Po rungtynių – „Aktyvios veiklos“ atvira nuomonė apie varžovus

Po rungtynių – „Aktyvios veiklos“ atvira nuomonė apie varžovus 6163

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate „Kuršėnai“ (0/4) vis dar lieka be pergalių A grupėje, kur svečiuose 60:82 (13:24, 16:21, 14:25, 17:12) neatsilaikė prieš „Lynx“ (1/2).

„Lynx“ dar antrame kėlinyje turėjo 20 taškų pranašumą ir „Kuršėnai“ neturėjo daug vilčių pasipriešinti. Rimto iššūkio pirmąją etapo pergalę iškovojusi „Lynx“ nesulaukė.

„Lynx“ 16 taškų pridėjo Nerijus Jonaitis (14 atk. kam.), 11 – Martynas Rimkus, po 10 – Dovydas Balčiūnas ir Vytautas Peisokas (9 atk. kam.).

„Kuršėnams“ 19 taškų surinko Gražvydas Mockus, 11 – Karolis Jonuška, 9 – Edvinas Sparvelis, 6 – Vytenis Kviklys.

„Kuršėnų“ prezidentas Darius Eberson sakė, kad jo komanda dėl pralaimėjimų neišgyvena.

„Šįkart laimėjo geresnė priekinė linija ir drausmė. Neturėdami pagrindinio „centro“ ir trenerio, nesugebėjome atsakyti į pirmos pusės varžovų uraganą, o po to jau buvo per vėlu kažką keisti. Prastai pataikę iš toli, varžovai kompensavo viską baudos aikštelėje. Dažnai kartojami metimai iš po krepšio, atakos per ūgio ir svorio pranašumą turinčius penktą ir ketvirtą numerį, ir to užteko mums, kad neturėtume vilčių galvoti apie pergalę.

Na, labai dėl pralaimėjimų TOP divizione neišgyvename, esame mokymosi procese ir tikrai pamokos vertingos. Jaučiu, kad tobulėjami net ir pralaimėdami, tad viskas gerai. Tikiuosi, kad po dviejų ratų neliksime vien tuščiais šoviniais šaudanti ekipa, o stipresnių komandų pamokos padarys stipresniais ir mus. Dėkui „Lynx" už gerą kovą ir svetingą priėmimą, o dabar mūsų mintys jau trečiadienyje kovoje su „Gealan", – kalbėjo jis.

Atvirumas apie varžovus 

B grupėje spėjo įvykti du mačai. „Aktyvi veikla“ (2/2) namuose 62:53 (20:14, 12:12, 17:14, 13:13) nugalėjo SKM-KPMG (2/4).

Nors ir nedideliu skirtumu, bet „Aktyvi veikla“ varžovus lenkė viso mačo metu. Na, juk ir nebūtina norint laimėti maratoną atbėgti valanda anksčiau, užtenka minutės, ar ne?

Taip buvo ir čia. SKM-KPMG priešinosi, kiek pajėgė, bet maratoną laimėjo patyrę „Aktyvios veiklos“ vyrai“.

Prie pergalės „Aktyvi veikla“ pridėjo viso labo 1 tolimą metimą iš 9.

Laimėjusiems 17 taškų pelnė, 12 pražangų išprovokavo ir 12 kamuolių atkovojo Povilas Kaminskas, surinkęs 38 naudingumo balus.

14 taškų pridėjo Regimantas Šeštokas, 11 – Kęstutis Vanagas, po 8 – Šarūnas Janušas ir Rokas Janutėnas.

SKM-KPMG 15 taškų pelnė Nikas Mezzarobba, 12 – Eimantas Drungilas, 10 – Paulius Kazlovas, 8 – Povilas Paulavičius.

RUNGTYNIŲ AKIMIRKOS

Po šio susitikimo „Aktyvios veiklos“ atstovas Žilvaras Zinkevičius norėjo pašnekėti apie varžovus.

„Noriu pasidalinti nemalonia istorija, nutikusia po rungtynių. Varžovų komandoje žaidžia Maximiliano Rodriguez Castro. Vaikinas yra atvykęs iš Čilės, kurioje nors ir populiariausias sportas – futbolas, bet jis rasdavo progų žaisti ir krepšinį. Maximiliano džiaugiasi, galėdamas sportuoti mėgstamą sporto šaką Lietuvoje. Tačiau istorija ne apie tai.

Pasibaigus rungtynėms sutikau pasimetusį Maximiliano. Jis nervingai žvilgčiojo į žemėlapį esantį telefone. Natūralu, kad priėjau ir paklausiau, ar viskas gerai ir ar toli namai, kuriuose gyvena. Išgirdau gatvę, kurios pavadinimo nebuvau girdėjęs. Pasitikrinus paaiškėjo, kad tai Markučiuose (rungtynės vyko Stanevičiaus g. Fabijoniškėse). Vaikinukas planavo aiškintis kaip vykti jam visuomeniniu transportu, nes atvyko į  rungtynes su trimis persėdimais.

Vežant jį namo ir man grįžtant nesutikau nė vieno autobuso, o lauke temperatūra buvo minus 8! Klausimas: ar normalu komandos draugams, na, tebūnie – dauguma jų nepilnamečiai, komandos treneriui Karoliui Čyžiui ir pilnai salei „baubiančių“ tėvelių ir mamyčių palikti dešimtą vakaro komandos draugą, užsienietį, likimo valiai? Ar taip mes parodome savo tikrąjį veidą?

Baubdami vaikų rungtynėse rusiškais keiksmais, o kai reikia iš tiesų padaryti kažką normalaus, padėti artimam, sprunkame į krūmus? Gėda dėl tokio elgesio SKM komandai, gėda auklėtinių tėvams ir gėda treneriui, kuris sugeba tik reikšti nepamatuotas emocijas, o paprasčiausios empatijos neturi nė krislo...“ – kalbėjo Ž.Zinkevičius.

Laimėjo lemiamu metu 

Tuo tarpu „TDSfinance.lt“ (4/1) namuose 74:57 (20:18, 19:16, 8:13, 27:10) užtikrintai susitvarkė su „Oaks-2-Tirola“ (2/3).

Trys kėlinukai klostėsi gana lygiai ir prieš lemiamą vis dar nebuvo aišku, kas iškovos pergalę – 47:47. 13:2 – taip paskutinį ketvirtį pradėjo „Oaks-2-Tirola“, susikrovusi svarbią persvarą, kurios nebepaleido.

O ir tritaškiai padėjo tai padarytų: jų pataikyta buvo 10 iš 22.

„TDS-finance.lt“ į priekį vedė Paulius Martinonis (29 tšk., 7 atk. kam.), jam talkino Giedrius Pikturna (15 tšk., 8 atk. kam.) ir Egidijus Mikalajūnas (11 tšk., 11 atk. kam.).

„Oaks-2-Tirolai“ 15 taškų pridėjo Paulius Rimavičius, 13 – Jonas Rimavičius (11 atk. kam.), 9 – Simonas Krasauskas, 8 – Giedrius Papėčenka.

Vienas lauke ne karys 

F grupėje „Vilniaus aps. VPK“ (1/5) nesėkmingai pradėjo ir antrojo rato kovas, kur 62:83 (12:22, 17:23, 16:20, 17:18) turėjo pripažinti grupės lyderio „Kumščio“ (6/0) pranašumą.

Čia „Kumštis“ didelių problemų neturėjo ir nuo pat pirmų minučių buvo nusiteikęs laimėti. Štai, kas čia lyderiai – aikštėje rodė jie ir laimėjo triuškinančiai.

„Kumščiui“ 28 taškus pelnė (9 atk. kam.) Marius Dubininkas, 24 – Giedrius Mikaila (11 atk. kam.), 12 – Dominykas Garuckas, 7 – Gintaras Vičkačka.

„Vilniaus aps. VPK“ gretose galingai atrodė Jaroslavas Achramovičius (25 tšk., 15 atk. kam., 7 rez. perd., 8 išp. praž.), 12 taškų surinko Martynas Aleškevičius, 10 – Ainius Ramoška.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti