Žingsnis iki FINAL-4! Ketvirtfinalio porų apžvalga (I)

Žingsnis iki FINAL-4! Ketvirtfinalio porų apžvalga (I) 6775

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL) gerų emocijų patyrė visi žaidėjai, tačiau šiai dienai - išlieka tik stipriausi, o iškritę klubai galės iš naujo bandyti nustverti laimės paukštę jau kitame sezone. Piešiamas ketvirtfinalio paveikslas, kur viena pora yra aiški, tad ją ir apžvelkime, o kitos paaiškės visai netrukus! Vien patekimas į šį etapą - misija ne iš lengvųjų, tad į TOP-8 prasibrovę kolektyvai verti pagarbos bei gausybės plojimų! Jūsų pastangos nebus pamirštos ir galite jomis didžiuotis. Iki medalių dalybų stadijos trūksta peržengti dar vieno oponento barjerą.

Visgi, „play-off“ etape tai bus, ko gero, pats sunkiausias žingsnis daugumai ekipų - ne veltui teigiama, jog gausiausia sostinės krepšinio lyga yra ta, kurią laimėti itin sunku! Ar jūs pasiruošę nuožmiai kovai dėl bilieto po saule? Bilietai į C lygos finalinio ketverto batalijas, gaunant ten pagrindinių herojų vaidmenis - jau rinkoje! Jokiuose skelbimų portaluose perpardavinėtojai tikrai jų neplatins, tai griežtai uždrausta. Kaina parašyta juodu ant balto ir yra nei per didelė, nei per maža - peržengtas ketvirtfinalio barjeras, o tam prireiks dviejų neįkainojamų pergalių.

„2Gen-Kaefer“ - „Taurus“ 45% vs. 55%

Praėjusiame C lygos sezone, dar 2018-ųjų metų sausio - kovo mėnesiais šie klubai du kartus susigrūmė TOP diviziono batalijose. Per vienerius metus pokyčių buvo, tačiau branduoliai išliko, tad ekipos žinos, ko tikėtis. Tąkart gan užtikrintai abu kartus laimėjo „Taurus“ vyrai, kuriuos į priekį traukė žaidėjai ir dabar esantys pasiruošę ketvirtfinalio serijai: tai Ignas Kurklietis, Julius Pinkevičius, Justas Aršauskas bei kiti. „2Gen-Kaefer“ gretose tąkart pirmuoju smuiku griežė Simonas Mažionis, tačiau „dviejų genų“ atstovai niekada nebuvo vieno žmogaus armija bei šių metų sėkmė tą pilnai įrodo.

Visa eilė šios komandos narių įneša savo indėlį tiek puolime, tiek ir gynyboje. Įdomu, kaip jiems seksis stabdyti begalinį „Taurus“ atakų arsenalą, kur netrūksta nei talento, nei taktikos gebėjimų. Jei Pabradės komanda buvo kiek labiau nuspėjama, akcentuojant įsikabinimą už gerklės oponentų lyderiams, tai „Taurus“ šiemet turi ir universaliuosius brolius Nerijų bei Ramūną Juzonius, o kur dar Igno Urbono potencialas. Praėjusio sezono akistatose „2Gen-Kaefer“ pristigo taiklumo atakuojant iš perimetro, o klaidų santykis nedžiugino - aplyginus šias dvi kategorijas, galima tikėtis kovos iki paskutinių minučių.

Abiejose aikštės pusėse virs gausybė mikrodvikovų, o ten geresnius šansus triumfuoti greičiausiai turės nuolatiniai pastarųjų metų gausiausios sostinės krepšinio lygos „Final-4“ dalyviai. Tiek patirties, tiek išpildymo galimybių jiems nestinga, o sudėtis sukomplektuota grėsmingai. Kalbant apie gynybą - nei vieni, nei kiti iki šiol neblizgėjo, tačiau statistiškai ir čia „2Gen-Kaefer“ kiek atsilieka. Jei pirmame mače serijos „underdog’ai“ sugebės išlaikyti tą gerą ritmą, kuris buvo demonstruojamas aštuntfinalyje - klausimų serijoje gali būti pasėta daugiau, nei pateikta atsakymų į juos.

Visgi, „Taurus“ nėra linkę nuleisti kartelės žemyn, tad du pastaruosius metus likus per plauką nuo podiumo - norėsis pagaliau nutraukti šį prakeiksmą. Jei favoritams pavyks išsivežti pergalę pirmoje dvikovoje jau šį sekmadienį - serijos kontrolė atsidurs jų rankose ir būtų naivu tikėtis, jog „2Gen-Kaefer“ atsitiestų atsilikdami 0:1. Ko gero, vienintelis jų šansas dar kartą perrašyti klubo istoriją - jau šį sekmadienį bent vienu taškeliu „įkrėsti malkų“ favoritui bei priversti „Taurus“ gvardiją pasijusti nejaukiai, tarsi įspraustiems į kampą be galimybės klysti. Tenugali stipresnė ir to labiau verta komanda!

Rokas Mažeika („2Gen-Kaefer“), paklaustas apie laukiančią seriją bei bendrai apie SKL C lygą - išdėstė mintis:

„Su „Taurus“ esame tikrai gerai pažįstami, teko jau kartą žaisti ir VKL. Iš tikrųjų, labai stipri komanda ir, sakyčiau, tai gana nepalanki komanda, bet kokiam varžovui - ypač kai jiems sekasi. Oponentai turi labai daug ginklų puolime ir jiems ruoštis yra gana sunku, nes dažnai net geras planas veikia tik vieną kėlinį, nes kitą - jiems jau pavyksta atrasti kitą lyderį arba kitaip pulti.

Visgi, pas mus situacija irgi panaši ir, manau, kad jie lygiai taip pat svarsto kur koncentruotis, ginantis prieš mūsų puolimą. Labai pagelbės tai, kad turime namų aikštės pranašumą ir esame visi sveiki - ant geros bangos. Tikiuosi, kad nepamiršime, jog norint laimėt seriją reikės labai daug sunkaus ir nuoseklaus darbo.

Dėl SKL C lygos - tikrai smagu, geras sezonas, tikrai smagios apžvalgos šiemet. Bendrai, tikrai pakilęs sportinis lygis, bent jau taip jaučiasi, nes daug komandų perėjo į D lygą ir nemažai galėtų eiti į B, bet lieka C lygoje. G.Oliškevičius („BC Vilkų“ treneris) buvo minėjęs, kad jie beveik nesistiprinę sugebėjo iš C lygos „Final-4“ pasiekti B lygos „Final-4“. Sutikčiau, kad tai ne atsitiktinumas, nes C lygos TOP divizione tikrai yra labai daug stiprių komandų, o atsižvelgus į Riešės kovas - ne tik TOP divizione lygis buvo itin geras.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti