„Taurus“ eliminavo „Lynx“ ir žengė į C lygos finalo ketvertą

„Taurus“ eliminavo „Lynx“ ir žengė į C lygos finalo ketvertą 6381

Praėjusiais metais „Lynx“ komanda tapo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionato antrosios vietos prizininke, tačiau šįkart finalo ketverte nežais.

Ją ketvirtfinalyje 2:1 eliminavo „Taurus“, kuri lemiamą kovą laimėjo 69:65 (17:12, 9:12, 19:17, 24:24)

Kovoje dėl bilieto į pusfinalį intriga buvo iki pat paskutinių minučių. Įtampa buvo pasiekusi epogėjų.

„Taurus“ komanda lyg ir pirmavo 50:41, tačiau greitai „Lynx“ ne vien sumažino atsilikimą, bet ir Mariaus Kupečio dėka rezultatą persvėrė – 57:55. Dovydas Balčiūnas dar pridėjo du taškus ir „Taurus“ liko mažiau nei 4 minutės gelbėtis.

Vis tik pataikė Julius Pinkevičius, svarbų šūvį įskraidino Mantas Beniušis, vėliau ir Gvidas Mockus, o tuo tarpu „Lynx“ ėmė strigti – 67:63. D.Balčiūnas baudomis dar sušvelnino atsilikimą, tačiau I.Kurklietis pergalę įtvirtino.

„Taurus“ komandai 18 taškų pelnė M.Beniušis, 15 – Ignas Kurklietis, 11 – Justas Aršauskas, po 9 – Vidmantas Skapas (12 atk. kam.) ir J.Pinkevičius.

„Lynx“ 18 taškų pridėjo Nerijus Jonaitis (14 atk. kam.), 15 – Viktoras Šukys, 8 – Marius Kupetys.

Pusfinalyje „Taurus“ kovos su „Lentvariu“, o „Vilkai“ su „Gealan“.

Mantas Bielinskas padėkojo varžovams už kovą. 

„Serijos rungtynės buvo labai įtemptos, mes sezono metu tokių praktiškai neturėjome, tuo pačiu – ir patirties, buvo sunku.

Nesigilinant į pergalę serijoje, manau, kad sezono metu iškovotas salės pranašumas buvo viena iš sėkmės priežasčių. Abi komandos buvo vertos eiti toliau, tačiau jau taip susidėliojo atkrintamųjų medis, kad toliau keliaujam mes. Pagarba varžovams už gerą krepšinį“, – sakė jis. 
 
 

‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti