Revanšas, nesustabdomi „Vilkai“, neeilinis blokas ir džiuginanti detalė – C lygoje

Revanšas, nesustabdomi „Vilkai“, neeilinis blokas ir džiuginanti detalė – C lygoje 6176

Tradicijos tęsiasi – kaip ketvirtadienis, taip C lygos komandos pluša įsijuosusios GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL).

C grupėje „Lentvaris“ (5/1) užkūrė tikrą pirtį ir 91:66 (16:24, 23:17, 32:12, 20:13) sutriuškino „Tirolą“ (3/2).

„Lentvaris“ nors ir atsiliko pirmoje mačo dalyje, bet vėliau prisivijo varžovus ir ėmė demonstruoti galingą puolimą. Skirtumas perkopė 20 taškų ir pergalė buvo pasiekta užtikrintai.

„Lentvariui“ 24 taškus pelnė Dominykas Švedavičius, 19 – Vitalijus Danilovas (16 atk. kam.), 13 – Algirdas Venclovaitis, 12 – Dmitrijus Meškevič (12 atk. kam.).

„Tirolai“ 20 taškų pridėjo Egidijus Mažeika (15 atk. kam.), 14 – Vladislavas Piskariov, 10 – Denisas Oliferas (8 rez. perd.).

Revanšas 

Tuo tarpu „Penktukas“ (1/4) pasiekė pirmą pergalę ir tą padarė ne šiaip, o net 68:42 (19:13, 11:5, 21:10, 17:14) įveikdamas „Danske Bank“ (2/3).

„Danske Bank“ koją šiose rungtynėse kišo taiklumas (36 proc. dvit., 19 proc. trit.) ir kova dėl kamuolių, o naudingumas tarp komandų skyrėsi net 30 prieš 89.

„Penktukui“ 16 taškų pelnė Laisvidas Paknys, 14 – Tadas Kalasauskas (10 atk. kam.), 13 – Modestas Čereškevičius.

Šešiese žaidusiam „Danske Bank“ 17 taškų pridėjo Eivydas Saulius, 9 – Tomas Martinkus, po 8 – Povilas Grikštas ir Marius Letukis.

Modestas Čereškevičius šypsojosi – revanšas pasiektas.

„Puiki pergalė ir tuo pačiu revanšas. Dabar liko revanšuotis prieš likusias komandas, kurioms pralaimėjome pirmame rate.

Dominavome po krepšiu ir padarėme mažai klaidų, kas ir nulėmė pergalę. Kaip ir minėjau praeitą kartą, manau, kad po truputį sugrįžta pas mus komandinė dvasia, tas jautėsi ir vakar dienos rungtynėse. Kiekvienas žaidėjas, kuris vakar žaidė, žaidė dėl pergalės, o ne dėl asmeninės statistikos, ir nesvarbu ar 10 min., ar 30 min. praleido aikštelėje. Kai toks požiūris, tuomet ir kamuolys gerai juda ir gynyba būna tvirta. Dėkoju varžovams už kovą“, – sakė jis.

Drasko 

D grupėje „Vilkai“ (6/0) lieka nenugalimi ir svečiuose 93:76 (18:20, 30:22, 23:14, 22:20) įveikė „Miražą“ (0/5).

„Vilkai“ rungtynių pradžioje dar pažindinosi su priešo teritorija – juk reikia tą padaryti prieš puolant. Nuo antrojo kėlinio „Vilkai“ pradėjo pulti ir nesunkiai užgrobė „Miražo“ tvirtovę.

Labiausiai prie to prisidėjo Rytis Žarkauskas (24 tšk., 8 atk. kam.), Saulius Žurauskis (16 tšk., 12 atk. kam.), Darius Jovaiša (16 tšk.), Donaldas Kručas (13 tšk., 14 atk. kam.), Šarūnas Sliesoraitis (10 tšk.).

„Miražui“ 17 taškų pridėjo Gediminas Žiukas, 13 – Erikas Šimoniūtis, po 11 – Marius Bankauskas ir Deivydas Kasčejevas.

Mikas Smeigė, ištikimai nušviečiantis „Vilkų“ gyvenimo aktualijas neslėpė, jog gripas neaplenkė ir jo komandos.

„Visų pirma, turbūt nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad gripo epidemija neaplenkė ir „Vilkų“ irštvos.  Trys atgulė visai į horinzontalią padėtį, dar du lakstė po aikštelę kartais kamuolį, o kartais tik miražą matydami.  Todėl rungtynės buvo sunkios, klampios ir nesmagios.

Antra, reikėtų „padėkoti“ lygos „orakulams“, kurie neaišku ko užrūkę ar patrynę krištolinį rutulį užmatė „Vilkus“ finalo ketverte ir dar favoritų rolėje.  Tai dabar kiekvienas varžovas bandys pasimatuoti su „Vilkais“, kieno uodega ilgesnė.  Aišku, gal ir smagu, kad taip kažkam vaidenasi, bet tai apsunkino visas be išimties „Vilkų“ rungtynes.

Trečia, šiandien be dviejų komandų aikštelėje buvo ir 2 teisėjai:  dama ir ne dama.  Taigi, pradėkim nuo damos ir pasakykim, kad ji graži.  Tačiau tuo ir apsiribokim.  O vat apie ne damą norėtųsi plačiau:  neturėtų būti normalu, kad asmuo, kuris atliko teisėjo funkciją šios dienos rungtynėse, pats yra vienas iš šios grupės komandų dubleris (C lygos D grupėje dalyvauja komanda „Vilkas“, o jų dublerių komandoje D lygoje „Vilko brolija“ dalyvauja tas, kuris teisėjavo šio vakaro rungtynėms).  Kas galėtų paneigti, kad veikiamas simpatijų/antipatijų savo klubo skriaudikams jis šiandien darė kažką nenusakomo ir neįtikėtino?

Rezultatas yra toks, koks ir planuotas, pergalė krepšyje, „Vilkai“ gydosi ligas ir kitokias negandas, bei ruošiasi tolimesnėms kovoms.  „Vilkai“ – drasko!“ – tradicijas išlaikė M.Smeigė.

Blokas

Tuo tarpu „Teltonika“ (4/1) svečiuose 89:63 (24:7, 21:18, 23:21, 21:17) susitvarkė su „Uniclub Casino“ (2/5).

„Teltonika“ nuo pirmų minučių žengė pergalės link, o tai padaryti padėjo ir 16 iš 30 tolimų metimų bei gerokai daugiau mestų baudų (15/21).

Pralaimėjusiems 18 taškų pelnė Martynas Matulevičius, 15 – Ovidijus Kriaunaitis, 10 – Andrius Čerepanovas.

Nugalėtojus vedė Vytenis Petkus, pelnęs net 41 tašką, 17 taškų pridėjo Antanas Šegžda, 12 – Paulius Mičėnas (9 atk. kam.).

„Teltonikos“ atstovas Mykolas Mankevičius ypatingas pagyras skyrė Antanui Šegždai.

„Gražios ir emocingos rungtynės. Bepigu kalbėt, kuomet tritaškių pataikėm daugiau nei dvitaškių, tačiau toks ir buvo žaidimo planas. Atkarpas, kada varžovai atsitraukę gynėsi, išnaudojom tolimais metimais. Kuomet metikus agresyviau pradėjo spausti, verždavomės ir taškus rinkom pražangomis.

Patinka, kad žaidėjų nereikia papildomai motyvuoti stengtis aikštelėje – tą iliustravo Antanas Šegžda, kuomet po prarasto kamuolio, kapitonas sprintu pasivijo varžovą už uždėjo pirmą stogą C lygoje! Puikus pavyzdys visai komandai“, – sakė jis.

Nušvietė 

Antrojo diviziono E grupėje „Šviesa“ (4/3) namie 72:65 (26:15, 13:18, 14:17, 19:15) palaužė „Širvėnos“ (2/5) barikadas.

Laužymo procesas užtruko, nes „Širvėna“ lengvai pergalės atiduoti neketino. Bet „Šviesa“ paskutinių minučių išbandymą atlaikė ir pasišvietė sau kelią pergalės link.

Tam pakako šešių žaidėjų. Tomas Urbanavičius pridėjo 21 tašką, Mantas Viliušis – 16 (15 atk. kam., 9 rez. perd.), Algirdas Gaidys – 14, Jevgenijus Volkov – 10 (10 atk. kam.).

„Širvėnai“ 21 tašką surinko Tomas Markevičius, 15 – Aurimas Bagdonavičius, 11 – Mindaugas Plungė, 6 – Gytis Tamošiūnas.

„Šviesai“ atstovaujantis Mantas Viliušis buvo lakoniškas.

„Rungtynės buvo įdomios ir atkaklios.  Nuo pradžių atsiplėšėme ir neleidome persverti rezultato, dėl to ir laimėjome. Dėkui varžovams už rungtynes ir linkime sėkmės“.

Grigiškiečių trūkumai 

F grupėje „Pilaitė“ (2/4) bando kilti iš dugno ir 55:45 (9:11, 9:5, 22:12, 15:17) išvykoje nugalėjo „Grigiškes-plastą.lt“ (2/4).

Savo sąlygas „Pilaitė“ diktuoti ėmė nuo antrosios mačo dalies, kuomet iniciatyvą perėmė ir susikrovė 14 taškų pranašumą. Nors abi komandos nerodė gero žaidimo, mažiau klydusi „Pilaitė“ pergalę išsaugojo.

„Pilaitei“ 22 taškus pelnė Dionizas Diržauskas (11 atk. kam.), 9 – Donatas Ditkevičius (16 atk. kam.), 8 – Donatas Voidatas, 7 – Vidmantas Dedėla.

„Grigiškėms-plastai.lt“ 11 taškų surinko Andrius Kurecas (9 atk. kam.), 9 – Aleksandras Karčmit (8 atk. kam.), 8 – Saulius Švetkauskas.

Vadimas Cechanovskis iš „Grigiškių-plastos.lt“ išskyrė savo komandos bėdas.

„Sunku kažką komentuoti, kai padarom 27 klaidas, išmetam 31 tritaškį ir pataikom vos 4. Krepšinis iš esmes yra paprastas žaidimas: pataikai – laimi, nepataikai – pralaimi. 

Varžovai leido mums išmesti laisvus metimus, o mes tiesiog jų nepataikėm, nors ir žaisdami namuose.

Deja, su tokiu požiūriu į rungtynes galim iškarto ruoštis sezono pabaigai: trūksta užsivedimo, motyvacijos, noro atidirbti gynyboje bei kovoti iki paskutinio švilpuko...“, – vardino jis.

Kauksmas

G grupėje titaniškus šarvus rodo „Geležinis vilkas“ (5/1), kuris privertė „ACO.LT“ (0/5) patirti eilinį pralaimėjimą – 75:71 (22:16, 17:15, 17:19, 19:21).

Nors mačas baigėsi nedideliu skirtumu, neapsigaukite – „Geležinis vilkas“ valdė rungtynes ir savo kaukimu išbaidė visus varžovus.

Tarp vilkų geriausias buvo Paulius Jasukaitis (19 tšk., 8 išpr. praž.), Vitalijus Širokinas (18 tšk.), Šarūnas Belevičius (10 tšk.).

„ACO.LT“ 17 taškų pridėjo Tadas Kiallo, po 12 – Paulius Kasiulis, Ramūnas Bagdonas ir Lukas Jagminas.

Marius Vaglis iš „ACO.LT“ kalbus nebuvo.

„Na, pagaliau susirinkome ir normaliai sukovojome. Nors žaidybinio broko labai daug, bet jau po truputį pradedame vienas kitą suprasti ir bent dalį rungtynių sužaidžiame drausmingai. Nenuleidžiam rankų ir pergalės ateis“, – optimistiškas liko jis.

Džiuginanti detalė 

H grupėje „Visi kartu-2“ (4/2) stengiasi neprarasti gerų pozicijų ir svečiuose 90:85 (26:23, 22:13, 25:23, 17:26) nugalėjo „Kirvius“ (1/5).

„Visi kartu-2“ buvo nusiteikę labai agresyviai ir vienu metu pirmavo 20 taškų. „Šit kaip?“ – pamanė „Kirviai“. Triuškinti savęs jie neleido, bet nesėkmės neišvengė.

Nugalėtojų komandai 27 taškus pelnė Titas Mikalopas, 23 – Pijus Navardauskas, 13 – Martynas Sabaliauskas, 12 – Ladas Bitė (9 atk. kam.).

„Kirviams“ 23 taškus surinko Mindaugas Mažeikis, 22 – Tadas Kačinskas, 11 – Justinas Noreika, 10 – Vytautas Jakštys.

„Kirvių“ atstovas spaudai Kęstutis Lizdenis pripažino, jog staigmenų nesulaukė.

„Kadangi tai buvo jau trečias mūsų susitikimas šiame sezone, nei varžovai, nei mes neturėjome kuo vieni kitų labai nustebinti. Žinojome, kad varžovai labai techniška komanda, visas rungtynes besilaikanti savo strategijos, taigi siekdami pergalės mes privalėjome nė akimirkai nepaleisti rungtynių vadžių.

Pirmas kėlinys prasidėjo labai rezultatyviai, daug taiklių metimų, tačiau antrajame kritome į duobę ir „Visi kartu-2“ per kelias minutes pabėgo į priekį. Deja, susigrąžinti iniciatyvą pavyko tik ketvirtajame kėlinyje – pasikoregavus gynybą ir varžovams gal kiek per anksti patikėjus pergale. Paskutinę minutę atsilikinėdami 3 taškais dar tolimu metimu galėjome išlyginti rezultatą, tačiau nepavyko.

Varžovai žaidžia kokybišką krepšinį ir tai atsispindi turnyrinėje lentelėje. Savo ruožtu galime pasidžiaugti bent tuo, jog nors ir trečiąkart nepavyko įveikti „Visi kartu-2“ jaunimo, bet kiekvienose rungtynėse galutinė varžovų persvara rezultato grafoje nuosekliai mažėjo“, – maža detale pasidžiaugė jis.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti