„JBR“ ruošiasi lemiamoms kovoms, „Teltonika“ neklumpa

„JBR“ ruošiasi lemiamoms kovoms, „Teltonika“ neklumpa 6490

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL) įvyko du susitikimai. Abiejuose favoritai iškovojo gana užtikrintas pergales, o ryškiausiai vakar švietė Paulius Daukantas ir Gediminas Idzelis, surengę geriausius solo pasirodymus savose rungtynėse.

Aseko (0-4) - JBR (2-2) 53:90 (A grupė)

Juodai baltai raudonieji yra realūs pretendentai pakovoti dėl stipriausiųjų diviziono ir vakar tai dar kartą įrodė. Juokauti nenorėję „JBR“ vyrai surengė spurtą nuo pat pirmųjų susitikimo akimirkų ir atsipalaidavo tik paskutiniame kėlinyje, kurį rezultatu 19:14 laimėjo namuose žaidusi „Aseko“ ekipa. Artėjantis pirmadienis, kai trispalviai žais namie su „A komanda“ atsakys į nemažai klausimų ir parodys, ar pasiruošimas vakarykščiame mače nenuėjo veltui. Statistikos rodikliai ir pataikymo procentas nuteikia pozityviai, visgi kažką panašaus reikės demonstruoti ir prieš tiesioginius konkurentus.

„Aseko“ gvardijai iki ne tokio riebaus pralaimėjimo vakar pritrūko taiklesnių tritaškių metimų, nes su pasirodymu 1 iš 19 savoje salėje toli nenueisi. Kamuolius netgi septyniais vienetais laimėjo šeimininkai - tai rodo jų kovingumą bei potencialą ateičiai. Ateitis antrame flange turėtų būti šviesesnė, o kol kas laukia dar trys rungtynės šioje A grupėje prieš oponentus, kurie tikrai norės pasiimti taškus. Sėkmės „Aseko“ - linkime rinktis gausiai, pataikyti iš toliau ir viskas eisis tik geriau!

Rungtynių momentas:

Nuo 12:22 iki 12:38 per keturias minutes antrojo kėlinio pradžioje - šešiolika taškų be atsako „sukratę“ svečiai tarsi tarė: „Adios Amigo”. Likusį rungtynių laiką abi ekipos sprendė savo uždavinius ir tiesiog gerai leido laiką.

„Aseko“: Povilas Kirkutis 21 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 22 n.b.), Darius Galbogis 9, Rimvydas Butkevičius, Tomas Lukštaraupis (10 atk. kam., 16 n.b.) ir Mindaugas Staneliūnas (4/4 baud., 14 n.b.) po 6.

„JBR“: Paulius Daukantas 30 (11/16 met. iš žaid., 13 atk. kam., 42 (!) n.b.), Gytis Badaška 19 (5/10 trit., 14 n.b.), Paulius Jonušas 15 (7 rez. perd., 4 per. kam., 25 n.b.), Irmantas Rulis (9 n.b.) ir Paulius Kapšys (5 rez. perd., 8 n.b.) po 6, Andrius Montvydas pridėjo 4 rez. perdavimus, Remigijus Indrašius perėmė 4 kamuolius ir visi devyni susirinkę žaidėjai pasižymėjo pelnytais taškais.

Darius Galbogis („Aseko“):
 
„Eilinį kartą pradėjome varžybas išsiblaškę ir kažkokie išsigandę. O varžovai nuo pirmos minutės buvo nusiteikę agresyviam ir kietam žaidimui. Jau nebe pirmos varžybos tokios. Laimė, mūsų komandoje vis atsiranda žaidėjas, kuris savo žaidimu parodo pavyzdį ir kitiems žaidėjams. Vakar toks pas mus buvo Tomas Lukšatarupis. Kovojo dėl kiekvieno kamuolio, kaip dėl paskutinio, gynyboj atidavė visą save. Vakar jis žaidė puikiai. Savo žaidimu privertė užsivesti ir visą komandą. 
 
Varžovai labai puikiai pataikė iš visur iš kur metė. Mūsų klaidos padėjo pelnyti lengvus taškus. Jei pašalinsim iš savo žaidimo neapgalvotus perdavimus ir pradėsime pataikyti tritaškius, nes kol kas niekaip nepavyksta nei vienam pramušti krepšio iš toli, manau vaizdas pasidarys kur kas geresnis. Be abejo, su Ričardu Naciumi būtumėm kur kas stipresni ir pakovotumėm galingiau su varžovais, deja jis šiuo metu mums padėti negali, tai gausim kapstytis patys.“

Teltonika (4-0) - Aesculap (0-3) 82:65 (B grupė)

Eilinę pergalę šiame sezone iškovojo užtikrintai ir darniai žaidžianti „Teltonika“. Jei pirmame mače Grigiškėse teko pavargti, tai toliau ši komanda jau važiuoja aukštesne pavara ir tarsi laukia rimtesnių iššūkių, kurių tikrai bus. Visi likę susitikimai grupėje prieš lentelės kaimynus ir ten bus įdomu pasitikrinti jėgas bei dar labiau sutepti girgždančias dalis (jei tokių išvis yra) prieš TOP diviziono batalijas.

Pagal pelnytus taškus „Teltonika“ C lygoje kol kas rikiuojasi dešimtuke, o pagal gynybos rodiklius penkioliktuke - pakankamai geri rodikliai sėkmingiems žygiams. Komandos naudingiausias žaidėjas Gediminas Idzelis yra ir tarp geriausiujų visoje lygoje ir šis pastiprinimas, lyginant su praėjusiu sezonu, yra itin reikšmingas. Įžaidėjo funkcijų atlikimas taip pat patikimose naujoko rankose, tad belieka kolektyvui palinkėti negauti traumų viso sezono metu!

Reikia pagirti ir svečius - „Aesculap“ vyrai vakar tikrai degė noru ir trys techninės pražangos tą simbolizuoja. Kartais tokie momentai komandai išeina į naudą, kartais priešingai. Šįkart sulaukėme teigiamo efekto ir „Aesculap“ kovojo iki pabaigos bei užtikrintai laimėjo paskutinį kėlinuką sumetę net 31 tašką jame. Ekipa pakankamai gausiai susirinko rungtynėms, tad eina teisingu tobulėjimo keliu ir apie juos dar išgirsime.

Rungtynių momentas:

Svečiai kovojo iki pabaigos ir paskutinėmis sekundėmis po Andriaus Jankeliūno perdavimo rezultatyviausias ir naudingiausias „Aesculap“ sezono žaidėjas Gediminas Kazlauskas pasiuntė taiklų metimą į šeimininkų krepšį bei sumažino galutinį deficitą. Kitame mače tai bus tarsi postūmis viską sėkmingai tęsti jau nuo pirmų susitikimo akimirkų.

„Teltonika“: Vytenis Petkus 20 (4 rez. perd., 15 n.b.), G.Idzelis 17 (9 atk. kam., 5 per. kam., 25 n.b.), Rokas Burnys 11 (15 n.b.), Darius Mališauskas (10 n.b.) ir Paulius Mičėnas (4 per. kam., 10 n.b.) po 10, Tadas Brazys 8 (12 n.b.).

„Aesculap“: A.Jankeliūnas 20 (5 išpr. praž., 11 n.b.), G.Kazlauskas 15 (12 n.b.), Gediminas Gilys 9, Mantas Švagždys 8 (15 n.b.), Vilius Narbutas 6, Andrius Tarasovas komandoje geriausiai kovojo po krepšiu ir sugriebė 8 atšokusius kamuolius.

Mykolas Mankevičius („Teltonika“):
 
„Vakar ėjom į aikštelę gerai apšilę ir nusiteikę. Dėl to buvom greitesni, šoklesni, veržlesni. Varžovai, gynyboje vėlavo, todėl dažnai rinkosi pražangas, kartais net grubokas. Tai atsispindi 27-iose mestose baudose. Nusprendėm, kad geriau nerizikuot gauti traumas ir perėjom daugiau į metimus iš toliau. Šįkart tritaškių paleidom daugiau nei dvitaškių. Antroje pusėje jau žaidė mažiau rungtyniaujantys komandos nariai. Paėmėm tašką, žiūrim toliau.“

Mantas Švagždys („Aesculap“):

„Taip, varžovas ir vėl galingas. Žiūrint vien į statistiką - tritaškius ir baudas šiandien metėm geresniu procentu nei varžovai, lentą pralaimėjom nežymiai, bet prastesnis pataikymas iš baudos aikštelės šiandien ir nulėmė galutinį rezultatą.

Mums šiame etape svarbiausia yra gerinti bendrą komandinį žaidimą ir susikurti patogesnes situacijas metimams. Ne viskas pavyko, bet buvo ir džiuginančių momentų. Kol kas susitikome su komandomis lyderėmis, kurios metai iš metų išlaiko žaidėjų branduolį ir demonstruoja aukštus rezultatus. Mums noro ir ambicijų netrūksta, tad medžioklė dėl pirmos pergalės tęsiasi.“

 

Retoriniai C lygos klausimėliai - kas toliau?

1) Lapkričio 8 d. Miražas - Vaikinai: Ar surinks šeimininkai pajėgiausia sudėtį - gal tuomet pavyks ir iššūkį mesti?

2) Lapkričio 8 d. Tornadas - KK Grigiškės: Gaivus tornado gūsis pasiųs svečius laimės ieškoti į Grigiškes, o gal ir čia ją suras?

3) Lapkričio 8 d. A komanda - Kiementas: 50/50, kuris trio sugros stipriau?

 

 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti