„Vilkai“ ir „Akademija“ užtikrintai žengė į „Spring C“ finalą

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) „Spring C“ čempionatas priartėjo prie finišo tiesiosios. Liko du paskutiniai mačai, padėsiantys išsiaiškinti prizininkus.

Finale kovojo „Vilkai“ ir „Akademija“. Pirmieji pusfinalyje eliminavo „Visi kartu-2“ (89:65), antrieji – „Festimą“ (97:73).

„Vilkai“ rimto iššūkio iš varžovų nesulaukė. Juolab antroje mačo dalyje, kuomet skirtumas nuo vienaženklio išaugo iki kone 30 taškų.

„Vilkai“ gerokai pranoko varžovus kovoje dėl kamuolių – sugriebė jų 52, kol „Visi kartu-2“ 27.

„Vilkams“ 25 taškus pelnė Karolis Bagdonas (10 atk. kam.), 19 – Saulius Žurauskis, 15 – Dominykas Švedavičius, 9 – Šarūnas Sliesoraitis (12 atk. kam.).

„Visi kartu-2“ 24 taškus pridėjo Arnas Adomavičius, 14 – Martynas Sabaliauskas, 9 – Ladas Bitė, 6 – Damianas Piurko.

„Akademija“ taip pat pagreitį įgavo po didžiosios pertraukos: įsismarkavusi ji finišavo sėkmingai, pelnė 30 taškų per kėlinį ir pasiekė triuškinančią pergalę.

„Akademijos“ vedliai buvo trys. Rokas Rudžinskas pelnė 29 taškus, Airidas Neifaltas – 22 (7 atk. kam., 8 išpr. praž.), 21 – Tomas Butrimas (22 atk. kam., 7 išpr. praž., 47 n.b.).

„Festimai“ 27 taškus pelnė Artūras Karapetian (8 atk. kam.), 15 – Dovidas Verikas, 11 – Lukas Praskorys, 6 – Rapolas Čepė.