Pirmieji „VitirON KIDS“ apdovanojimai: įkvepiančios sėkmės istorijos ir „Atominė mergaitė“

 

 

Sostinės krepšinio lyga („GEALAN–SKL“) pristato jau tradicija tapusius „VitirON KIDS“ apdovanojimus. Kas mėnesį čempionato organizatoriai skirtingose nominacijose apdovanos iki 12 geriausių lygos krepšininkų.  

„VitirON KIDS“ čempionato vadovas Karolis Brusokas, pristatydamas šio sezono asmeninius krepšininkų apdovanojimus, sakė:

„Esminis pokytis – nelieka konkrečių mėnesio nominacijų. Pavyzdžiui, praėjusį gruodį rinkome geriausiai besiginančius krepšininkus, o šį gruodį nominacijų įvairovė bus kur kas didesnė. Taip siekiame nominaciją pritaikyti prie konkretaus moksleivio sugebėjimų. Kaip ir anksčiau, geriausi krepšininkai bus renkami atsižvelgiant į trenerių komentarus ir rekomendacijas.“

Šįkart pristatome penkis laureatus, kuriems atitenka vitaminizuoti guminukai „VitirON KIDS School For Brain“ ir VitirON D3 Olive Sun 1000IU purškalas, kuris itin aktualus gyvenant mūsų klimato zonoje. 

Laureatų sąrašą ir aprašymą rasite naujienos apačioje.

Nugalėtojams pelnytus prizus treneris įteiks treniruotės metu. 

Kitas nugalėtojų sąrašas bus paskelbtas sausio mėnesį.  

„VitirON KIDS“ gruodžio mėnesio laureatai

KOMANDOS MVP – VĖJAS CICĖNAS, Naujamiesčio „Slibinai‘08“. Trenerio Rolando Mocevičiaus komentaras: „Vienų rungtynių metu iš 68 komandos surinktų taškų Vėjas pelnė net 46 ir praktiškai vienas ištempė komandą į pergalę.“

GERIAUSIAS KOMANDOS NAUJOKAS – DOMINYKAS KRINICKAS, „Pitonai-1“. Trenerio Karolio Antanaičio komentaras: „Dominykas krepšinio treniruotes pradėjo lankyti tik šį sezoną. Atėjęs į komandą jis iš karto tapo komandos lyderiu. Tai  – savamokslis žaidėjas visa laiką žaidė gatvėje.“  

GERIAUSIAI BESIGINANTIS ŽAIDĖJAS – JORIS BUKINAS, „SKM Monstrai“. Trenerio Karolio Čyžiaus komentaras: „Žaisdamas su dviem metais vyresniais puikiai tvarkėsi su varžovų lyderiais ir juos puikiai uždengdavo.“

LABIAUSIAI BESITENGIANTIS ŽAIDĖJAS – MATAS BAREIKIS, „Pitonai-1“. Trenerio Karolio Antanaičio komentaras: „Matas – negirdintis-kurčias berniukas. Su juo bendraujant daugžodžiauti nereikia. Matas seka kiekviena mano ar komandos draugu judesį ir taip stengiasi suprasti ir išmokti dalykų. Kartais klausos neturėjimas yra didesnis pliusas nei girdėjimas.“

KIEČIAUSIA MERGAITĖ – SAULĖ  BAUBLYTĖ, „Pitonai-2“. Trenerio Karolio Antanaičio komentaras: „Saulė yra viena iš darželinukų čempionato laureačių. Ji lanko ne tik krepšinį, bet ir karate. Tai labai sportiškas mergaitė. Rungtynių metu Saulė link krepšinio veržiasi kaip tankas. Neoficialiai Saulė vadinama „Atominė mergaite”.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-023

Sekite „VitirON KIDS“ čempionato nuotykius FACEBOOK ir INSTAGRAM tinkluose!

Daugiau apie prizus

„VitirON KIDS School For Brain“ pakuotėje – 50 kramtomųjų guminukų, praturtintų 10 vitaminų ir mineralinių medžiagų.

Vitaminas C, A, D, B12, folio rūgštis, selenas ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Cinkas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją.

Vitaminas D reikalingas, kad vaikų kaulai normaliai augtų ir vystytųsi.

Pakuotėje yra vaisių ir uogų skonių įvairių formų (vyšnios, braškės, apelsino, obuolio, vynuogės, kriaušės) kramtomieji guminukai su vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis.

Be glitimo, be laktozės, sudėtyje taip pat nėra alergenų

Vartojimas: vyresniems kaip 4 metų amžiaus vaikams bei suaugusiesiems rekomenduojama sukramtyti 1-2 guminukus per dieną.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartoti, jeigu yra alergija bet kuriai produkto sudedamajai daliai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

VitirON™ D3 Olive SUN produktas, kuriame Vitaminas D ištirpintas alyvuogių aliejuje, kas užtikrina geresnę šio vitamino absorbciją ir biologinį pasisavinimą lyginant su kitais D vitamino produktais. Puikus apelsinų skonis užmaskuoja alyvuogių aliejaus skonį.

VitirON™ D3 Olive SUN yra didelė Vitamino D dozė. Tiekiama net 3 produkto stiprumai: 1000 TV, 2000 TV ir 4000 TV. Pasirinkite Jums optimaliausią stiprumą, kad greitai ir efektyviai papildytumėte vitamino D atsargas.

VitirON™ D3 Olive SUN purškiama produkto forma užtikrina greitesnę vitamino D absorbciją, nei kad vartojant tabletes ir 50 % greitesnę absorbciją, lyginant su minkštomis želatinos kapsulėmis. Privalumai: tyras alyvuogių aliejus, apelsinų skonis, didelė absorbcija, tinka vegetarams, be glitimo, be GMO, nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų, nėra cukraus.