„Spring B“ lyderių ketvertas – „Aardvark“, „2Gen-Kaefer“, „Dussmann“, VSC

„Spring B“ lyderių ketvertas – „Aardvark“, „2Gen-Kaefer“, „Dussmann“, VSC 6371

„Spring C“ lygos pirmasis etapas – baigtas, todėl atėjo metas kovoti dėl trofėjų. Kaip jau minėjome, iš abiejų grupių po dvi geriausias komandas keliaus į „Spring B“ finalo ketvertą, o likusios ketvirtfinaliuose aiškinsis santykius „Spring C“ čempionate.

Tad kas gi keliauja į „Spring B“ finalo ketvertą? Ogi A grupėje geriausiai sekėsi „Aardvark“ (4/1) ir „2Gen-Kaefer“ (3/2). Jei pirmoji užtikrintai liko pirma, tai antroji į kitą etapą žengė dėl to, kad turėjo geresnį tarpusavio santykį su kitais varžovais.

Tiesą pasakius, svarbią pergalę „2Gen-Kaefer“ įsirašė praėjusią savaitę, kuomet nesulaukė į rungtynes atvykstančios „Tirolos“ ir taip „laimėjo“ mačą 20:0.

Pastarąją savaitę du mačus sužaisti spėjo „Geležinis vilkas“ (3/2), kuris sugebėjo 101:91 nugalėti „Visi kartu-2“, tačiau prieš „Vilkus“ neatsilaikė – 74:86.

Pirmajame susitikime „Visi kartu-2“ pirmavo labai ilgą laiką, iki pat paskutinio kėlinio, bet tada Kęstutis Bagdonavičius ėmė rodyti neįtikėtiną žaidimą. Sulaukęs Pauliaus Jasukaičio pagalbos jis išvedė į priekį savo komandą ir galiausiai atvedė į pergalę.

Iš viso jis pelnė 28 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, 24 – P.Jasukaitis, 23 taškus pridėjo Svajūnas Matulėnas, 15 – Simonas Norkūnas (11 atk. kam.), 11 – Liutauras Pabrinkis (9 atk. kam.).

„Visi kartu-2“ 23 taškus pelnė Titas Mikalopas, 19 – Pijus Navardauskas (10 atk. kam.), 13 – Damianas Piurko, 11 – Tomas Kokanauskas.

Prieš „Vilkus“ viskas paprasta nebuvo, nors intrigą pabaigoje pavyko atgaivinti – 68:74. Tačiau tada svarbius metimus pataikė Paulius Kavaliauskas ir Rytis Žarkauskas, taip pražudę svečių komandą.

„Geležinis vilkas“ metė net 30 tritaškių, iš kurių pataikė vos 5.

 „Vilkams“ 20 taškų pridėjo Saulius Žurauskis, 15 – Karolis Bagdonas, po 10 – Ignas Čekanauskas ir Paulius Kavaliauskas (17 atk. kam.).

„Geležiniam vilkui“ 22 taškus pelnė Svajūnas Matulėnas, 20 – P.Jasukaitis, 12 – K.Bagdanavičius.

Tad už pirmojo dvejeto komandos išsidėstė taip: „Vilkai“, „Geležinis vilkas“, „Visi kartu-2-, „Tirola“.

 

B grupėje geriausiai pasirodė ir apskritai kol kas nė karto nepralaimėjo „Dussmann“ komanda. Ji neturėjo bėdų nei su VSC (80:61), nei su „Lietuvos rytu“ (108:76).

VSC komandą ji privertė patirti vienintelį etapo pralaimėjimą, kuris taip pat nesutrukdė atsidurti geriausiųjų ketverte.

Prieš VSC geriausiai atrodė 21 tašką pelnęs Justas Šukelis, 16 pridėjo Ignas Vaičys, 15 – Andrius Predkelis. Varžovams 17 taškų pelnė Dovydas Petrauskas (11 atk. kam.), 13 – Šarūnas Belevičius, 11 – Žilvinas Bendoraitis.

„Lietuvos rytui“ didžiausias problemas kėlė Justas Šukelis (24 tšk.), I.Vaičys (16 tšk.), A.Predkelis (14 tšk.) ir Tomas Šiškevičius (14 tšk., 9 atk. kam.), Edvinas Slapšys padalino net 15 perdavimų, pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Lietuvos ryto“ negelbėjo Gediminas Bražionis (19 tšk.), Nerijus Urbelionis (18 atk.), Povilas Gancevičius (15 tšk.), Ignas Stanislovaitis (10 tšk.).

 

Tuo tarpu „Santai.lt“ (0/5) kol kas „Spring C“ čempionatas klostėsi prastai – ji liko be pergalių. Pastaruoju metu ji krito ir prieš „Akademiją“ (57:70), ir prieš „Lietuvos rytą“ (66:90).

Du „Akademijos“ lyderiai  sukėlė daugiausiai problemų „Santai.lt“, tai – Rokas Rudžinskas ir Danielius Paškevič. Pirmasis pelnė 26 taškus, antrasis – 22. Tuo tarpu „Santa.lt“ taikėsi tik su didesniu Rūtenio Badikonio, Deimanto Pavlovskio ir Vaido Vaičiulio indėliu – jie pridėjo po 11 taškų.

Prieš „Lietuvos rytą“ šansų buvo dar mažiau. Čia nugalėtojų gretose suspindėjo Povilo Gancevičiaus žvaigždė (31 tšk., 10 atk. kam.), prisidėjo Nerijus Urbelionis su 19 taškų, I.Stanislovaitis su 16 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 10 perdavimų.

„Santai.lt“ 25 taškus surinko Jonas Gutauskas (10 atk. kam.), 12 – Vaidas Vaičiulis (22 atk. kam.), 10 – Raimundas Venskaitis.

 

Tad „Spring B“ pusfinalio poros atrodys štai taip – „Dussmann“ kovos prieš „2Gen-Kaefer“, o „Aardvark“ prieš VSC. Dvikovos vyks gegužės 17 dieną „Ekinstoje“.

Tuo tarpu „Spring C“ poros“ išsidėstė štai taip:


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti