Pralaimėjimas po puikios kovos ir tritaškių bombų geros nuotaikos nesugadino

Pralaimėjimas po puikios kovos ir tritaškių bombų geros nuotaikos nesugadino 6007

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C pirmenybių pirmasis etapas oficialiai baigėsi. 

C grupėje rungtyniaujantys „Gulbinai“ (3/3) namuose 69:78 (16:17, 22:19, 18:16, 13:26) palūžo prieš „VLI Timber“ (6/0).

Iš tiesų nors šios rungtynės ir didelės reikšmės neturėjo, tačiau buvo labai įdomios. Kas jose nedalyvavo, galite tik gailėtis.

„Gulbinai“ labai troško šios pergalės – juk turėjo galimybę „VLI Timber“ priversti patirti pirmą nesėkmę. Šeimininkai su bangelėmis priekyje stengėsi likti iki pat trečio kėlinio pabaigos.

Bet vėliau tikrą pirtį užkūrė „VLI Timber“, kuri ėmė nerealiai laidyti tritaškius. Daugumą jų susmeigė Einaras Beržonskis. Šeši jie tikslą pasiekė ketvirto kėlinio metu ir taip „Gulbinai“ gavo skaudų smūgį.

„VLI Timber“ 27 taškus pridėjo būtent E.Beržonskis (5/6 trit., 9 atk. kam.), 20 – Rimgaudas Kukta, 12 – Domantas Gudonis.

„Gulbinuose“ pasižymėjo šis trio: Algirdas Plikusas pridėjo 21 tašką, Jonas Garšva – 14, Vaidotas Bagdonas surinko 18 ir atkovojo 19 kamuolių.

VLI Timber“ atstovaujantis Domantas Gudonis pasidžiaugė, kad sunki kova tapo naudinga jo komandai

„Toli gražu nedemonstravome savojo žaidimo. Laimei, atsibudome ketvirtajame kėlinyje. Rungtynės buvo klampios, nervingos ir vyko ne pačiomis geriausiomis aplinkybėmis. Bet tai vertiname tik teigiamai, kadangi prieš atkrintamąsias reikia grūdintis bei įgauti tokios patirties, kuomet ne viskas tavo pusėje. Dėkojame varžovams už kovą“, - kalbėjo jis.

 

„Gulbinų“ atstovas Jonas Garšva buvo iškalbingas ir nesėkmės nesureikšmino.

„Pradžiai tikrai norėčiau pasveikinti savo vyrus, kurie atėjo į šias svarbias komandai rungtynes ir atidavė ne 100 proc. o visus 150 proc., ir atidirbo už tuos, kurie šiandien negalėjo ateiti. Tiesą sakant, nesame labai nusivylę pralaimėję šias rungtynes, nors tai ir galėjo būti mūsų raktas į stipresniųjų divizioną. Komanda žaidė taip, kaip ir turėtume lošti kiekvienas rungtynes: su atsidavimu, noru laimėti, kovingumu. Šis mačas parodė, kad galime žaisti ir su pačiais stipriausiais. Turbūt geriausios rungtynės šį sezoną, gal tai ženklas, kad nors ir pergalių nėra, bet žaidimas tikrai gerėja“, – džiaugėsi J.Garšva.

Jis pagyrė ir varžovus: „Norėčiau pasveikinti varžovus su pergale, jie tikrai šiai minutei verti 1 vietos grupėje. „VLI Timber“ komanda gerai sukomplektuota, turi aukštus žaidėjus, gerus metikus. Dar ne vienai komandai bus problema juos įveikti. Šį kartą nepavyko uždengti Einaro, kuris ketvirtajame kėlinyje tikrai patraukė savo komandą įmesdamas 3 ar 4 tritaškius, taip pat jų lyderio Kuktos, kuris lemiamu metu smeigė tritaškį ir pridėjo dvitaškį.

Į šias rungtynes susirinkome tik 6, dėl ko 4 kėlinyje jautėsi nuovargis. Pritrūkome šviežumo, geresnio pataikymo, greičiau susikeisti ginamaisiais arba laiku išlysti iš už užtvarų. Rungtynės tikrai buvo įtemptos ir įdomios, nes žaidėme taškas į tašką. Pralaimėjimo priežastys – nuovargis, prastesnis pataikymo procentas, atkovoti kamuoliai. Komanda tikrai atidavė visas jėgas kurias turėjo ir labai stengėsi būti stipresniųjų divizione. 

Nosies nenukabiname, bandysime dar parodyti, kad esame komanda ir dar turime parako žaisti su pačiais geriausiais“, – teigė J.Garšva.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti