Ketvirtfinalio starte – „Gealan“ pergalė, „Aktyvios veiklos“ sezoną baigė „Lynx“

Ketvirtfinalio starte – „Gealan“ pergalė, „Aktyvios veiklos“ sezoną baigė „Lynx“ 6362

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate išsidėliojo visos ketvirtfinalių poros. Paskutine, įšokusia į traukinį, tapo „Lynx“ komanda.  

„Lynx“ trečiosiose ir lemtingose serijos rungtynėse 85:68 (29:10, 20:28, 11:14, 25:16) susidorojo su „Aktyvia veikla“.

„Lynx“ tiesiog įspūdingai pradėjo rungtynes, tačiau „Aktyvi veikla“ situacija sugebėjo pagerinti. Dvidešimties taškų  deficitą ji pavertė vienaženkliu ir laikėsi tokio iki pat ketvirto kėlinio pabaigos.

Vis tik kuomet „Lynx“ pirmavo 68:63, sekė spurtas 10:0, tad pergalę pavyko įtvirtinti be didesnio vargo.

„Lynx“ 23 taškus pridėjo Dovydas Balčiūnas, po 12 – Paulius Kamarauskas ir Nerijus Jonaitis, 10 – Edgaras Turica.

„Aktyviai veiklai“ 14 taškų pelnė traumuotas Mindaugas Markevičius, po 13 – Povilas Kaminskas ir Kęstutis Vanagas, 11 – Regimantas Šeštokas.

Žilvaras Zinkevičius, atstovaujantis „Aktyviai veiklai“, pripažino, kad pralaimėti apmaudu.

„Sunku rasti tinkamus žodžius pralaimėjus lemiamą mačą. Deja, taip nutiko, kad rungtynių išvakarėse mūsų komandos lyderis gavo traumą. Mindaugas veržėsi į aikštelę ir esame dėkingi jam už pasiaukojimą, bet aišku, kad jokie vaistai ir kitos priemonės negali atstoti pilnai nefunkcionuojančios atraminės kojos.

Pirmas kėlinukas buvo tragiškas: gynybos nebuvo, kovingumo – taip pat. Turėjome kažką daryti ir didžiuojuosi vyrais, kad užteko savyje jėgų sugrįžti į rungtynes. Deja, rizika leisti varžovams mesti iš sudėtingų padėčių nepasiteisino ir jie metė tritaškius daugiau negu 51 proc. taiklumu, o Balčiūnas išvis iš dešimties tolimų metimų pataikė net septynis.

Turėjome realų šansą iškovoti pergalę pirmose rungtynėse, bet patys jį palaidojome, turėjome ir šiose rungtynėse galimybę laimėti, bet ir vėl pridarėme klaidų, neteisingų sprendimų ir pralaimėjome. Todėl belieka pasveikinti varžovus su pergale, o mums galvoti apie kitą sezoną ir būsimus tikslus“, – sakė jis. 

Pradėjo 

Tuo tarpu „Gealan“ pradėjo ketvirtfinalį ir 78:68 (24:17, 24:25, 16:12, 14:14) sudorojo „VLI Timber“ ekipą pirmajame tarpusavio mače.

„Gealan“ įsivažiavo gana greitai ir po truputį ėmė didinti savo pranašumą. Momentais „VLI Timber“ pakovodavo labiau, tačiau užtikrinta pabaiga neleido iššvaistyti užtikrintos pergalės.

Prie pergalės 24 taškus pridėjo Tomas Lukoševičius (15 atk. kam.), 20 – Dainius Novickas (8 atk. kam., 8 rez. perd.), 13 – Ramūnas Viščinis.

„VLI Timber“ 21 tašką  pridėjo Domantas Kraujalis, 13 – Tadas Mincė, 9 – Paulius Tubis.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti