Pirmasis SPA pralaimėjimas – triuškinantis, „Taurus“ džiaugiasi įgyvendinę tikslą

Pirmasis SPA pralaimėjimas – triuškinantis, „Taurus“ džiaugiasi įgyvendinę tikslą 6003

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate viskas jau maždaug aišku: komandos suskirstytos į krepšelius, beliko tik išsiaiškinti galutines jų vietas grupėje.

Liko vos vienerios pirmo etapo rungtynės, o priešpaskutinėse, vykusiose G grupėje, „Taurus“ (5/1) finišavo galingai ir 102:49 (18:10, 33:8, 20:13, 31:18) sutrypė SPA (5/1).

Ko gero būtų buvę sunku numanyti, kad kova vyksta tarp turnyrinės lentelės kaimynų ir SPA tai yra vos pirmas pralaimėjimas.

Tačiau priežasčių toli ieškoti nereikia: komandų pajėgos nebuvo stipriausios, rungtynėse dalyvavo tik šeši SPA žaidėjai, tad jėgų trūkumas buvo akivaizdus, trūko ir raumenų po krepšiais, ir sėkmės, tad tuo „Taurus“ pasinaudojo.

„Taurus“ buvo dominuojanti jėga, geriau dalijosi kamuoliu, mažau klydo, atakavo kone dvigubai tiksliau, todėl skirtumas ir yra toks milžiniškas. Daug ką pasako SPA dvitaškių taiklumas, siekęs 36 proc., tritaškių – 21 proc. Bet į šias rungtynes komandos pripažino ėjusios labiau lyg į treniruotę.

„Taurus“ 23 taškus pridėjo Ignas Kurklietis, 20 – Justas Aršauskas, 14 – Julius Pinkevičius, 13 – Mantas Bielinskas.

SPA 15 taškų pridėjo ir 11 kamuolių atkovojo Vaidas Mitrofanas, 13 taškų pelnė Vytautas Zaborskis, 8 – Agnius Giržadas.

„Taurus“ atstovas Mantas Bielinskas sudėliojo rungtynių akcentus su gera nuotaika.

„Turbūt, kai varžovai sužinojo, kad rungtynėse nebus mūsų MVP Igno Urbono, nusprendė nededikuoti į mačą brolių Ramūno ir Nerijaus Jozonių, kurie atstovavo „Taurus“ komandai šią vasarą ir svariai prisidėjo, iškovojant prizinę vietą. Labai norėjom „padominuoti“ Ramūną ir Nerijų bei įrodyti Ignui, kad galim įmesti 100 taškų ir be jo. Bent vieną tikslą pavyko įgyvendinti“, – šypsojosi jis.

M.Bielinskas pasidžiaugė ne tik už saviškius, bet ir tuo, kad laiko aikštėje gavo mažiau rungtyniaujantys krepšininkai.

„Kalbant apie rungtynės, mano bičiulis Mindaugas Vilutis – SPA komandos vadovas – davė progą pasižaisti mažiau minučių sezono metu gaunantiems žaidėjams, kurie tikrai stengėsi ir yra geri žaidėjai. Bet mes jau rungtynių pradžioje padidinome greitį, atitrūkome, o vėliau kartu su varžovais pasidarėme gerą treniruotę kondicijai palaikyti.

Linkėjimai SPA draugams ir tikiuosi su jais susitikti dar finale“, – kalbėjo jis.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti