„Lentvaris“ pateko į C lygos finalo ketvertą, „Teltonika“ sudavė smūgį „Vilkams“

„Lentvaris“ pateko į C lygos finalo ketvertą, „Teltonika“ sudavė smūgį „Vilkams“ 6369

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate aiškūs dar vieni pusfinalio dalyviai, kuriais tapo „Lentvario“ krepšininkai. Jie 69:64 (16:17, 18:15, 15:23, 20:9) vėl nugalėjo „Vaikinus“ ir seriją laimėjo 2:0.

„Lentvaris“ į finalo ketvertą pateko po metų pertraukos – pernai komanda klupo aštuntfinalyje.

Vyko tikrai lygiaverčių varžovų kova, pešėsi komandos dėl net minimalios persvaros, o „Vaikinai“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pasiuntė varžovams rimtą signalą, kuomet pirmavo 58:49. Vis tik štai čia šeimininkų puolimas ir užstrigo.

Pro šalį skriejo viskas – net baudų metimai, o beviltiškumas galėjo apimti tada, kai „Lentvaris“ jau pervėrė rezultatą – 61:58. Mantas Leišis su Erlandu Balukoniu dar pabandė skirtumą sumažinti (62:63), tačiau tritaškį paleido Mindaugas Pukelevičius, baudas sumetė Dominykas Švedavičius, o M.Pukelevičiui vėliko pergalę įtvirtinti, nes „Vaikinai“ per paskutines 30 sekundžių tik klydo ir nepataikė.

„Lentvaris“ galėjo pirmauti ir daugiau, nes galėjo mesti net 40 baudų metimų, iš kurių pataikė 20. Tam pakako šešių žaidėjų indėlio.

18 taškų pelnė M.Pukelevičius (10 atk. kam.), 16 – D.Švedavičius, 14 – A.Urbanovičius, 10 – Dmitrijus Meškevič (11 atk. kam.).

„Vaikinams“ 17 taškų pridėjo Vaidas Petrulionis, 14 – E.Balukonis, 13 – Mindaugas Kraujalis, 6 – Arūnas Mačiulis.

Išlygino 

Tuo tarpu „Teltonika“ nusprendė parodyti „Vilkams“, kad yra kietas riešutėlis, ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą – 76:62 (13:23, 20:17, 14:12, 29:10).

„Vilkai“ čia pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio, bet ten prasidėjo problemos. Rimtos problemos. „Teltonika“ ėmė atrodyti nerealiai ir atitolo po atkarpos 21:6, o vėliau tęsė, ką pradėjusi. Taip ji įspūdingai sudavė smūgį „Vilkų“ komandai .

Techninių pražangų irgi buvo padalinta, o dėl jų pasirodymą baigti turėjo Simonas Rambynas.

„Teltonikai“ net 34 taškus pridėjo Vytenis Petkus (7/12 trit.), 16 – Lukas Černiauskas (13 atk. kam.), 10 – Antanas Šegžda, 9 – Agnius Savičiūnas.

„Vilkams“ 14 taškų pelnė Simas Žičkus, 10 – Darius Jovaiša, 9 – Saulius Žukauskis, 6 – Paulius Kavaliauskas.

Mykolas Mankevičius iš „Teltonikos“ labai džiaugėsi išlygintu rezultatu.

„Teltonika“ šiemet švenčia 20 metų gyvavimo jubiliejų. Per šį netrumpą laikotarpį yra buvę ir gerų laikų, ir sunkesnių, tačiau „Teltonika“ nepasiduodavo ir rasdavo išeitį. Tai motyvavo ir krepšinio aišltelėje: kentėjom gynyboje, vargome puolime, bet svarbiausia – jautėm milžinišką sirgalių palaikymą ir tikėjome, kad galime laimėti.

Džiaugiuosi, kad po pralaimėjimo ketvirtadienį atsitiesėme. Šį sezoną tai buvo paskutinės rungtynės VRM salėje, todėl ypatingai norėjome išeiti aukštai iškelta galva. Atmosfera aikštelėje ir už jos ribų buvo įspūdinga. 

Esam ten, kur ir norėjome būt – serijos rezultatas 1:1. Viską lemia vienos rungtynės, kovosime, nepasiduosime ir bet kuriuo atveju išeisime iškelta galva“, – sakė jis. 

„Vilkų“ atstovas Mikas Smeigė Jnr. buvo itin kalbus po mačo.

„Be abejo nelinksmas vakaras „Vilkų“ irštvoje. Ne tokio rezultato buvo tikėtasi. Deja, kamuolys apvalus ir šį kartą „Vilkams“ nepavyko. Priežastys to paprastos: rungtynių pradžioje įjungus savo kovinį rėžimą ir įgijus persvarą mintys apie taip norimą finalinį ketvertą persvėrė šaltakraujiškumą ir komanda tiesiog sustojo. Tačiau vieno kėlinio gerai sužaisto negana, o kai ketvirtąjį sugebėta sužaisti visiškai tragiškai, todėl ir pergalė išslydo.

Kitas dalykas, vienintelis krepšininkas varžovų komandoje Vytenis sužaidė įspūdingą mačą, darė neįtikėtinus dalykus ir laužė visas gynybines užtvaras. Deja, šįvakar jis vienas įveikė visą „Vilkų“ gynybą.

Realiai, tai nemalonus nutikimas, tačiau nieko tragiško neįvyko. Laukia trečios rungtynės, bus atlikta šių rungtynių analizė, padarytos korekcijos ir „Vilkai“ vėl stos į kovą savo arenoje. O ten, kaip žinia, lengva nebūna niekam. Nenuostabu, kad kai kuriems neatlaikantiems įtampos net vaidentis ten pradeda: demonai, gyvuliai, zoologijos sodas, treneriai žudikai ir pan.

Labai smagu šiandien buvo pamatyti tiek daug sirgalių tribūnose, kurie atvyko palaikyti „Vilkų“. Retokai „Vilkai“ žaidžia Vilniaus mieste, taigi buvo gera proga pasirodyti savo gerbėjams. Gaila, kad nepavyko jų nudžiuginti, bet tikėtina, kad bus dar progų. Nuoširdus AČIŪ visiems atėjusiems ir sirgusiems už „Vilkus“, „Vilkai drasko!“, – sakė jis.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti