Tu arba tave - C lygos FINAL-4 apžvalga! (DATOS aiškios)

Tu arba tave - C lygos FINAL-4 apžvalga! (DATOS aiškios) 6803

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL) 2018-2019 m. sezone liko sužaisti vos keturias rungtynes. Atrodytų, tiek nedaug, bet finalinio ketverto dalyviams šie mačai dėl gausiausios sostinės krepšinio lygos medalių - prilygs visam pasauliui. Ištikimiausi keturių ekipų sirgaliai tikrai ten bus, tad kviečiame ir neutralius krepšinio mėgėjus atvykti. Reginys laukia neeilinis - bus itin karšta! Kas užkariaus Pažadėtąją žemę? Tai kraštas, tekantis pienu ir medumi, kur lyja originaliais SKL medaliais bei taurėmis - pasistengti tikrai verta, tad pirmyn į kovą!

Gegužės 14-15 d. antradienį ir trečiadienį VGTU sporto salė (Saulėtekio al. 28) bus įkaitinta iki maksimumo. Atvykite ir nepasigailėsite! SKL C lygą laimėti yra beprotiškai sunku, tad kas šiame sezone įkops į šią viršukalnę?

 

KK Riešė - Naresta:

Antradienį gegužės 14 d. VGTU sporto salė (Saulėtekio al. 28) 19:45 val.

TDSfinance.lt - Taurus:

Antradienį gegužės 14 d. VGTU sporto salė (Saulėtekio al. 28) 21:15 val.

 

Finalinė diena! Trečiadienį gegužės 15 d. VGTU sporto salė (Saulėtekio al. 28)

20:10 val. Mažasis Finalas

21:30 val. Didysis Finalas!

 

Pusfinalio prognozė: TDSfinance.lt 55 % - Taurus 45 %

Penki pastarieji šių ekipų mūšiai baigėsi „TDSfinance.lt“ ekipos pergalėmis, o vienintelis istorinis „Taurus“ vyrukų laimėjimas prieš finansininkus žiba dar nuo 2014-ųjų metų pradžios. Tą dvikovą iš dabartinių žaidėjų pamena vos keletas, nes sudėtys per penkis metus pasikeitė kardinaliai. Tiek vienų, tiek kitų - šių metų sudėtys, ko gero, yra pačios stipriausios per visą ekipų gyvavimo istoriją SKL C lygoje. Abi komandos turi gana mažai silpnų vietų. Visgi, jei reikėtų išskirti, tai „Taurus“ šiek tiek nusileidžia patirtimi, tačiau tikrai išanalizavo savo oponentus, nes turėjo daugiau laiko pasiruošti finaliniam ketvertui. Svarbus niuansas gali būti prarastas rungtynių ritmas - „Taurus“ savo ketvirtfinalį baigė prieš dvi savaites, o jų oponentai yra dar karšti po savojo.

„TDSfinance.lt“ žaidėjų amžiaus vidurkis yra aukštesnis nei oponentų, tačiau ir čia netrūksta greitų, taiklių bei vis dar parako turinčių žaidėjų. Tiek gynėjų, tiek priekinių linijų kloduose - abu pusfinalio dalyviai turės galingų argumentų. Taktiškai ekipos pasiruošia fantastiškame lygyje, kaip mėgėjų krepšiniui, tad mūsų laukia beprotiškas pusfinalis. Vien dėl tarpusavio istorijos fakto - nežymų pranašumą skiriame „TDSfinance.lt“ vyrams bei klausiame poros dalykų: ar „Taurus“ išlaikė formą per kelių savaičių pertrauką po paskutinių savo rungtynių SKL C lygoje? Ar po penkių metų pertraukos įmanoma patiesti finansininkus bei taip iškovoti kol kas pačią įstabiausią bei svarbiausią pergalę gausiausioje sostinės krepšinio lygoje? Tai tik vienos rungtynės, tad viskas įmanoma.

TDSfinance.lt - kelias į finalo ketvertą, lyderiai, X-faktoriai:

Reguliarusis sezonas: 13 pergalių, 3 pralaimėjimai

„Play-off“ etapai: 6 pergalės, 0 pralaimėjimų (1/16 finalo etapas: 2:0 prieš „KK Grigiškes“, 1/8 finalo etapas: 2:0 prieš „BC Irsana“, 1/4 finalo etapas: 2:0 prieš „VLI Timber“)

Lyderiai: Tomas Mackonis (32,1 n.b.), Tomas Markevičius (26,3 n.b.), Benas Steponėnas (25,6 n.b.), Aurimas Kvietkauskas (21,6 n.b.), Paulius Martinonis (19 n.b.), Tadas Markilevičius (15,2 n.b.).

X-faktoriai: Tomas Purlys - vien jo patirtis gali būti neįkainojama, nors žaidimo pojūčiai bei išpildymas jau ne tame lygyje, kokiame buvo kadaise. Giedrius Pikturna - jei jis įneštų savo taškų dozę puolime, jo komandai tai labai praverstų. Pijus Kiaušas ir Rimantas Ravaitis - šių gynėjų aktyvumas, gynyba, žaidimo organizavimas bei indėlis aikštėje įvairiose situacijose net trumpomis atkarpomis gali suvaidinti lemtingą rolę.

Taurus - kelias į finalo ketvertą, lyderiai, X-faktoriai:

Reguliarusis sezonas: 9 pergalės, 7 pralaimėjimai

„Play-off“ etapai: 6 pergalės, 0 pralaimėjimų (1/16 finalo etapas: 2:0 prieš „JSK Gulbinus“, 1/8 finalo etapas: 2:0 prieš „Oaks-2-Tirola“, 1/4 finalo etapas: 2:0 prieš „2Gen - Kaefer“)

Lyderiai: Ramūnas Jozonis (24,1 n.b.), Justas Aršauskas (19,2 n.b.), Ignas Urbonas (17,3 n.b.), Nerijus Jozonis (17 n.b.), Ignas Kurklietis (16,3 n.b.).

X-faktoriai: Julius Pinkevičius ir Tomas Pribušauskas. Pirmasis bet kada gali taikliai iššauti iš toli, o antrojo solidaus pasirodymo bei geros gynybos po krepšiu dėka - galima tikėtis sėkmės ar net medalių. Nereikėtų pamiršti Manto Bielinsko, Gvido Mockaus ir Artūro Varnos - jei nors vienas iš jų kildamas nuo suolo įneš kažką teigiamo, tai jau bus puiki paspirtis komandai.

Martynas Kulvinskas („TDSfinance.lt“):

„Pusfinalyje laukia pajėgus varžovas. Laukia kova, kuriai mes esame pasiruošę - juk ne šiaip sau visą sezoną tikrinome ribas (šypsosi aut. pastaba).

 

 

Pusfinalio prognozė: KK Riešė 45 % - Naresta 55 %

Du lygos naujokai tarpusavio mačų gausiausioje sostinės krepšinio lygoje iki šiol neturėjo, tad kokiu neįtikėtinai svarbiu metu įvyksta šis pirmasis pasimatymas. Mūšio laimėtojas žengs į didįjį finalą! Nors aikštėje po šių ekipų herbais susigrumta nebuvo, tačiau vieni apie kitus žino pakankamai - staigmenos faktoriaus tikėtis sunku. Kalbant apie Riešės atstovus, tai po neįtikinančio reguliaraus sezono - nuo pat šešioliktfinalio etapo jų traukinys nuolat kyla į viršų ir niekas negali jo sustabdyti. Klausimas gana aiškus: kiek gali tęstis šio klubo pasaka - ar net galingoji „Naresta“ neatsilaikys prieš ant bangos esantį Riešės magiškąjį būrį?

„Naresta“ savo sudėtyje turi praktiškai viską, jog eitų iki pat galo. Viską, išskyrus ženklesnę pagalbą aikštėje iš atsarginių žaidėjų. Kalbant apie ekipos palaikymą - tiek atsarginiai žaidėjai, tiek sirgaliai bus su savo komanda bei ją palaikys iš visų jėgų, tuo galite neabejoti. Visgi, jei kas nors atsitinka vienam iš startinio penketo narių - ta pozicija ženkliai susilpnėja. „Narestai“ prognozė yra gan palanki - patirties bei gebėjimų užtenka, tad sunku būtų patikėti, jog jų žygis galėtų pasibaigti be vienokios ar kitokios prabos medalių. Visgi, pasidabinti apdovanojimais nebus lengva net ir šiam kolektyvui.

KK Riešė - kelias į finalo ketvertą, lyderiai, X-faktoriai:

Reguliarusis sezonas: 8 pergalės, 8 pralaimėjimai

„Play-off“ etapai: 6 pergalės, 1 pralaimėjimas (1/16 finalo etapas: 2:0 prieš „Lynx“, 1/8 finalo etapas: 2:1 prieš „Vaikinus“, 1/4 finalo etapas: 2:0 prieš „Sormedica“)

Lyderiai: Tomas Zaleckas (19,3 n.b.), Linas Vitkauskas (18,1 n.b.), Rokas Rolis (13,8 n.b.), Tomas Šilingis (11,8 n.b.), Vilius Urniežius (11,3 n.b.), Benas Marcinkevičius (11,3 n.b.), Justas Kaziliūnas (9,9 n.b.), Ernestas Varakauskas (8,8 n.b.).

X-faktoriai: visa Riešės komanda yra tarsi šio finalinio ketverto X-faktorius. Įdomu, ką oponentams šįkart bus paruošęs ekipos siela Ervinas Stankevič?

Naresta - kelias į finalo ketvertą, lyderiai, X-faktoriai:

Reguliarusis sezonas: 13 pergalių, 3 pralaimėjimai

„Play-off“ etapai: 6 pergalės, 0 pralaimėjimų (1/16 finalo etapas: 2:0 prieš „Miražą“, 1/8 finalo etapas: 2:0 prieš „Teltoniką“, 1/4 finalo etapas: 2:0 prieš „Kiementą“)

Lyderiai: Deividas Aukštuolis (24,3 n.b.), Marius Tenikaitis (20,3 n.b.), Otas Majeras (18,5 n.b.), Arūnas Pranevičius (15,9 n.b.), Andrius Filipovas (15,9 n.b.).

X-faktoriai: Ričardas Janušauskas yra pajėgus sužaisti solidžią atkarpą bei suteikti poilsio savo ekipos lyderiams. Jei iš toli iššautų Artūras Minevičius arba Paulius Levandavičius - tai būtų tarsi šviežio oro gūsis „Narestai“.

Ervinas Stankevič („KK Riešė“):

„Oponentas tikrai žinomas - aš dar kamuolį tik pradėjau bumbsėti, kai jie jau žaidė aukščiausiame lygyje mėgėjuose. Tai tikrai labai patyrusi komanda ir matė labai daug tokių „Final-4“. Yra išskirti lyderiai, kažkiek pagalbos nuo suolo yra, kiek žinau turi triukšmingus fanus. Žaidimo braižas daugiau mažiau aiškus - kiek pavyks, tiek bandysim pristabdyti. Einame į šitą pusfinalį tikrai ne kaip favoritai, tačiau, manau, gal tai net geriau.

Tikrai esame ant labai geros bangos, nuo serijos su „Lynx“ pasikeitė visa komanda - pasimatė, kad reguliarusis sezonas buvo, kitaip sakant, nesusipratimas. Ten buvo daug visko, tačiau noriu pradėti nuo serijos su „Lynx“ - pasikeitė visiškai komanda į gerą pusę. Pradėjome kovoti, arti kiekviename aikštelės centimetre ir didžiuliu noru, užsivedimu - mes esame čia, pusfinalyje.

Tikėkimės, jog visi būsim sveiki, tfu tfu tfu - tikėkimės per šitas dienas niekas sau nieko nepasidarys ir visi sveiki ateisime į šią dvikovą. Kviečiu visus krepšinio entuziastus apsilankyti šiame finalo ketverte.“

Deividas Aukštuolis („Naresta“):

„Kai kurie oponentų žaidėjai tikrai žinomi. Yra tekę net rungtyniauti kartu. Manau, kad pateko ne veltui jie į finalines varžybas. Kryptingai dirbo, o darbas visuomet atsiperka.

Mes, savo ruožtu, tikrai turėsime nuostolių, bet dėl taktinių dalykų aš jų neatskleisiu. „Narestos“ komandai žodis „Nuostolis" neturi būti rodiklis. Kiti žaidėjai turi pasitempti ir siekti maksimumo.

Rungtynės truks mažiausiai 40-šimt minučių, tad į jas reikia orientuotis ir kantriai siekti teigiamo rezultato. Finalų metu tikimės gausaus sirgalių būrio ir palaikymo - kaip visuomet. Sėkmės visoms finalų dalyvėms!“

Galutinė SKL C lygos finalinio ketverto prognozė - tikimybė tapti čempionais:

TDSfinance.lt 30 %

Naresta 30 %

Taurus 20 %

KK Riešė 20 %


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti