„Vilkai“ pirmąkart istorijoje pasiekė C lygos finalo ketvertą

„Vilkai“ pirmąkart istorijoje pasiekė C lygos finalo ketvertą 6372

„Vilkų“ komanda įgyvendino savo tikslą ir pateko į GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionato pusfinalį.

Ketvirtfinalio seriją jie laimėjo 2:1, o lemiamą mačą prieš „Teltoniką“ – 77:57 (18:14, 29:17, 20:14, 10:12).

Finalo ketverte lieka tik vienas klaustukas – dėl paskutinio bilieto kaunasi „Taurus“ ir „Lynx“. „Vilkų“ pusfinalyje lauks „Gealan“.

„Vilkus“ šiose rungtynėse į priekį tempė Saulius Žurauskis, per 26 minutes pelnęs 26 taškus, išprovokavęs 7 pražangas ir surinkęs 34 naudingumo balus.

12 taškų pridėjo Deividas Dimbelis, 11 – Simas Žičkus, 9 – Rytis Žarkauskas, 8 – Karolis Bagdonas.

„Teltonikai“ 17 taškų pelnė Simonas Rambynas (9 atk. kam.), 10 – Vytenis Petkus, po 9 – Lukas Černiauskas ir Agnius Savičiūnas.

„Vilkų“ atstovas Mikas Smeigė Jnr. kritiškai vertino varžovus. 

„Kadangi nuo rungtynių įkarščio turbūt užlinko visos SKL ryšio priemonės, tai apie pačias rungtynes nepasakysiu labai daug ir išsamiai, nes net „gyva“ transliacija neveikė. Tačiau esmė tame, kad „Vilkai“ įvykdė savo šio sezono tikslą ir atsidūrė ten, kur ir norėjo būti: finalo ketverte!

Pirmą kartą klubo istorijoje, tiksliai vykdydami klubo numatytą strategiją kiekvienais metais žengti po žingsnelį toliau. Valio!

Taip, antrose rungtynėse siautėjo varžovų lyderis, kuris šiandien buvo uždarytas visomis prasmėmis ir stebuklai bei netikėtumai baigėsi. „Vilkai“ pervažiavo varžovus ir parodė, kad „Teltonikos“ vieta tikrai už finalinio ketverto ribų. Nors, aš asmeniškai galvoju, kad jie nebuvo verti net aštuntuko. Būtų burtai palankesni mūsų klubo „Visi kartu-2“ kompanijai, būtų jaunimas nušlavę nuo kelio „žydruosius dėdules“.

Labai smagu, kad šioms rungtynėms buvo paskirti aukščiausios prabos teisėjai, kurie realiai „išvalė“ rungtynes nuo visų „Teltonikos“ bandymų išmušti neleistinais veiksmais iš vėžių „Vilkus“. To ir užteko, kad krepšinio lygmenyje pasimatė komandų lygių skirtumas. Didžiausi aktoriai prisirinko pražangų ir ilgam sėdo ant suolo, o pamaina jiems geriausiu atveju verta C lygos vidurio. Reziumuojant: teisybė yra, tik dėl jos verta kantriai kovoti. „Vilkai sudraskė!“ Iki pasimatymo Finalo ketverte!“, – sakė jis.

Mykolas Mankevičius didžiavosi savo komanda. 

„Norečiau padėkoti sirgaliams už nuostabų palaikymą! Žinojome, kad aikštelėje lengva nebus, trūko rotacijos žaidejų, o kuomet ir Vytenis buvo sutraumuotas, likome su mažai opcijų puolime.

Vertinant sezoną – buvo puikus ir pergalingas. Ne vien krepšinio aikštelėje. Ne tie 12 žaidejų atnešė pergalę. Tapome geriausia „Teltonika“, kokia galėjome būti – komanda, organizacija, draugai, šeima. Išeiname pakelta galva!“, – sakė jis. 

 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti