„KK Riešės“, „BC Liejyklos“ ir „Vilniaus KM-2002“ atsigavimo ženklai

„KK Riešės“, „BC Liejyklos“ ir „Vilniaus KM-2002“ atsigavimo ženklai 6481

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL) įvyko net devyni dar neapdainuoti susitikimai, tad pats laikas juos apžvelgti. Dauguma komandų jau įpusėjo trečiojo turo batalijas ir gausiausios sostinės krepšinio lygos I etapo paveikslas po truputį įgauna ryškėjančias spalvas. Keli kolektyvai atgaivino galimybes patekti tarp stipriausių grupės komandų, tad apie viską nuo pradžių!

JSK Gulbinai (2-0) - Studio Moderna (1-2) 59:32 (A grupė)

Vertingų gynybos pamokų ambicingam jaunimui suteikė šeimininkai. Du žaisti mačai ir nė karto neleista priešininkams pasiekti 50 taškų ribos - po tokių pasirodymų „JSK Gulbinai“ pelnytai kol kas yra geriausiai besiginanti SKL C lygos komanda. Antroje turnyrinės lentelės vietoje įsitaisę vyrukai leistis žemyn nenorės, tuo labiau, jog šiame sezone jų gretose debiutavo dar vienas stiprus žaidėjas. „Studio Moderna“ šiai akimirkai užima penktą vietą A grupėje ir pagal demonstruojamą žaidimą kilti aukščiau bus sunku, nebent kažkas jaunimo stovykloje drastiškai pasikeis.

Rungtynių momentas:

Sunku patikėti, tačiau septintą minutę rezultatas buvo tik 4:3 šeimininkų naudai. Abi ekipos buvo susikoncentravusios į gynybą, o metimai dažnai skriejo pro šalį. Šeimininkai baigė kėlinį pirmaudami 10:3 ir visą likusį rungtynių laiką diktavo sąlygas svečiams. Praleisti 32 taškai tą simbolizuoja - „JSK Gulbinai“ tarsi paskelbė: „Čia mūsų tvirtovė ir mūsų lankai, niekam nebus lengva juos prisijaukinti!“.

„JSK Gulbinai“: Laurynas Pacenka 13 (6/6 dvit., 11 atk. kam., 28 n.b.), Jonas Garšva 11 (5 rez. perd., 7 per. kam.), Algirdas Plikusas 8, Aurimas Vaičelėnas ir Mantas Verbus po 7, Vaidotas Bagdonas atkovojo net 14 kamuolių ir surinko tiek pat efektyvumo balų.

„Studio Moderna“: Arminas Nemeika (6 išpr. praž.) 11, Aretas Bieliauskas 7 (10 n.b.), Šarunas Prušinskas 6 (9 n.b.).

Aseko (0-3) - A komanda (2-1) 62:89 (A grupė)

Antrą pergalę iš eilės A grupėje įsirašė ir „A komanda“, kuri puikiai įsisavino pirmame ture Lentvaryje išmoktas pamokas. Tuo tarpu, šeimininkai nesulaukė individualiai stipriausio savo žaidėjo ir didelių šansų pakovoti dėl pergalės neturėjo. Visgi, puolime įmesta daugiausiai taškų šį sezoną ir pritrūko tik kietesnės gynybos. Pozityvo yra, reikia jį nukreipti tinkama linkme. Svečiai dvitaškius realizavo aukštu procentu ir pelnytai nurūko link pergalės. Šią savaitę abiejų ekipų laukia įdomūs susitikimai namuose - pas vienus atvyksta „JBR“ , o pas kitus „Kiementas“.

Rungtynių momentas:

Rungtynių pradžioje vienintelį kartą rezultatu 3:2 pirmavo „Aseko“ kolektyvas. Tuomet pirmą iš šešių (!) savo vakaro blokų atliko ir vėl puikiai žaidęs Ignas Cibulskas. Komandos draugas Dovydas Butkus dvitaškiu persvėrė rezultatą ir rungtynių kontrolę visas 40 minučių išlaikė „A komanda“.

„Aseko“: Povilas Kirkutis 18 (9 atk. kam., 4 per. kam., 24 n.b.), Rimvydas Butkevičius 11, Karolis Alechnavičius 10, Gediminas Eglinskas 9, Darius Galbogis (5 rez. perd.) 8.

„A komanda“: Rokas Eimutis 29 (11/19 met. iš žaid., 6 išpr. praž., 33 n.b.), D.Butkus 19 (9/12 dvit., 19 n.b.), I.Cibulskas 17 (7/9 met. iš žaid., 10 atk. kam., 6 blokai, 34 n.b.), Tomas Nekrašas 7, Paulius Grinius 6 (10 atk. kam., 14 n.b.), Jevgenij Muchks ir Renatas Šakūnas atliko po 4 „assist’us“.

Darius Galbogis („Aseko“):

„Varžovai „A komanda“ - asmeniškai man senai pažįstami. Savo „karjerą“ mėgėjų lygose pradėjau būtent ten. Šiandien varžybos buvo smagios. Gal rezultatas to ir neparodo, bet jau po truputį pradėjome mėgautis žaidimu. Pagarba „A komandai“ - žaidė greitai ir pradžioje bėgo nuo mūsų, kiek galėjo. Vėliau sustojo, kas leido žaisti gana lygų žaidimą. Teisėjai šiandien švilpė puikiai - dėkojame abiems teisėjams už objektyvumą.

Pasikartosiu - šiandien buvo smagiausios rungtynės iš visų žaistų. Mes šį sezoną ir susirinkome mėgautis žaidimu. Iki gero žaidimo kol kas toli, bet pagaliau pradėjome protingiau dalintis kamuoliu. Pradedame po truputį jausti vienas kitą aikštelėje. Labai smagu matyti progresą. Kol kas turime problemų gynyboje, manau ir tai išsprendžiama. Žodžiu, nors ir pralaimėjome nemažu skirtumu - šiandien išėjome iš aikštės nesugadinta nuotaika. Tai jau šį tą reiškia.“

Teltonika (3-0) - Penktukas (0-3) 81:52 (B grupė)

Toliau pergalingu ir žaismingu ritmu B grupėje žengia „Teltonikos“ vyrai. Užtikrintai iš visų pozicijų atakavę šeimininkai antrajame kėlinyje iš peties padirbėjo abiejose aikštelės pusėse ir pakreipė rungtynes sau naudinga linkme. 81 pelnytas taškas yra geras pasirodymas puolime, o turint galvoje, jog žaista prieš „Penktuką“ - tai netgi įspūdingas pasiekimas. „Teltonika“ laukia dar didesnių iššūkių, o „Penktukas“ - pirmosios pergalės.

Rungtynių momentas:

Pirmas 13 minučių netgi pirmavo svečiai. Tuomet Mykolas Mankevičius varžovui išrašė bloką ir pagrindinis „Teltonikos“ „play-maker’is“ Tadas Brazys suorganizavo puikią ataką, kurią taikliu metimu iš po krepšio vainikavo rezultatyviausias vakaro žaidėjas - Agnius Savičiūnas. „Penktukui“ tarsi buvo paskelbta žinia: „Jūsų stiprybę gynyboje įveiksime savo uraganiniu puolimu!“.

„Teltonika“: A.Savičiūnas 23 (8/11 met. iš žaid., 26 n.b.), Lukas Černiauskas 19 (10 atk. kam., 19 n.b.), T.Brazys 17 (4/4 dvit., 9/9 baud., 8 rez. perd., 7 išpr. praž., 37 n.b.), Antanas Šegžda 15, Rokas Burnys pridėjo 5 rez. perdavimus, o M.Mankevičius 4 rez. perdavimus bei 11 atkovotų kamuolių.

„Penktukas“: Pranas Drakšas 12 (4 rez. perd.), Modestas Čereškevičius 9 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 13 n.b.), Rolandas Svilainis (10 atk. kam.) ir Mantas Baranauskas po 8.

Abu pakalbinti atstovai atsakė į apžvalgininko klausimėlius ir mintis:

Mykolas Mankevičius („Teltonika“):

„Teisingai pastebėta - turime pilnai išreikštą įžaidėją, kuriuo komanda pasitiki. Vakar pirmam kėlinuke daugiau žaidėm po vieną, visi mažiukai norėjo išsivaryti kamuolį. Tuomet sutarėm – kamuolys Tadui, visi kiti bėga – laimėjom kėlinuką 25:8. Džiaugiuosi komandos nusiteikimu, nes vieninteliai šiais metais „Penktukui“ įmetėm daugiau nei 80 taškų. Jie paskutinį kartą praleido daugiau nei 80 taškų prieš pusantrų metų https://www.sostineskl.lt/rezultatai/15894“

Modestas Čereškevičius („Penktukas“):

„Asmeninis naudingumas nieko nereiškia kai pralaimi, o ypač tokiu dideliu skirtumu. Taip, „Teltonika“ rimtas priešininkas, kiekvienais metais demonstruoja kokybišką krepšinį, bet pernai mes juos įveikėme. Vakar dienos varžybų pralaimėjimo priežastis - nesilaikymas gynybinio plano. Kol dėjome didelį akcentą gynyboje (1 kėlinys), tol ir rezultatą turėjome gerą. Vėliau ieškojome greitų taškų, ko pasekoje gavome daug kontratakų, kurios ir „perlaužė“ rungtynes „Teltonikos“ naudai.“

Kuršėnai (1-2) - Gealan (3-0) 85:108 (C grupė)

Po startinės šaunios pergalės „Kuršėnai“ du sykius iš eilės susidūrė su patyrusiais grandais ir turėjo pripažinti tiek „TDSfinance.lt“, tiek ir „Gealan“ pranašumą. Puolime blizgėjo abi komandos - su 85 įmestais taškais kitą vakarą gali būti ramus. Tik ne šįkart, kai čempionų puolimo mašina sukosi be sutrikimų. Šeimininkai turėtų pasisemti patirties iš šių dviejų pralaimėjimų, nes artėja lemiamos batalijos C grupėje. „Kuršėnai“, mano galva, yra tinkamai pasigalandę ginklus ir pavykus įnešti teigiamos energijos gynyboje - galima tikėtis sėkmės. Jau sekantis išbandymas labai svarbus - progresuojantis jaunimas norės ir vėl suspindėti.

Straipsnio nuotraukoje puikuojasi pirmą pergalę iškovojusios „KK Riešės“ atstovai. Teisybės dėlei, reikėtų paminėti, jog mėgėjų krepšinio legenda ir vėl siautėjo be skrupulų ir trečią kartą skirti jam straipsnio pagrindinį kadrą būtų teisinga. Sezonas dar tik perkopė į turiningą lapkritį, tad Dainiui Novickui dar bus progų kurti eilinius šedevrus. A lygoje jis žaidė savo geriausiais metais ir iš varžovų lūpų skambantys žodžiai, jog, sulaukus keturių dešimčių, jo vieta vis dar ten - greičiausiai turėtų skambėti kaip komplimentas dėl išlaikomos unikalios sportinės formos. 53 surinkti efektyvumo balai ir trigubas dublis (37 taškai, 14 atk. kam., ir 11 išpr. praž.) rungtynėse su Kuršėnų atstovais - dar vienas įstabus šou. Lyderiui puikiai talkino visi kiti susirinkę „Gealan“ žaidėjai.

Rungtynių momentas:

Rungtynių pabaigoje abi komandos galutinai įsisuko į taškų gaminimo karuselę - taiklūs metimai sekė vienas po kito. Siautėjo šeimininkų nariai: Žilvinas Milaknis, Laurynas Andriekus, Neilas Zagorskis ir kiti. „Gealan“ naujokas Laurynas Ralys visą vakarą smaigstė taiklius metimus. Jam puikiai talkino Justinas Bernotavičius, aikštelės generolas Simas Liepinaitis ir visi kiti komandos draugai. Naujokas dar ir dosnus, tad nesudvejojo mesdamas šimtąjį tašką.

„Kuršėnai“: Gražvydas Mockus 20 (5/12 trit.), Ž.Milaknis 19 (8 atk. kam., 21 n.b.), Stasys Kardašius 13 (3/6 trit.), N.Zagorskis 12 (12 atk. kam., 22 n.b.), Juozas Juškauskas 8, Tomas Tinteris 7 (10 n.b.), L.Andriekus komandoje atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų - 4.

„Gealan“: D.Novickas 37 (viršuje aprašyta detalesnė stat.), L.Ralys 28 (10/13 met. iš žaid., 8 atk. kam., 35 n.b.), Vidas Braziulis 15 (14 n.b.), S.Liepinaitis 10 (8 atk. kam., 8 rez. perd., 22 n.b.), J.Bernotavičius ir Paulius Radzevičius po 8.

Darius Eberson („Kuršėnai“):

„Sunku žaisti su komandomis, kurios pasistiprinusios žaidėjais iš aukštesnių lygų ir realiai galėtų drąsiai „kapotis“ dėl titulo kokioje B lygoje, ką rodo ir jų rezultatai, kai intrigos nelabai yra, o komandos triuškinamos 30 taškų. Nors nežaidėme šiandien pilna sudėtim, abejoju ar ji mums būtų padėjusi. Tokiais atvejais galima laimėt nebent sužaidus tobulą mačą, kitaip klausimas tik dėl skirtumo.

Rungtynės galima sakyt, buvo be gynybos, bėk ir mesk stiliumi, o laimėjo taiklesni. Nenuostabu, kad sužaidėm rezultatyviausią sezono mačą, net neturėdami daugumos pajėgiausių žaidėjų. Išskyrus taiklumą, statistika labai panaši, o mums labiausiai trūko agresyvumo puolant. Tai akivaizdu žiūrint į baudų metimus, kur didelę dalį taškų varžovai susirinko taikliais baudų metimais. Na ir žinoma, eilinis D.Novicko šou, kuriam mano manymu C lygis kiek per žemas, na, bet suprantama - intrigos įnešėm tiek, kad varžovai net neturėjo kada leisti atsipūsti lyderiui.

Kol kas lyga atrodo kiek sustiprėjusi įvedus komandų limitą, bet bendrą vaizdą susidarysime sužaidus visas grupės rungtynes. Panašu, kad abu neišvengiamus pralaimėjimus patyrėme prieš komandas, kurios be intrigos taps grupės lyderėmis. Vienintelis klausimas - kas užims kitas dvi TOP etapo vietas, o ten spėju, dulkių bus nemažai, ką artimiausiu metu ir pamatysime.“

Mindaugas Jonušas („Gealan“) šįkart nuoširdžiai pasveikino komandos sielą ir puikią asmenybę:

„Apie rungtynes nesinori labai išsiplėsti. Tik norime simboliškai skirti pergalę jauniausiam (jauniausiam širdyje? aut. past.) mūsų komandos žaidėjui, komandos sielai, snaiperiui, motyvatoriui, varikliukui, geriausiam ir gražiausiam vyrui iš Kelmės - jubiliejų švenčiančiam Juozui Žimkui. Norime komandos vardu palinkėti, kad žmona Ieva dažniau į varžybas išleistų, kad tritaškiai vėl plėšytų tinklelį, kad nepritrūktų parako statinėje, kad nepavargtum perbėgęs 2 kartus per krepšinio salę, kad meilė šeimai ir Lietuvai tik stiprėtų, kad energija ir ryžtas tik didėtų. Pergalių!!!“

Vilniaus KM-2002 (1-2) - VU Fizikai (0-3) 71:60 (C grupė)

Pralaimėjimai 30-40 taškų skirtumais grupės favoritams užgrūdino „Vilniaus KM-2002“ ir jau matome pirmą saldų šio sezono vaisių - pergalė namie prieš kovinguosius „VU Fizikus“. Rezultatas ir rungtynių baigtis gal kiek ir netikėti - visgi, sunku vertinti komandos galimybes pagal rungtynes su grandais. Susitikus su panašesnio pajėgumo priešininkais aiškėja tikroji situacija. Šį kartą jaunimas nusiteikė arba buvo nuteikti trenerio tinkamai, susirinko gausiai ir tai tapo viena iš pagrindinių pergalės priežasčių. Svečiai atvyko vos septyniese tad galiausiai neatlaikė šeimininkų pasiūlyto tempo. Ką gi, C grupėje prasideda įdomybės - laukiame jų su nekantrumu.

Rungtynių momentas:

Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė tik 6 taškai ir rungtynių kontrolę šeimininkai galutinai perėmė po šio epizodo: Armandas Plintauskas assist’avo vakaro žvaigždutei Simonui Lukošiui ir šis tritaškiu paskelbė komandos draugams: „Bičiuliai, pirmoji mūsų pergalė - jau čia pat!“.

„Vilniaus KM-2002“: S.Lukošius 28 (12/20 met. iš žaid., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 32 n.b.), A.Plintauskas 12 (4 rez. perd., 10 n.b.), Ilja Kaniščev 9 (12 n.b.), Lukas Kuzminskis 7 (9 atk. kam., 10 n.b.), Emilis Oskolkovas 6 (11 n.b.), Paulius Misiūnas 4 (9 atk. kam., 8 n.b.).

„VU Fizikai“: Jonas Nekrasovas 22 (5 per. kam., 4 rez. perd., 18 n.b.), Lukas Balčaitis 18, Tautvydas Kuras 9 (11 atk. kam., 9 n.b.), Lukas Osipovič 6 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Konstantinas Kaliatka sugriebė 14 atšokusių kamuolių.

2Gen - Kaefer (1-1) - KK Riešė (1-2) 68:71 (C grupė)

Įdomybės C grupėje dėl teoriškai laisvų dviejų vietų TOP divizione prasidėjo „KK Riešės“ kolektyvo pergale išvykoje. Pirmuose dviejuose susitikimuose ši ekipa taip pat buvo arti sėkmės, tad būtų kažkiek neteisinga fortūnai ir vėl nusisukus. Po trijų kėlinių solidų pranašumą turėjusi „KK Riešė“ vos nenudegė pabaigoje. „2Gen - Kaefer“ tarsi prisiminė, jog yra pajėgi komanda - surengė spurtą ir iki pergalės jiems pritrūko nedaug.

Rungtynių momentas:

Likus žaisti daugiau nei minutę po Simono Mažionio pastangų - komandos draugas Mantas Jusis dvitaškiu sumažino deficitą iki 3 taškų. Per likusį laiką pasižymėti nepavyko nė vienai komandai ir finalinė rungtynių sirena užfiksavo trapią ir svarbią „KK Riešės“ pergalę.

„2Gen - Kaefer“: Justinas Polikša 17 (6/8 met. iš žaid., 4/4 baud., 19 n.b.), S.Mažionis 14 (11 atk. kam., 24 n.b.), Mantas Juočepys 13 (5/5 baud., 11 n.b.), M.Jusis 11 (11 atk. kam., 10 n.b.).

„KK Riešė“: Tomas Zaleckas 14 (4/4 baud., 10 atk. kam., 25 n.b.), Linas Vitkauskas 10 (12 n.b.), Benas Marcinkevičius 9, Rokas Rolis 8, Vilius Urniežius pridėjo 4 rez. perdavimus ir 6 perimtus kamuolius, o visi likę kolektyvo nariai taip pat pasižymėjo taškais.

Ervinas Stankevič („KK Riešė“):

„Sveikinu komandą su pergale. Varžybos, o ypač pirma jų pusė buvo gera, laikėme gerą tempą. Antra pusė silpnoka, varžovams pataikius metimus, pasimetėme - patys save į chaosą įmetėme. Gerai, kad sausi išlipome. Dar tik trečios varžybos, nelabai suprantame, kur reikia eiti su kamuoliu, kartais neįvertiname gerų situacijų. Vėl kamuoliai nenusiimti, bet yra ir tikrai teigiamų dalykų - reikia žiūrėti į priekį ir ruoštis kitoms varžyboms.“

BC Liejykla (1-2) - Miražas (0-3) 93:78 (D grupė)

Dar viena komanda iškovojo pirmą sezono pergalę ir kitaip šiame mače būti ir negalėjo, tik nugalėtojas gal ir kiek stebina. Nepaisant to, jog svečiai nesurinko pajėgiausios savo sudėties - visi nuopelnai tenka šeimininkų komandai. Puolimas veikė gerai ir tritaškių „BC Liejykla“ priliejo tiek, kad užtektų ir dviems rungtynėms. Jei ekipa išlaikys panašų tempą puolime, o gynyboje dar pridės agresyvumo - galima pagalvoti ir apie sėkmingą finišą D grupėje. Tuo tarpu, „Miražui“ linkime susitelkti ir nenukabinti nosies, iki pergalių trūksta nedaug.

Rungtynių momentas:

Šeimininkai pabėgo į priekį jau pirmame kėlinyje ir sėkmingai atsakydavo į visus svečių bandymus priartėti. Į vieną „Miražo“ nario Ramūno Gudeikio dvitaškį trečiojo kėlinio viduryje - „BC Liejykla“ puolimo lyderis Titas Šepetys atsakė savo 5 taškais ir tarsi pareiškė: „Persvaros taip lengvai neišbarstysime ir triumfuosime mes!“.

„BC Liejykla“: T.Šepetys 22 (6/10 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 33 n.b.), Dovydas Šablinskas 20 (4/4 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 24 n.b.), Vytautas Cicėnas 18 (19 n.b.), Dominykas Žalionis (12 n.b.) ir Tadas Orentas (20 n.b.) po 13, Romanas Bairašauskas 7.

„Miražas“: R.Gudeikis 19 (16 n.b.), Pavel Stefanovič 18 (7/9 dvit., 4/4 baud., 25 n.b.), Evaldas Einikis 17, Linas Skripka 12, Tomas Sereičikas 10, Žilvinas Radžius atliko 5 „assist’us“.

Romanas Bairašauskas („BC Liejykla“):

„Labai smagu iškovoti pagaliau pergalę po nesėkmingo starto - tikrai nesinorėjo dar vieno pralaimėjimo. Dėl pačių rungtynių, tai nesusirinkome gausiai, bet pradėjome rungtynes tinkamai nusiteikę. Varžovai pradžioje specialiai ar ne, bet leido išmesti laisvus metimus iš toli. Tas galimybes puikiai išnaudojome ir susikrovėme pranašumą, kurio jau nepaleidom likusiomis minutėmis.

Dėkui varžovams už kovą. Taip pat norėčiau paminėti - teisėjai, nepaisant, jog rungtynės vyksta penktadienio vakarą turėtų dirbti atsakingiau. Kadangi per rungtynes mes ir varžovai kartu sudėjus metėme tik 13 baudų metimų. Teisėjai nešvilpė baudų, kai buvo bandoma netgi specialiai prasižengti. Panaši situacija buvo ir per praeitas varžybas penktadienį.“

Vaikinai (3-0) - Agmeka (0-3): 92:57 (D grupė)

Mažai vietos intrigai sekmadienio vakarą paliko „Vaikinų“ komanda, kuri dominavo prieš oponentus ir įsirašė jau trečią pergalę paeiliui. „Agmeka“ kolektyvas lauks geresnių šansų likusiuose susitikimuose - ekipa tikrai yra stipresnė, nei rodo šis rungtynių rezultatas.

Rungtynių momentas:

Pirmas penkias minutes svečiai netgi pirmavo ar laikėsi greta mobilios šeimininkų komandos, visgi po Mindaugo Kraujalio tritaškio „Vaikinai“ išsiveržė į priekį 12:9 ir daugiau atgal nesižvalgė. Tritaškiai liejosi laisvai ir šeimininkai tarsi uždavė klausimą: „Ar šioje grupėje mus gali kas nors sustabdyti?“.

„Vaikinai“: M.Kraujalis 20 (6/9 trit., 15 n.b.), Justas Urmanavičius 16 (8 rez. perd., 20 n.b.), Vaidas Petrulionis 15 (5/9 trit., 14 n.b.), Erlandas Balukonis (11 n.b.) ir Mantas Leišis (8 atk. kam., 18 n.b.) po 10, Lukas Rulys 9, Andrius Kolesnikovas surinko 12 atšokusių kamuolių ir 19 n.b.

„Agmeka“: Justas Tilvikas 15 (16 n.b.), Donatas Čepaitis 12 (8 išpr. praž., 12 n.b.), Deividas Baltrušaitis 8, Justinas Šlopšnys 7 (4 blokai). Visi likę žaidėjai taip pat įnešė indėlį į komandos „biudžetą“.

Uniclub Casino (1-2) - Pabradės Intersurgical (2-0): 53:61 (E grupė)

Toliau užtikrintai, nors ir pamažu, juda „Pabradės Intersurgical“ komandos garvežys. Patyrę žaidėjai suranda pergalės receptą, nors iki optimalios formos dar trūksta nemažai. Rungtynių kontrolę svečiai perėmė dar pirmame kėlinyje. Persvara nuolat sukiojosi ties vienženkle riba - ši komanda moka užtikrintai išlaikyti ir nedidelį pranašumą. Šeimininkai tikrai degė noru pakreipti įvykius sau naudinga linkme, tačiau oponentai tarė „ne“. „Uniclub Casino“ vyrams pritrūko ir kiek geresnio tritaškių pataikymo. Žvelgiant į E grupės perspektyvą - susitikimas tikrai buvo reikšmingas ir svarbų tašką išsiveža Pabradės atstovai.

Rungtynių momentas:

Likus žaisti daugiau nei 2 minutes Edgaras Turica pačiu laiku smeigė vienintelį savo taiklų vakaro tritaškį ir užgesino bet kokias „Uniclub Casino“ viltis dar pakovoti dėl pergalės. Šeimininkams pavyko sušvelninti galutinį deficitą, ką gali žinoti, gal įmestų / praleistų taškų santykio prireiks ateityje.

„Uniclub Casino“: Arvydas Dakinevičius (17 n.b.) ir Remigijus Naužemys po 13, Martynas Matulevičius 9, Deividas Alubickas 6, Šarūnas Šipaila sugriebė 8 atšokusius kamuolius, o Gediminas Šumyla 7 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams.

„Pabradės Intersurgical“: Paulius Kamarauskas 15 (8 rez. perd., 4 per. kam., 25 n.b.), Aroldas Bitinas 10 (11 n.b.), E.Turica 9, Evaldas Urbanavičius 8 (10 n.b.), Marekas Komaiško ir Mindaugas Šliumpa po 7.

Paulius Kamarauskas („Pabradės Intersurgical“):

„Džiaugiamės pergale. Komanda pavėlavo į varžybas, tad pradėjome be apšilimo gana sunkiai, bet po to - įsivažiavome. Nuolat pirmavome ir kontroliavome varžybas. Gan neblogai sekėsi išpildyti derinius puolime, gynyboje taip pat komanda dirbo neblogai. Gynybos sistemų kaitaliojimas šiek tiek išmušė varžovus iš vėžių. Kol kas pagrindinis dalykas, kurį reikia taisyti - tai yra gerinti kiekvienam žaidėjui savo fizinę formą. Jaučiasi, kad po praeito sezono mažai kas palaikė formą.“

 

Retoriniai C lygos klausimėliai - kas toliau?

1) Lapkričio 5 d. Lentvario LK - JSK Gulbinai: Kol kas pats masyviausias varžovas atvyksta tikrinti Lentvario lankų, kaip seksis?

2) Lapkričio 5 d. TDSfinance.lt - 2Gen - Kaefer: Svečiai jau yra metę rimtų iššūkių finansininkams, kaip bus šįkart?

3) Lapkričio 5 d. Lynx - Tirola: Šeimininkai nestabdys, o gal „Tirola“ rimtai nusiteikę atvyks?

4) Lapkričio 5 d. Kumštis - SKM-Eurosportas.lt: Pirmoji pergalė, tik kuriems?

 

 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti