (13 atk.kam.) ir Martynas Rakauskas po 14, Tomas Drevinskas 12.


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti