„Spring A“ finišas: sidabras – „ISM universitetui“, bronza – „Oaks-Tirolai“

„Spring A“ finišas: sidabras – „ISM universitetui“, bronza – „Oaks-Tirolai“ 6387

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) finišavo ir „Spring A“ čempionatas. Jau skelbėme, kad auksas čia atiteko „Riešei-Sangai.lt“, tuo tarpu sidabrą iškovojo „ISM universitetas“, bronzą – „Oaks-Tirola“.

Abi šios ekipos iškovojo po tris pergales per šešis mačus, tačiau „ISM universitetas“ dukart nugalėjo „Oaks-Tirolą“ ir turėjo tarpusavio pranašumą.

Be pralaimėjimo čempionams dukart, apie ką jau rašėme, taip pat „ISM universitetas“ leido Molėtų „Ežerūnui-2“ iškovojo vienintelę „Spring A“ pergalę. Tą padarė pačiame sezono finiše – 71:74.

Molėtiškiai visų rungtynių metu pirmavo užtikrintai ir „ISM universitetas“ tik pabaigoje intrigą padidino. Likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (67:67), bet Rapolas Raižys pataikė iš toli o baudų metimai įtvirtino „Ežerūno-2“ pergalę.

Prie pergalės 18 taškų pridėjo Robertas Jonaitis, po 16 – Rokas Rudžinskas ir R.Raižys, 12 – Raimundas Ambrulaitis (10 atk. kam., 9 rez. perd.).

„ISM universitetui“ 19 taškų surinko Rokas Balbierius, po 12 – Ignas Lukošius (10 atk. kam.), Karolis Bielskis ir Arnas Arlauskas.

Kitame tarpusavio susitikime „ISM universitetas“ laimėjo, bet tik po pratęsimo – 94:89. Didžiausią indėlį į pergalę įnešė Jurgis Čėsna ir Alvydas Žarskus – pirmasis pelnė 27 taškus, antrasis – 25 (10 atk. kam., 8 rez. perd.). Kitoje barikadų pusėje labiausiai pasižymėjo R.Jonaičio (27 tšk.) ir R.Raižio (24 tšk.) duetas.

Dukart įveikti „Oaks-Tirolą“ pavyko turint kiek didesnes pajėgas: viena pergalė buvo iškovota 87:81, kita – 83:67.

Pirmajame mače viskas buvo labai įdomu: ilgą laiką atsilikęs „ISM universitetas“ panaikino dviženklį deficitą, leido varžovams perimti iniciatyvą ir tik paskutinių minučių metu A.Žarskaus ir Augustino Venckaus dėka pergalę pavyko iškovoti.

A.Žarskus surinko dvigubą dublį (20 tšk., 13 atk. kam.), K.Bielskis pelnė 18 taškų, po 13 – Mykolas Radionovas ir A.Venckus.

„Oaks-Tirolos“ vedliu buvo Rimantas Daunys (27 tšk.), padedamas be keitimo žaidusio Deivido Kumelio (19 tšk., 15 rez. perd.).

Tuo tarpu kai teko žaisti šešiese „Oaks-Tirolos“ ekipai nepavyko mesti rimtesnio pasipriešinimo varžovams. Labiau pasižymėjo tik Artūras Karapetian (21 tšk.).

„Oaks-Tirola“ be jau minėtų keturių mačų dar du sužaidė su „Ežerūnu-2“. Abi pergalės čia buvo triuškinančios – 103:80 ir 100:86.

Jei viename mačų M.Šerkšnas buvo geriausias nugalėtojų gretose, tai kitame fantastiškai atrodė ir netoli pusės taškų surinko A.Karapetian – jis įmetė 43 taškus ir surinko 50 naudingumo balų.

Molėtų komandoje, kuri liko paskutinė šiame ketverte, „Sprig A“ čempione ryškiausiai žaidė 19 taškų vidurkį turėję Kristijonas Kirklys, Emilis Butkus (7,5 atk. kam.). ir Robertas Jonaitis, 13,3 taško rinko Tomas Butrimas. Gino Mulevičiaus statistikoje buvo dvigubas dublis – 11,2 taško ir 12 atkovotų kamuolių.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti