D lygos Didžiosios taurės startas: kas žengs toliau?

D lygos Didžiosios taurės startas: kas žengs toliau? 6233

Šiandien vakare Šv.Kristoforo gimnazijos salėje startuoja GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) D čempionato atkrintamosios varžybos.

Aikštelės šeimininkų „Monfereno" ir Pabradės „Intersurgical" komandų dvikova prasidės 16-os stipriausių čempionato komandų Didžiosios taurės medžioklė. 

Sostinės krepšinio lygos redakcija šiandien pristato visas 8-as aštuntfinalio poras – mūsų laukia ne viena intriguojanti akistata! 

„KOMFAKAS" (15/1 - 1 vieta A grupėje) - „NUTS" (8/6 - B4)

„Komfako" krepšininkai šiame sezone demonstruoja visai kitokio stiliaus krepšinį nei pernai. Stdudijų laikų draugai yra rezultatyviausia D lygos komanda (vid. 86,7 tšk.), atlieka daugiausia rezultatyvių perdavimų (vid. 22,6) ir taikliausiai meta tritaškius metimus iš visų ekipų (36,5%). 

Lygos vicečempionų veidą labai stipriai pakeitė Vitalis Pancerevas, kurio fantastiniai metimai šiame sezone palaidojo jau ne vieną studentų varžovą. Negalima pamiršti ir Viliaus Aleksandravičiaus, kurs šiemet primena tą seną gerą „žudymo mašiną", kokį buvome įpratę jį matyti anksčiau.

LYDERIAI („KOMFAKAS"): Vitalis Pancerevas (29,5 tšk., 68% dvit., 46,5% trit., 5,3 atk.kam., 32,1 naud.bal.), Vilius Aleksandravičius (20,1 tšk., 50,7% dvit., 43,7% trit., 10,2 atk.kam., 4 rez.perd., 2,1 per.kam., 27,2 naud.bal.), Edgaras Ivanovas (17,8 tšk., 51,7% dvit., 5,8 atk.kam.). 

Tuo metu „Nuts" ekipa tik paskutinę reguliaraus sezono savaitę spėjo įšokti į atkrintamųjų varžybų traukinį. Tiesioginiai jų varžovai dėl kelialapio į aštuntfinalį SKM-2000-II sugebėjo pralaimėti dvi paskutines rungtynes B grupės autsaideriams ir pateikė dovanėlę „Nuts" kolektyvui.

C lygos patirties turintys „Nuts" krepšininkai dar tikrai neparodė viso savo potencialo, o kovo mėnesis yra idealiausias metas iš savo kišenių ištraukti stipriausius ginklus. Ši komanda gali tapti kietu riešutėliu net ir puikų sezoną žaidžiančiai „Komfako" brigadai.

Įdomu, jog abi šios komandos savo namų rungtynes žaidžia Vingio sporto salėje, o poros laimėtojai paaiškės greičiau nei per 2 paras.

„Nuts" krepšininkas Artūras Jacikas įvertino komandos pasirodymą I čempionato etape ir apžvelgė laukiančią aštuntfinalio akistatą:

„Savo komandos pasirodymą reguliariame sezone vertiname vidutiniškai. Nusileidę iš C lygos galvojome pasirodyti geriau, tačiau komandos čia geresnės nei tikėjomės. Patys turime potencialo, tačiau nesugebėjome jo panaudoti ir todėl atkrintamosiose varžybose gavome, ko gero, stipriausią lygos komandą.

Šansus nugalėti priešininkus vertiname maždaug kaip su K2 žaisdami prieš KK (5,4% tikimybė). „Komfako" komanda atrodo labai galingai ir reikės didžiulės sėkmės mesti rimtą iššūkį šiai ekipai. Situaciją apsunkina žaidėjų planai užsienyje, tad dar nesame tikri, kokia sudėtis susirinks. Bet kokiu atveju kovosime iš visų jėgų."  

LYDERIAI („NUTS"): Vladas Tamašauskas (16,3 tšk., 4,3 išpr.praž., 3,1 rez.perd.), Aleksandras Januškevič (11,4 tšk., 55,6% dvit., 9,6 atk.kam.), Gediminas Ivoška (10,8 tšk., 5,5 atk.kam., 4,5 rez.perd.).

„OAKS-3-TIROLA" (11/3 - B2) - „CITCO" (11/5 - A3)

„Oaks-3-Tirola" tik per nago juodymą netapo B grupės laimėtojais ir yra labai pavojinga komanda, kurios arsenale daug stiprių ginklų. Vienas iš tokių – naudingiausias šio sezono D lygos krepšininkas Povilas Kaminskas. „Terminatorių" primenantis žaidėjas neabejotinai bus didelis galvos skausmas priekinei „Citco" ekipos linijai.

Povilas Kaminskas – D lygos reguliaraus sezono MVP

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad P.Kaminskas nebus vienintelė problema, kurią teks spręsti „Citco" komandai. Reguliaraus sezono metu „Ąžuolų" gretose net 8 žaidėjai vidutiniškai pelnydavo po 8 ir daugiau taškų! Tiesa, anaiptol ne visada „Oaks-3-Tirola" kolektyvas į rungtynes susirinkdavo gausiai ir tokių klaidų jie daugiau negali sau leisti.

LYDERIAI („OAKS-3-TIROLA"): Povilas Kaminskas (22,8 tšk., 73,7%, 81,9% baud., 14,2 atk.kam., 6,8 išpr.praž., 4,2 rez.perd., 41,8 naud.bal.), Mantas Vanagas (15,2 tšk., 50% dvit., 7,4 atk.kam.), Audrius Gustys (12,7 tšk., 5,8 atk.kam.).

Akivaizdu, kad „Citco" komanda sulaukė labai grėsmingo varžovo iššūkio, tačiau ši ekipa jau spėjo užsigrūdinti A grupės kovose, kur patampė nervus ne vienai pajėgiai šio pogrupio komandai ir pelnytai aplenkė „Juoda-Raudona". 

Jaunatviška energija spinduliuojantys „Citco" krepšininkai turi ką pastatyti savo priešininkams. Šiai komandai aštuntfinalio varžybose prireiks kaip niekad gero klubo lyderio Vytauto Saulevičiaus žadimo ir būtinai didesnio, nei įprasta, atsarginių žaidėjų indėlio.

„Citco" reguliaraus sezono varžybose į savo krepšį praleisdavo vos po 55,6 taško ir pagal šį rodiklį užėmė antrąją vietą lygoje, tačiau kyla daug abejonių, ar jiems pavyks išlaikyti nors kiek panašius skaičius prieš įvairiapusį „Ąžuolų" puolimą. 

Galima pajuokauti, kad abi komandos savo namų rungtynes žaidžia mažose mokyklų salėse, kuriose pakabinti skirtingi krepšiai, todėl niekas negalės skųstis pralaimėję dvikovas dėl aikštelės ypatumų.

„Citco" krepšininkas Mantas Leišis:

„Citco" komanodos pasirodymą šiame sezone vertinu gerai. Komanda darni, vienas kitą palaiko, yra užsivedusi ir dega noru laimėti. Visi šie faktoriai atvedė mus į vietą, kurioje esame po reguliaraus sezono pabaigos.

Reguliarusis sezonas buvo geras, tačiau ne geriausia, ką galime parodyti – vietomis klupome, o kai kur laimėdavome atstiktinumo deka. Savo klaidas išmokome ir parodysime dar geresnį rezultatą atkrintamosiose varžybose.

Esame laimėję ir prieš stipresnias komandas nei mūsų aštuntfinalio priešininkai. Varžovų analizę pradėsime likus kelioms dienoms iki rungtynių."

LYDERIAI („CITCO"): Vytautas Saulevičius (20,3 tšk., 57,3%, 7 atk.kam., 2,8 per.kam., 24,1 naud.bal.), Mantas Leišis (13,5 tšk., 7,5 atk.kam.), Orentas Ridzvanavičius (10,2 tšk., 44% trit., 3,4 rez.perd.).

PABRADĖS „INTERSURGICAL" (12/4 - C1) - „MONFERENAS" (9/7 - D4)

Abi šios komandos – D lygos naujokės, tačiau SKL čempionate jos jau spėjo paragauti ir aukštesnio lygio rungtynių. Pabradės ekipai pavyko pirmajai ištrūkti iš C grupės labirintų. Šiame pogrupyje netrūko klausimų visą I etapą, o dėl pirmosios pozicijos grupėje kovojo bent 3-4 ekipos.

Pabradės „Intersurgical" – puikiai sukomplektuota ekipa, kurios sudėtyje yra ne vienas šilto ir šalto mėgėjų lygose matęs žaidėjas. Didžiausios problemos šią komandą užklupdavo tada, kai klubo lyderius tekdavo keisti mažiau patyrusias jaunaisiais krepšinikais, tačiau galima spėti, jog atktintamosiose varžybose jų minučių laikas bus stiprokai apkarpytas.

Pabradės „Intersurgical" lyderis Paulius Kamarauskas:

„Komandos pasirodymą reguliariame sezone vertinu gerai. Gal šiek tiek ir pasisekė mums, kad likome pirmi grupėje, kada netikėtai susiklostė parankūs rezultatai. Žinoma, turime daug taisytinų dalykų žaidime ir dažnai prastą nusiteikimą bei kovingumo trūkumą rungtyėse.

Visas įdomumas prasidės dabar atkrintamosiose ir bus matyti, ką iš tikrųjų galime. Apie būsimus varžovus nežinome praktiškai nieko, bet tikimės aštuntfinalio barjerą įveikti."

LYDERIAI (PABRADĖS „INTERSURGICAL"): Saulius Kaušinis (20,3 tšk., 56,9%, 10,4 atk.kam., 3,7 per.kam., 24,4 naud.bal.), Paulius Kamarauskas (18,3 tšk., 61,8% dvit., 8,6 rez.perd., 6,3 atk.kam., 30 naud.bal.), Mindaugas Šliumpa (17,2 tšk., 54,4% dvit., 11,6 atk.kam., 23 naud.bal.). 

Kad ir kaip bebūtų „Monferno" krepšininkai tikrai nėra saldžiausias saldainiukas priešininkams, kurį būtų galima gauti užėmus pirmąją vietą grupėje. Tai viena iš retų D lygos komandų, kurios žaidimui vadovauja pastovus treneris, o ne žaidžiantysis treneris, kaip būna dažniausiai. Panašu, jog Manto Ambraškos žaidimo planas geriausiai veikai gynyboje – „Monfereno" krepšininkai reguliariame sezone į savo krepšį praleisdavo mažiausiai taškų (vid. 54,7) iš visų čempionato komandų.

„Monfereno" ekipai kritinis bus pirmasis šios poros mūšis Šv.Kristoforo gimnazijos salėje. M.Ambraškos auklėtiniai privalo laimėti namuose, nes išsivežti pergalę iš Pabradės bus labai sunku. Savo namų tvirtovėje „Intersurgical" suklupo vos kartą, tačiau tada jų sudėtyje trūko ne vienos garsios pavardės.

„Monfereno" komandos treneris Mantas Ambraška:

„Reguliarųjį sezoną vertinu vidutiniškai. Turėjome ir labai gerų, ir be galo blogų runtynių. Žaidimas labai svyravo ir trūko stabilumo, kad būtų pasiekta geresnių rezultatų.

Varžovas tikrai stipri komanda su savo pliusais ir minusais, turinti labai stiprių žaidėjų individualiai. Bandysime kovoti ir stengtis. Nors ir nesame poros favoritai bandysime kovoti ir nugalėti žaisdami savo žaidimą. Kamuolys apvalus, žiūrėsim kaip seksis."

LYDERIAI („MONFERENAS"): Mantas Bielinskas (11,9 tšk., 50% dvit., 8,6 atk.kam.), Vitold Voitukovič (11,9 tšk., 53,2% dvit., 4,7 atk.kam.), Domantas Peteraitis (8,2 tšk., 3,3 rez.perd.).

„BE ŠANSŲ" (12/4 - D2) - „PATIKIMA PRAKTIKA" (10/6 - C3)

Daugelis veikiausiai pritars, kad ši aštuntfinalio pora yra viena iš sunkiausiai nuspėjamų. Užtikrintai reguliarųjį sezoną pradėję „Be šansų" krepšininkai laimėjo pirmąsias 7 rungtynes ir dominavo D grupės varžybose. Tiesa, antroji reguliaraus sezono pusė jau nebuvo tokia šviesi ir praėjusio sezono D lygos finalo ketverto dalyviai prarado lyderio pozicijas.

Šios komandos rezultatai labiausiai priklauso nuo Mato Grigonio ir Manto Stankaus dueto. Ekipos lyderiai krepšį atakuoja dažniau nei likę komandos krepšininkai kartu sudėjus. Gera naujiena „Be šansų" gerbėjams, jog reikiamą 5 rungtynių skaičių spėjo pasiekti tik antroje sezono pusėje prie komandos prisijungęs Justinas Bakšys. Jis buvo labai svarbi šio klubo figūra praeitame sezone ir turėtų būti rimta paspirtimi atkrintamosiose varžybose.

LYDERIAI („BE ŠANSŲ"): Matas Grigonis (25,2 tšk., 51,3% dvit., 38,7% trit., 5,9 atk.kam.), Mantas Stankus (21,3 tšk., 50,8 tšk., 4,1 atk.kam.), Artūras Paškauskas (9,1 tšk., 77,3% baud.).

„Patikimos praktikos" reguliarusis sezonas priminė amerikietiškus kalnelius. Po sunkaus starto atsigavę praktikantai vienu metu pretendavo į pirmąją vietą grupėje, tačiau vėliau vos išnešė sveiką kailį kovodami dėl patekimo į Didžiosios taurės varžybas.

Niekas negali pasakyti, kokia bus šios komandos forma svarbiausių sezono kovų metu. Tačiau šiai buvusiai C lygos ekipai bene geriausia naujiena prieš atkrintamąsias varžybas buvo žinia, jog į rikiuotę po traumos grįžęs Edgaras Tkačenka spėjo sužaisti 5 rungtynes ir galės padėti ekipai aštuntfinalio akistatoje preš „Be šansų".

Pasiruoškite – mūsų laukia labai įdomi ir intriguojanti lygių varžovų dvikova!

„Patikimos praktikos" žaidėjas Helmutas Brakis:

„Sezoną vertinu gana gerai. Kažkaip stebuklingai atsidūrėme trečioje grupės vietoje, kai jau atrodė, jog būsime 5-6. Bet žiūrint realiai galejome būti ir aukštesnėje vietoje: abu kartus patys atidavėme pergalę Pabradės komandai, taip pat prastai sužaidėme antras rungtynes prieš „Baldų arsenalą."

Šansų manau turi visi (netgi „Be šansų" - juokiasi), viskas priklausys nuo nusiteikimo ir ką tą dieną turėsime sudėtyje. Gaila, nebespėjo sužaisti 5 rungtynių Lauras, bet grįžo Edgaras, todėl tikiuosi, kad sukovosime."

LYDERIAI („PATIKIMA PRAKTIKA"): Kazimieras Girdenis (19,8 tšk., 7,4 atk.kam., 4,3 per.kam.), Marek Voišnis (12,3 tšk., 4,3 atk.kam.), Edgaras Tkačenka (11,2 tšk., 78,6% baud., 5,4 atk.kam.).

„TĖVELIAI" (11/3 - B1) - „JUODA-RAUDONA" (10/6 - A4)

Abi šios komandos aštuntfinalyje tarpusavyje grūmėsi ir praėjusiame D lygos sezone, tada pergalę šventė „Juoda-Raudona", todėl „Tėveliams" virs kraujas iš noro pasiekti revanšą.

Netikėtu pralaimėjimu SKM jaunimui sezoną pradėję Lietuvos vaikų globėjai vėliau įjungė aukščiausią pavarą ir pasiekė 10 pergalių iš eilės. Tiesa, I etapo finiše jie patyrė pralaimėjimus „Nuts" bei „Oaks-3-Tirola" ekipoms ir uždavė klausimų komandos gerbėjams dėl dabartinės savo formos.

Bet kuriuo atveju tarpsezonio metu pavojingiausius ginklus išlaikę „Tėveliai", šiemet bendrame kontekste atrodo geriau nei pernai ir neveltui reguliarųjį sezoną užbaigė pirmoje B grupės vietoje.

LYDERIAI („TĖVELIAI"): Donatas Kilikevičius (17,8 tšk., 64,4% dvit., 5,7 atk.kam.), Gvidas Aleksandravičius (16,8 tšk., 4,8 atk.kam., 3,3 per.kam.), Modestas Grigaliūnas (10,5 tšk., 4,3 atk.kam.).

Ar susimąsčiusius „Juoda-Raudona" krepšininkų veidus pakeis šypsenos?

Tuo tarpu „Juoda-Raudona" komandai šiame čempionate niekaip nepavyksta atskleisti viso potencialo ir pasaulyje nėra geresnio laiko tą padaryti nei atkrintamosios varžybos. Žiūrinti iš pašalies kartais atrodo, jog ši ekipa yra per daug priklausoma nuo Pauliaus Jasukaičio indėlio.

Šalia jo yra dar ne vienas pavojingas krepšininkas, todėl anksčiau laiko nurašyti 2016 metų lygos čempionus būtų drąsu. Nesvarbu, jog I etape jie patyrė 6 pralaimėjimus, dabar viskas prasideda iš naujo. 

Tereikia poros gerų rungtynių ir „Juoda-Raudona" bare vėl skambės bokalų dainos, o apie pirmąją sezono pusę niekas net neatsimins. Akivaizdu, jog ši aštuntfinalio pora žada žymiai daugiau intrigos nei galėtume tikėtis vadovaudamiesi vien pasiekimais reguliaraus sezono metu.

„Juoda-Raudona" žaidžiantysis treneris Mantas Jukna:

„Reguliarų sezoną vertinu dvejopai – buvo nuvylusių rungtynių, bet buvo ir tikrai neblogų. Esame tokia komanda, kuri gali nugalėti bet ką, bet galim pralaimėti ir silpnesniems už save.

Su „Tėveliais" buvome susitikę pernai, nugalėjome juos, tad tikiuosi ir šiemet tokio pat rezultato, viskas priklausys nuo lyderių nusiteikimo." 

LYDERIAI („Juoda-Raudona"): Paulius Jasukaitis (31 tšk., 58,1% dvit., 38,7% trit., 6,8 atk.kam., 6,6 išpr.praž., 30,5 naud.bal.), Matas Budginas (29 tšk., 54,1% dvit., 5,7 atk.kam., 3,1 per.kam., 24,1 naud.bal.).

„VERTINIMO PARTNERIAI-EGO FORTE" (11/5 - A2) - „VILKO BROLIJA" (10/4 - B3)

Prieš atkrintamąsias varžybas pavadinimą ir logotipą pakoregavę „Vertinimo partneriai-Ego Forte" krepšininkai – pavojingas priešininkams visiems. Kitaip ir negali būti, nes šios komandos sudėtyje yra olimpinio bronzos medalio laimėtojas Andrius Giedraitis ir palyginti neseniai LKL čempionate žaidęs Mantas Simonavičius.

Palyginti su praėjusiu sezonu šiai ekipai pavyko sustiprinti ir kitas savo grandis, todėl natūralu, jog pernai metų bronzos medalių laimėtojai šiemet kelia tik aukščiausius tikslus. Reguliariame sezone šios komandos žaidėjai per dažnai rinkosi vangiai į rungtynes ir privalo išspręsti šią problemą jau dabar.

LYDERIAI („VERTINIMO PARTNERIAI-EGO FORTE"): Mantas Simonavičius (28,6 tšk., 52,4% dvit., 11,6 atk.kam., 7,9 rez.perd., 7,8 išpr.praž., 35,1 naud.bal.), Andrius Giedraitis (20 tšk., 74,5% dvit., 48,6% dvit., 92,9% baud., 12 atk.kam., 8,8 rez.perd., 36,5 naud.bal.), Vaidas Skomskis (16,1 tšk., 53,8% dvit., 6,5 atk.kam.).

Panašius tikslus sau turėtų kelti ir „Vilko brolija". Šiai ekipai gyvybiškai svarbu turėti visus garsiausiai staugiančius vilkus, kitaip jie neturės jokių galimybių prieš pavojingas pavardes turinčius aštutfinalio varžovus.

„Vilko brolija" – sunkiai nuspėjama komanda, tačiau jie gali įkasti bet kam. Šioje dvikovoje susikaus jaunystė prieš patirtį ir mes turėsime dar vieną gerą progą įsitikinti, kas yra geriau.

LYDERIAI („VILKO BROLIJA"): Lukas Lemežis (18,7 tšk., 52,1% dvit., 6,6 atk.kam., 5 rez.perd.), Vytautas Repečka (14,4 tšk., 55,9% dvit., 7,6 atk.kam.), Karolis Šimaitis (13,3 tšk., 8,6 atk.kam.).

„UNITED SHARKS" (12/4 - D1) - „AKCIJA-KREPŠINIS" (10/6 - C4)

Gausų žaidėjų pasirinkimą savo sudėtyje turinti „United Sharks" komanda nieko nelėmusiose paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse leido pasireikšti mažiau laiko čempionate žaidusiems krepšininkams. Viso to kaina – rykliai pralaimėjo VKSK-2 ekipai ir dėl to nutrūko jų 10 iš eilės pergalių serija.

Tačiau vargu ar „United Sharks" kolektyvo nuotaika dėl to subjuro. Antroje sezono pusėje rykliai buvo nuostabūs ir pateikė rimtą paraišką kovoje dėl aukščiausių vietų pirmenybėse. Ši ekipa praktiškai neturi silpnų vietų ir belieka palinkėti sėkmės visiems būsimiems jų priešininkams atkrintamosiose varžybose.

„United Sharks" komandos žaidėjas Antanas Baliukevičius:

„Vertiname reguliarųjį sezoną gerai. Manau grupėje buvo 5-6 apylygės komandos, kurios tarpusavyje ir sprendė tų 4 laimingų bilietų dalybas. Smagu, kad nors ir buvom maksimaliai priregistravę žaidėjų, nes nemažai šiemet prisijųngė naujų komandos narių, visi gavo progą pasireikšti aikštelėje, vieni mažiau, kiti daugiau, tačiau bet kuriuo atveju vienaip ar kitaip prisidėjo prie komandos galutinių rezultatų, o tai reiškia - patekimo į atkrintamąsias varžybas. Berods, kiek pamenu, prieš sezoną kėlėme tikslą minimum patekti į Didžiąją taurę. Tai reiktų pasakyt, kad jį pasiekėme.

Varžovų dar neteko studijuoti, bet reikia manyti, kad jei komanda pateko į atkrintamąsias, ji yra pakankamai stipri. Tikimės, kad dviejų mačų pabaigoje galėsime analizuoti naujus savo priešininkus ketvirtfinalyje."

LYDERIAI („UNITED SHARKS"): Giedrius Pikturna (21 tšk., 56,6% dvit., 55% trit., 5,1 atk.kam., 24,7 naud.bal.), Vytautas Radzevičius (19,4 tšk., 10,8 rez.perd., 8,6 atk.kam., 6,2 išpr.praž., 5,9 per.kam., 28,5 naud.bal.), Vaidotas Andriuška (18,2 tšk., 51,9% dvit., 7,7 atk.kam.,).

„AKCIJA-KREPŠINIS" ekipai reikės gerokai paplušėti, jeigu jie nori praverti ketvirtfinalio duris. Net kai ir pralaimėdavo, 2016 metų D lygos vicečempionai šiame sezone garbingai kovodavo su visomis C pogrupio komandomis, todėl jų tikrai negalima nurašyti.

Belieka prisiminti praėjusio sezono istoriją. Tada akcininkai atkrintamosiose varžybose per plauką neįveikė „Bokalaurų", kurie vėliau mėgavosi D lygos aukso medaliais. „AKCIJA-KREPŠINIS" turi kovotojų charakterį ir gali drąsiai eiti į kovą ir prie pačius ryklius.

LYDERIAI („AKCIJA-KREPŠINIS"): Renatas Bliuvas (19,6 tšk., 51,8% dvit., 8,8 atk.kam.), Žygimantas Vilius (10,9 tšk., 53,8% dvit., 3,5 rez.perd.), Aurimas Gudavičius (10,7 tšk., 5,2 atk.kam., 4,9 rez.perd.).

„BALDŲ ARSENALAS" (11/5 - C2) - „VIKINGAI" (11/5 - D3)

Paskutinė, tačiau tikrai neprasčiausia aštuntfinalio pora, kurios baigtį nuspėti labai sunku. Pirmą sezoną krepšinio mėgėjų lygose žaidžianti „Baldų arsenalo" komanda jau spėjo nustebinti ne vieną ir liko per žingsnį nuo pirmosios vietos C grupėje.

„Baldų arsenalo" krepšininkai šiame sezone jau spėjo užkariauti ne vieno gerbėjo širdį

Ar gali naujokai nustebinti dar vienu stipriu šuoliu į viršų? Be jokios abejonės, taip! Šios komandos žaidėjai aktyviai lankosi ne tik rungtynėse, bet ir treniruotėse, kas neabejotinai jiems prideda papildomų įgūdžių. Be to, ši ekipa pasižyimi vienybe ir teigiama atmosfera rūbinėje.

Varžovams pakankamai sunku nuspėti, kuris iš baldininkų bus pavojingiausias krepšininkas atskirose rungtynėse. Tačiau šis aspektas gali ir pakišti koją – kieno rankose bus kamuolys, kai mačo pabaigoje reikės būtinai pelnyti taškus?

LYDERIAI („BALDŲ ARSENALAS"): Roman Blažko (14,1 tšk., 5,6 atk.kam., 4,8 rez.perd., 4,1 per.kam.), Gytis Šidlauskas (10,1 tšk., 12,6 atk.kam.), Oskaras Meilūnas (8,6 tšk., 2,1 rez.perd.).

Lyginant su praėjusiu sezonu „Vikingai" atrodo žymiai solidesnė komanda, kuriai pakankamai sėkmingai pavyko išvengti didesnių duobių I etape. Pernai Skandinavijos piratai tik per plauką pateko į atkrintamąsias varžybas, tačiau kaip reikiant pakankino nervus savo priešininkams.

Šioje aštuntfinalio poroje galutinį rezultatą gali nulemti patirtis ir komandų sudėtys rungtynių dieną. Galbūt „Vikingai" savo pusėje ir turi daugiau pavojingų ginklų, tačiau iš „Baldų arsenalo" krepšininkų niekas neatims ryžto ir nori laimėti, o kaip viskas baigsis pamatysime jau artimiausiu metu.

LYDERIAI („VIKINGAI"): Irmantas Riškus (17,2 tšk., 4 atk.kam., 2,1 rez.perd.), Žilvinas Šadreika (13,4 tšk., 52,5% dvit., 9,3 atk.kam., 4,1 rez.perd., 3,3 per.kam.), Andrius Steponavičius (10,8 tšk., 7,8 atk.kam., 2,7 rez.perd.).


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti