Sostinės C lygoje – keli benefisai, košmaras realybėje ir vis ryškiau išsiskiriantys lyderiai

Sostinės C lygoje – keli benefisai, košmaras realybėje ir vis ryškiau išsiskiriantys lyderiai 5924

Bėgo prabėgo dar penki mačai GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C pirmenybėse.

A grupėje vis dar be pergalių lieka „Santa.lt“ (0/4) ekipa, kuri šįkart namuose 57:73 nepasipriešino iki šiol niekad neįveiktam varžovui – „TDSfinance.lt“ (3/1) klubui.

„TDSfinance.lt“ komanda pranoko varžovus kone visose statistinėse kategorijose, tad tai atsispindėjo ir aikštelėje.

„Santa.lt“ neturėjo jokių šansų, nes ji nepataikydavo net iš gerų progų, o agresyvumo stoka neleido ir papildyti sąskaitos gausesniais taškais iš baudų metimų.

Nugalėtojams visiškai pakako septynių žaidėjų. Tadas Markilevičius pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

Benas Steponėnas pridėjo 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų. 21 tašką surinko ir Giedrius Pikturna.

Vyrukai, puikiai padirbėta!

„Santa.lt“ 13 taškų pridėjo Jonas Gutauskas, 11 – Mindaugas Mikutavičius, 9 – Raimundas Venskaitis.

RUNGTYNIŲ AKIMIRKOS

Naudingumas – minus 1

B grupėje užfiksuotas toks rezultatas, kokio krepšinyje kasdien neišvysi. Net sunku nupasakoti, ką išdarinėjo jėgą pajautęs „Lentvaris“ (4/0), kuris namie 105:34 (21:13, 25:4, 34:11, 25:6) daugiau nei sutriuškino „Oaks-2-Tirolą“ (2/1).

Pastarajai ekipai tai buvo ne tik skaudus, bet ir pirmas sezono pralaimėjimas.

Nuo pat mačo pradžios „Oaks-2-Tirola“ buvo tarsi ištikta kracho. Klaidos pylėsi lyg iš gausybės rago, kamuolio dalintis komanda nesugebėjo, o kiek metimų skriejo pro šalį... Atrodė, kad lankas svečiams yra gerokai per siauras.

33 proc. dvitaškių (13/40) ir 9,5 proc. tritaškių (2/21), o taip pat 2 baudų metimai iš 4 – tiek nuveikti pajėgė „Oaks-2-Tirola“. Ką jau kalbėti apie 28 klaidas, 2 rezultatyvius perdavimus ir gerokai pralaimėtą kovą dėl kamuolių.

Viską pasako komandos naudingumo rodiklis, siekiantis minus vieną, kol varžovų – 147. Tokį košmarą retai išvysi ir baisiame sapne, tad belieka palinkėti, kad iš jo „Oaks-2-Tirola“ prabustų.

„Lentvaryje“ dviženkli taškų skaičiumi pasižymėjo šeši žaidėjai: Dmitrijus Meškevičius (18 tšk., 8 atk. kam.), Vitalijus Danilovas (16 tšk.), Dominykas Švedavičius (14 tšk.), po 12 – Vitalijus Rancovas ir Edgaras Zakševskis, Arvydas Urbanovičius (10 tšk., 10 atk. kam.). Algirdas Venclovaitis pasižymėjo 11 perdavimų.

„Oaks-2-Tiroloje“ su vos 5 taškais rezultatyviausias buvo Gvidas Pėlikis, 7 atkovotais kamuolius ir 4 taškais pasižymėjo Paulius Rimavičius.

Jaroslavo Achramovičiaus šou

E grupėje pirma pergale džiaugtis galėjo „Vilniaus aps. VPK“ (1/3), kuri namie 67:56 (16:10, 24:10, 17:15, 10:21) įveikė WEX (0/4) klubą.

Kadangi susitiko panašaus lygio ekipos, kova žadėjo būti intriguojanti. Tačiau „Vilniaus aps. VPK“ diktavo savo taisykles, kurioms WEX kaip tikri LR piliečiai pakluso. Rezultatą rungtynių pabaigoje pavyko tik kiek sušvelninti.

Be keitimų rungtyniavęs Jaroslavas Achramovičius sukūrė puikų pasirodymą, kuris labai prisidėjo prie pergalės. Pelnė jis 33 taškus, atkovojo 15 kamuolių, perėmė 8 ir surinko 46 naudingumo balus.

Po 10 taškų surinko Martynas Lavrenčiukas ir Vilius Vyšniauskas.

WEX 25 taškus pelnė Paulius Paškevičius, 12 – Dainius Podlipskas (9 atk. kam.), 7 – Konstantinas Arefjevas.

Įsismarkavę aktyvuoliai

„Aktyvi veikla“ (5/0) savo ambicijas demonstruoja visiems varžovams paeiliui bei F grupėje svečiuose 72:58 (19:19, 18:5, 25:17, 10:17) susitvarkė su „Tirola“ (2/2).

„Aktyvi veikla“ varžovams pakovoti leido tik pirmame kėlinyje, taip juos suerzindama. Vėliau ji nusprendė, kad metas nuspręsti mačo baigtį bei atitrūko solidžiu skirtumu.

Prie pergalės 29 taškus pridėjo Mindaugas Markevičius, 15 – Povilas Kaminskas (7 atk. kam.), 11 – Paulius Nasvytis.

„Tirolai“ po 13 taškų pelnė Romualdas Zemlianskis ir Vladislavas Piskariovas.

„Aktyvios veiklos“ vadovas Žilvaras Zinkevičius po susitikimo turėjo ir kuo pasidžiaugti, ir dėl ko liūdėti.

 „Šiam varžovui ruošėmės iš anksto, tik truputį mūsų planus sujaukė pasipylusios traumos. Tikslas buvo sustabdyti Kubertavičių ir kuo daugiau dėmesio skirti Oliferui. Mūsų taktika pasiteisino. Nustebino varžovų žaidėjas Piskariovas, kuris žinojom, kad daugumą taškų surenka prasiveržimais, bet šįkart pora kartų metė atšokęs ir gana sudėtingus metimus. Liūdina, kad dėl techninių nesklandumų „netekom“ dalies atkovotų kamuolių, nes tiek surinkdavome per pirmą rungtynių dalį... Dabar laukiame gruodžio mėnesio, nes tada bus Kalėdos ir „Danske bank“ apsikabins IT lygos medaliais. Žiūrėsime, ar tikrai jie kažką sugeba, ar tik specializuotose lygose geba reikštis“, – sakė Ž.Zinkevičius.

Be pralaimėjimų

Be pralaimėjimų F grupėje lieka ir dar viena ekipa – „Danske Bank“ (4/0), kuri namie 79:64 (19:14, 19:16, 25:13, 16:21) nugalėjo „Visi kartu-2“ klubą (1/3).

„Danske Bank“ demonstravo patirtį ir brandą, taip keldama jaunimui sunkumus. Šie bandė priešintis, tačiau patirtis nugalėjo.

„Danske Bank“ 21 tašką surinko Tomas Martinkus, 17 – Liudvikas Aukštikalnis (9 atk. kam.), 16 – Vladimiras Popovas, 11 – Audrius Radišauskas.

„Visi kartu-2“ 23 taškus pelnė Ladas Bitė, 17 – Martynas Sabaliauskas, 9 – Tomas Kokanauskas, 8 taškus įmetė ir 10 kamuolių atkovojo Pijus Navardauskas.

Gerbiamieji, rungtynių komentarų labai nepasigeskite, jie grįš jau netrukus, nes plunksnos valdytoja dar vieną dienelę praleis besidarbuodama Ispanijoje, o tada jau kibs visiems skambinti ir rašyti ir vėl!


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti