Kontrastai C lygoje: eilinė pergalė, dešimta nesėkmė ir I.Kurkliečio šou

Kontrastai C lygoje: eilinė pergalė, dešimta nesėkmė ir I.Kurkliečio šou 6248

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate viena komanda iškovojo eilinę pergalę, o kita – eilinį sykį suklupo.

A grupės mače „Taurus“ (8/0) ekipa svečiuose 89:75 (24:17, 23:31, 14:14, 28:13) nugalėjo „2Gen-Kaefer“ (3/4).

„2Gen-Kaefer“ bandė priešinti varžovams iš visų jėgų, o po trečio kėlinio pirmavo 62:61. Vis tik kuomet Igno Kurkliečio vedama „Taurus“ perėmė iniciatyvą (73:68), tai buvo viskas. Ignas sušaudė tritaškių lietų, pelnė 16 taškų iš eilės, o tai įspraudė į kampą „2Gen-Kaefer“ – 83:75. Atsitiesti ji nebepajėgė.

I.Kurkliečio pasirodymas buvo įspūdingas: jis per 35 minutes pelnė 50 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 51 naudingumo balą.

10 taškų pridėjo Justas Aršauskas, po 9 – Julius Pinkevičius ir Artūras Varna, Tomas Pribušauskas įmetė 5 taškus, bet atkovojo net 21 kamuolį.

„2Gen-Kaefer“ 19 taškų pelnė Jurgis Kargaudas, 13 – Mindaugas Gaveika, 9 – Gytis Steckis.

Fantastiškai atrodanti „Taurus“ įsitvirtino pirmoje grupės vietoje, kitos keturios ekipos dar gali persidėlioti įvairiai.

Mantas Bielinskas iš „Taurus“ pasidžiaugė, kad Ignas Kurklietis „ištempė“ komandą į pergalę.

„Sekmadienį į rungtynes susirinkome nenusiteikę tinkamai, nors iš rezultato atrodo, kad laimėjome nesunkiai, bet iš tikro varžovai žaidė labai gerai ir visų rungtynių metu išlaikė įtampą daugiausia dėl mūsų atsainios gynybos.

Galiausiai Ignas Kurklietis kuris nemoka sekmadieniais žaisti blogai, ištempė mus į pergalę. Turim rasti komandoje žmonių, kurie temptų mus kitomis savaitės dienomis“, – sake jis.

Paskutiniai

E grupėje „Elektros idėjos“ (0/10) nebeturi prošvaisčių pakilti iš paskutinės vietos. Ši komanda namie 61:101 (18:29, 15:18, 12:31, 16:23) buvo sutriuškinta JBR (7/2) klubo.

JBR komanda nuo pirmųjų minučių nekėlė klausimų – ji atrodė labai užtikrintai ir be gailesčio įveikė „Elektros idėjas“.

Jai pakako ir šešių žaidėjų, o šeštasis – Balys Stoškus – į aikštę žengė tik paskutinėmis minutėmis, kuomet Andrius Montvydas išnaudojo pražangų limitą.

JBR ekipai 28 taškus pridėjo Paulius Daukantas (10 atk. kam.), 26 – Gytis Badaška (13 atk. kam., 7 per. kam., 9 kld.), po 20 – Andrius Montvydas ir Remigijus Indrašius.

„Elektros idėjoms“ 16 taškų pelnė Gediminas Kazlauskas, po 9 – Linas Lingė ir Laimutis Lukauskis, 8 – Andrius Jankeliūnas.

JBR, „Santa.lt“ ir „Irsana“ vis dar yra trys pretendentės yra pirmas dvi vietas grupėje ir atkrintamąsias.