Vilniuje išdalinti pirmieji „SKL VitirON KIDS“ čempionato apdovanojimai

Praėjusį savaitgalį Vilniuje buvo išdalinti pirmieji keturi „SKL VitirON KIDS“ čempionato sezono medalių komplektai.

Šeštadienį „GameON ON 3-I“ U14 amžiaus grupėje triumfavo Artūro Seržanto „SKM-III“ komanda. Ji didžiajame finale 38:32 palaužusi Arūno Umbraso treniruojamas „Pelėdas-2“.

Trečioji vieta ir bronzos medaliai atiteko Manto Mudėno vadovaujamiems Naujininkų „Vilkams-2“. Plėšrūnai lemiamoje kovoje dėl apdovanojimų 50:36 įveikė Aivaro Girčio muštruojamus „Šerniukus“.

FOTOGALERIJA

Tuo metu „GameON ON 3-II“ U14 amžiaus taurėje „SKL VitirON KIDS“ trofėjų į viršų kėlė Naujininkų „Vilkai“ (treneris Mantas Mudėnas), kurie mūšyje dėl titulo 47:24 nugalėjo Dainiaus Jurgučio treniruojamas „Orkas-2“.

Bronzos medalių laimėtojais tapo Riešės „Skorpionai“ (treneris Otas Majeras), kurie 67:37 nugalėjo „Zebrus“ (treneris Lukas Virozerovas).

Sekmadienį „GameON 7-I“ titulą U9 taurėje iškovojo Artūro Seržanto „Rykliai“. Jie čempionato finale 26:17 įveikė Lazdynų „Gorilas (treneris Povilas Gancevičius).

Trečioji vieta atiteko Donato Sauliūno Jeruzalės „Sakalams-Junior“, kurie kovoje dėl bronzos 34:14 įrodė pranašumą prieš „Vilnius Tech Tigrus“ (treneris Ugnius Stulginskas).

„GameON 9 Girls Cup“ finalo ketverte triumfavo Deimanto Vailionio treniruojamos Pilaitės „Panteros“. Auksinės mergaitės finale 37:28 įveikė „Vilnius Tech Tigres“ (treneris Ugnius Stulginskas).

Bronza atiteko Vitalijos Miežytės treniruojamoms Fabijoniškių „Liūtėms“, kurios įtemptose rungtynėse 26:22 palaužė Naujamiesčio „Drakones“ (treneris Rolandas Mocevičius).

Artėjantį savaitgalį, gegužės 19–21 d., Vilniuje įvyks dar net 6 „SKL VitirON KIDS“ finalo ketvertai.

Įspūdingiausias čempionato akimirkas visada rasite „Instagram“ kanale!

Dėkojame čempionato partneriams, įsteigusius prizus čempionams ir prizininkams:

„Teva Baltics“ (vitaminizuoti „VitirON KIDS guminukai)

„Elmenhoster“ (skaniausios sultys)

„Kartlandas“ (adrenalinas kartingų trasose)

„,Mars Lietuva“ (pergalių saldumynai)

„VitirON KIDS“ čempionato tikslas  – skatinti Vilniaus regione gyvenančių vaikų fizinį aktyvumą per kuo didesnį jų įtraukimą į Vilniaus regiono vaikų bendruomenių krepšinio čempionatą

Pirmenybių išskirtinumas – jo prieinamumas ir masiškumas. 2022–2023 m. sezone dalyvauja rekordinis komandų kiekis. Didžiausiame moksleivių krepšinio čempionate Vilniaus regione rungiasi net 115 komandų ir daugiau kaip 2 000 moksleivių iš Širvintų, Švenčionių, Nemenčinės, Lentvario ir, žinoma, Vilniaus.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Čempionatą organizuoja ir projektą įgyvendina VšĮ Sostinės krepšinio lyga.