Pirmas „Taurus“ žingsnis pusfinalio link

Pirmas „Taurus“ žingsnis pusfinalio link 6370

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate liko išsiaiškinti dar dvi pusfinalio dalyves.

Viena koja čia žingsnį žengė „Taurus“, kuri namuose 82:62 (24:8, 19:20, 19:21, 20:13) sutriuškino „Lynx“.

„Taurus“ komanda nuo pat pirmų akimirkų primetė savo sąlygas ir pirmavo ilgą laiką. Dar antrame kėlinyje ji atitrūko 20 taškų skirtumu ir „Lynx“ leido tik pašvelninti rezultatą.

„Taurus“ 28 taškus pelnė Ignas Kurklietis, 21 – Julius Pinkevičius, 13 – Justas Aršauskas (8 atk. kam.), 10 – Mantas Beniušis.

„Lynx“ 16 taškų pridėjo Nerijus Jonaitis (12 atk. kam.), 10 – Viktoras Šukys, 9 – Paulius Kamarauskas, po 7 – Edgaras Turica ir Marius Kupetys.

Po mačo Mantas Bielinskas džiaugėsi sirgalių apsilankymu. 

„Prieš rungtynes žinojome, kad sezono metu iškovotos pergalės nieko nereiškia ir šiandien prasidėjo viskas iš naujo. Tą suprasdami psichologiškai nusiteikėme rungtynėms visas 40 minučių, nes kiekviena atkarpa yra labai svarbi ir gali smarkiai lemti galutinį mačo rezultatą.

Laukia velniškai sunkus atsakomasis mačas priešininkų salėje, kur, galvoju, kad bus kitoks žaidimas. Be abejo, tikimės geriausio.

Beje, šiandien labai maloniai buvom nustebę kiek daug fanų turime, kurie atvyko pažiūrėti net iš kitų Vilniaus krepšinio lygų, iš tolimojo Lentvario ir iš kitur, tik vat garsesnio palaikymo iš jų pasigedome“, – sakė jis.  


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti