Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Augustinas Mikštas 32 PTS 33 Deimantas Pavlovskis
Augustinas Mikštas 12 REB 16 Paulius Joneliūnas
Mindaugas Gružys 6 AST 7 Deimantas Pavlovskis
KOMENTARAI
Gediminas Bražionis , Vilniaus Kolegija

Tai buvo mums antrosios rungtynės apskritai, ne tik oficialios, bet apskritai antros rungtynės su kolegijos komanda, tai noriu pasidžiaugti vaikinukais. Darbingi, norintys, paklusnūs, tai ir treniruočių procesas ir darbas rungtynėse pakankamai geras, jeigu jie ir toliau taip norės ir stengsis, tai aš manau, kad yra pakankamai didelė prasmė dirbti.

Rungtynėse su „Steku“ rezultatas nėra nei labai geras, nei labai blogas - pelnėme 110 taškų, praleidome 119, nes fokusuojamės daug į puolimą, gynybos kol kas dar nedėliojom, todėl ir skaičiai tokie dideli. Tačiau gynyba šiuo metu yra blogesnė nei puolimas, tad jei susitvarkytume gynybą tiek individualiai 1 prieš 1, tiek komandinę, manau, kad tas rezultatas būtų kitoks. 

Žinoma vertiname ir tai, jog tai yra pasiruošimas sezonui ir studentai vasarą daugiau fiziškai aktyvūs negu suaugę vyrai, ko pasekoje vyrams reikia įsižaisti, tačiau jie turi daugiau patirties negu mes. Viską vertinsime sezono gale.

Tautvydas Misevičius 22 PTS 25 Manvydas Statauskas
Tautvydas Misevičius 9 REB 10 Kristijonas Klečkauskas
Martynas Simanavičius 8 AST 5 Manvydas Statauskas
KOMENTARAI
Tomas Žukovas, PwC Lietuva

Labai smagu pasiruošimą sezonui pradėti dvejomis pergalėmis. Kol kas mūsų bėgimo forma puiki, vasarą vyrai alelio per daug neužgėrė.

Bagdonas ir toliau stebina savo brutalia jėga bei aktoriniais sugebėjimais, bet tokių žmonių komandai labai reikia!

O varžovams buvo pirmos rungtynės, pradžia nenusisekė, o rungtynių eigoje visas ritmas išsilygino. Turbūt dėl pirmo kėlinuko lengviau ir laimėjome dvikovą. Žinoma, dėl gero teisėjavimo, bei jaudulio ir spaudimo norint gražiai atrodyti fotografo nuotraukose šiek tiek išsimušėme iš ritmo ir truputį pametėme žaidimą, bet svarbiausia, jog pasiekėme pergalę!

Linas Laukis, „Mad Lamb-2“

Sveikiname varžovus su pergale, jie šaunuoliai - atletiški, bėga, šoka, meta. 

Mes susirinkome pirmą kartą, pirmos rungtynės, tad buvo sunkoka. Pirmąjį kėlinį atidavėme varžovams, tad po to visas rungtynes teko tik vytis juos, ir kai jau atrodė, kad prisivijame ir galbūt perlaušime rungtynes - varžovai vis atsakydavo taikliais metimais ir vėl pabėgdavo tolyn. 

Tad laimėjo to vertesni, bet dėl to tikrai nenusimename. 

Tadas Brazys 16 PTS 26 Justinas Luneckas
Mantas Vanagas 10 REB 14 Justinas Luneckas
Tadas Brazys 10 AST 10 Linas Valatkevičius
KOMENTARAI
Mykolas Mankevičius, „Teltonika“

Puikios rungtynės – gaila baigtis nepalanki mums. Žinojome, kad žaidžiam prieš puikiai sukomplektuotą ir stiprią komandą.

Pirmoje dvikovos pusėje mums puikiai krito metimai – tiek statiški, tiek po derinių. Taip pat – gana gerai tvarkėmės su varžovų aukštaūgiais ir gynyboje perimdavom laisvus kamuolius.

Visgi pirmauti prieš tokio lygio komandą 18 taškų yra pavojinga. Keli „JEPU“ metimai trečiame kėlinyje leido varžovams pajusti kraujo skonį. Nebijojom, žaidėm savo žaidimą, visgi aukštaūgių pražangos ir keli skuboti metimai padarė savo.

Didžiuojuosi mūsų komanda, kuri per minutę sugebėjo atžaisti 7 taškus ir netgi turėjom šansų išeiti nugalėję. Visgi – išeinam iškėlę galvas.

Dėkui varžovams už puikią dvikovą – seniai susitikom su komanda, kuri kietai žaidžia, bet niekad neperžengia grubumo ribos. Tikiuos, kad dar šioje „Rudens taurėje“ turėsim šansą pasiekti revanšą.

Rytis Pulkauninkas, „JEPU“

Wow, antros rungtynės ir vėl pergalė tik dviem taškais. Didžiuojuosi komanda, kuri sugebėjo atsitiesti po dviejų kėlinių turėdama 18 taškų deficitą.

Per didžiąją pertrauką visi padarėme išvadas, truputį pakeitėme penketuko sudėtį, žaidimo braižą ir tas davė teigiamą rezultatą.

Šias rungtynes „ištempė“ be pakeitimų žaidę mūsų gynėjai Linas su Justinu. Liko vienerios rungtynės, kurios matomai lems tik galutinę padėtį mūsų grupėję, todėl jau visos mintys pasiruošimui finaliniam ketvertui.

Rokas Maižiešius 18 PTS 19 Aurimas Vaičelėnas
Paulius Neverbickas 10 REB 13 Rolandas Svilainis
Dariuš Kolesnik 3 AST 3 Modestas Čereškevičius
KOMENTARAI
Justinas Jurkus, BKK „Vėjas“

Smagu, kad laimėjom. Labai gerai vyrai gynyboje dirbo. Nors mūsų komandai trūkstą „raumenų ir naglumo“, bet entuziazmas ir energija tiesiog trykšta. Vakar sekretoriaus pareigas atliko pats lygos direktorius, o vienas iš teisėjų švilpia ir LKL, o tai dar labiau užmotyvuoja stengtis.

Norėtusi, jog teisėjai mėgėjų krepšinyje leistų mažiau kontakto, nes jei rungtynės būną įtemptos, tai tada žaidėjai pradeda varžytis, kas ką nudauš, o ne kuri komanda daugiau taškų įmes.

Rokas Rudžinskas 14 PTS 24 Vaidas Bendikas
Edvinas Šaltenis 10 REB 12 Vitalij Lukša
Domantas Pikūnas 4 AST 5 Vaidas Bendikas
KOMENTARAI
Vaidas Indriliūnas, „Oaks-Tirola“

Nors ir patyrėme nesėkmę, tačiau vaizdas pirmosiose sezono rungtynėse - tikrai nenuliūdino.

Anaiptol, įvertinus faktą, kad aikštėje žaidė beveik nuo nulio surinkta komanda, kuri turėjo vos vieną bendrą treniruotę, o kautis teko prieš ekipą, kurios startinį penketuką sudarė A lygos žaidėjai - manau rungtynes galima vertinti tik teigiamai.

Vis tik, nepaisant teigiamo pažymio, tobulėti dar yra kur, tad neveltui treneris po dvikovos skendo giliuose apmąstymuose.

Tačiau iki tikrojo sezono turėsime dar bent dvi rungtynes „Rudens taurėje“, kelias treniruotes, tad tikiu, kad pagrindinaim sezonui būsime pasiruošę ir šis kolektyvas B lygoje tikrai patriukšmaus!

Rytis Pulkauninkas, „JEPU“

Smagu vėl po ilgos pertraukos su komanda sugrįžti į krepšinio aikštelę. Vakar žaidėme pirmąsias rungtynes grupėje ir iškart gavome atkaklią kovą iki pat paskutinių sekundžių. Tad labai džiaugiuosi pergale.

Smagu, kad prie mūsų komandos prisijungė Vaidas Bendikas ir Vitalij Lukša, su kuriais galėjome rimtai pasipriešinti Sostinės B lygos komandai. Kadangi mes buvome pripratę žaisti Sostinės D lygoje, tai pamatėme lygų skirtumus, todėl džiaugiuosi, kad iš pat pirmųjų rungtynių pavyko duoti rimtą kovą ir įveikti varžovus.

Kaip visada mūsų komandos tikslas vienas – nugalėti, todėl prie komandos dar prisijungus Rolandui Matuliui, turime siekti aukščiausių tikslų t.y. Rudens taurės C lygos aukso.

Justinas Luneckas 27 PTS 17 Mantas Statauskas
Šarūnas Gedvilas 10 REB 10 Karolis Laucė
Rolandas Matulis 2 AST 7 Viktoras Azarkovas
2020-08-03Vaidas Indriliūnas379

Sekmadienio vakarą dvigubas „Lynx“ klubo auksas

2020.08.03 Vaidas Indriliūnas 379

Sekmadienio vakarą finišavo dar du GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamo vasaros čempionato finalo ketvertai, kuomet medalių komplektus išsidalino dėl Summer‘B ir Summer‘C...

Dovydas Braknys 24 PTS 25 Deimantas Pavlovskis
Matas Karoblis 11 REB 22 Gediminas Povilauskas
Matas Karoblis 7 AST 9 Gediminas Povilauskas
Ignas Sargiūnas 36 PTS 24 Tomas Butrimas
Tautvydas Baltrušaitis 11 REB 10 Arnas Adomavičius
Simonas Lukošius 4 AST 6 Vytautas Saulis
Gediminas Povilauskas 29 PTS 28 Ernest Naruševičius
Gediminas Povilauskas 19 REB 17 Ernest Naruševičius
Gediminas Povilauskas 7 AST 6 Julius Plytnykas
Paulius Poška 23 PTS 23 Justinas Marcinkevičius
Domantas Pikūnas 9 REB 12 Justinas Marcinkevičius
Domantas Pikūnas 5 AST 6 Tadas Urbonas
Tautvydas Jurevičius 22 PTS 14 Titas Sargiūnas
Motiejus Syminas 12 REB 9 Simonas Lukošius
Domantas Pikūnas 5 AST 3 Titas Sargiūnas
Tautvydas Jodelis 27 PTS 22 Šarūnas Jurgutis
Donatas Radžiūnas 10 REB 10 Vadim Volodko
Žygimantas Žiukas 11 AST 6 Deividas Zoruba
Tadas Gaurilčikas 22 PTS 13 Irmantas Daleckis
Kipras Malovas 13 REB 8 Tomas Juknys
Tomas Kutra 9 AST 7 Gražvydas Balsevičius
KOMENTARAI
Matas Audickas, „Oaks Acorns“

Komanda mūsų atrodė gal net pajėgesnė nei pernai, tad tikslai buvo dideli ir tikėjomės pakilti net aukščiau. Džiugu, kad turėjome savo salę, nes rungtynės pastoviu laiku būdavo.

Tačiau sezonas gavosi lyg „amerikietiški kalneliai“, nes trūko treniruočių, trūko susižaidimo, būdavo dažnai, kad tiesiog visi žmonės stovi prie tritaškio ir laukia kamuolio, tačiau nėra kam pasuoti.

Tapome priklausomi nuo tolimų metimų ir jei mums krisdavo - galėjome nugalėti bet ką, tačiau jei ne - turėdavom sunkumų. Šiaip, labai jau dažnai pralaimėdavome vienu ar dviem taškais ir tai mums pakišo koją.

Kalbant apie patį finalą varžovai buvo stipresni, geriau susižaidę ir manau, kad jie turėjo aukštesnėje lygoje žaisti. Tad nesuprantu, kaip jie nusirito iki „Iššūkio“ taurės turnyro.

O mums tai buvo geras iššūkis, po karantino buvo puiki proga vėl susitikti ir žaisti kartu. Jautėsi, kad trūksta tarpusavio supratimo, o varžovai anaiptol - puikiai pradėjo rungtynes ir kaip „nutaranavo“ mus nuo pirmųjų dvikovos minučių, taip ir likome jų užnugaryje.

Bet šiaip vis tiek manau, kad komanda po truputį patobulėjo, nepaisant to, kad pasiekėm žymiai prastesnį rezultatą.

Kalbant apie kitą sezoną tai irgi ambicijos didelės, stengsimės patobulėti ir kažką naujo atrasti savo žaidime. Tikiuosi, jog pavyks nekartoti tų klaidų, kurias darėme šiame sezone.

Vadim Volodko 16 PTS 18 Valdemar Lodziato
Vadim Volodko 11 REB 8 Karolis Raginis
Žymantas Armonas 4 AST 6 Justinas Kalinauskas
KOMENTARAI
Tomas Purlys, “Danske Bank”

Sveikinimai komandai, kuri atsigavo po pirmo šoko ir pagirtinai sukovojo 2 rungtynes paeiliui!

Rungtynėse aiškiai trūko jėgų, bet mačo gale jų turėjome daugiau ir kažkiek mus lydėjo sėkmė.

Daug pozityvumo įnešė grįžės Žymantas Armonas, nors ir ne viskas jam sekėsi, o rungtynių baigtį lėmė taiklūs Vadimo Volodko ir Dangiro Čėsino metimai.

Ačiū varžovams už puikią kovą, o jų trenerį dar ne vieną kartą turėtumėme išgirsti aukštesniame lygyje! Manau, jog jis vienas perspektyviausių jaunų trenerių Lietuvoje.

Ignas Pagalys, SK „Oaks-Tirola“

Visų pirma reikėtų pasveikinti „Danske Bank“ komandą patekusią į finalo ketvertą, tikrai manau, kad ji laimėjo prieš mus garbingoje kovoje ir yra verti eiti į kitą etapą.

Varžovai turi gerą trenerį, gerą atmosferą, gerai renkasi į rungtynes ir vieni kitus puikiai palaiko, todėl žaisti su tokia ekipa yra nepaprastai sudėtinga.

Kalbant apie savo komandą galiu atsiliepti gražiausiais žodžiais. Prieš atkrintamąsias truputėlį nukraujavome, neturėjome kelių svarbių žaidėjų, tačiau didžiuojuosi tuo ką pasiekėme.

Šis sezonas buvo sunkus, permainingas su visomis globalinėmis problemomis, tačiau net ir nepasiekus užsibrėžto tikslo galiu pasidžiaugti vyrais ir tuom, kad buvau šios komandos dalimi.

Pagarba tiek varžovams, tiek savo komandai ir tikiuosi, kad su visais dar susitiksime kitame sezone!

Kipras Malovas 15 PTS 10 Matas Burinskas
Miglius Dambrauskas 13 REB 8 Mantas Kručelė
Tadas Gaurilčikas 6 AST 2 Vilius Adomėnas
KOMENTARAI
Mindaugas Sakalauskas, „Vilniaus KM-2004-II“

Sužaidėm tikrai gerai, bet labai nepataikėme. Rungtynės geros buvo, visos taškas į tašką, tik pakišo koją pataikymas ir atkovoti kamuoliai. Be to, varžovai fiziškai žymiai stidpresni buvo ir „apstumdė“ mus.

Šiandien pritrūko kelių paskutinių atakų užbaigimo ir baudų nepataikėme labai. Aštuntfinalio dvikovoje krito beveik visi metimai, šįkart atvikščiai - beveik viskas pro šalį, tad ir pergalės nepavyko iškovoti.

Visgi esu dėkingas vaikinams už įdėtas pastangas, nes matėsi, kad jaunimas degė noru ir atidavė visas jėgas. Bet nieko nepadarysi, krepšinyje kažkas laimi, o kažkas - pralaimi.

Sezonu esu patenkintas, nes matosi, kad komanda padarė akivaizdžią pažangą, lyginant su rudeniu. Dabar per vasarą stengsimės pailsėti ir kitame sezone štrumuoti gal net kiek aukštesnę lygą.

Rokas Garnelis 21 PTS 25 Tadas Orentas
Eimantas Staniulis 5 REB 17 Žygimantas Juškys
Eimantas Staniulis 4 AST 5 Žygimantas Juškys
KOMENTARAI
Žilvinas Grušas, „SKM-2003-III“

Kai pradedi rungtynes atkarpa 4:20 bei visiškai juokingose situacijose leidi varžovams pelnyti taškus, paskui labai sunku, kai reikia stotis ant kojų ir vytis.

Esame mažesni, silpnesni, bet buvo atkarpų, kai atstovėdavome ir nepralaimėdavome „lentos“, tad viską įvertinus šįkart gal tik charakterio ir pritrūko.

Labai džiausgiuosi sezonu, kad pažaidėm preš vyrus, labai patobulėjom, pamatėm, kad krepšinį galima žaisti įvairiai, tad tikiuosi, kad įsisavinę pamokas kitą sezoną grįšime stipresni.

Romanas Bairašauskas, „Avion Express“

Rungtynės tikrai nebuvo lengvos dėl didelio karščio ir nemažos pertraukos karantine. Tačiau pavyko gerai pradėti dvikovą, greit atitrūkom ir kontroliavome situaciją likusį laiką.

Tiesa, trečiame kėlinuke atsipalaidavom ir leidom varžovams priartėti kelioms minutėms. Laimei greit susigrąžinom saugų skirtumą.

Nors šiandien metimai nekrito, bet stipriai laimėjom lentą, o tai ir lėmė pergalę. Laukiam pusfinalio ir tikimės, kad pavyks išeiti į finalą!

Tautvydas Jodelis 22 PTS 19 Patrikas Žala
Donatas Radžiūnas 11 REB 15 Gediminas Alisas
Žygimantas Žiukas 9 AST 11 Domantas Pikūnas
KOMENTARAI
Justinas Daugėla, „VedėjasRenginiui.LT“

Nors žaidimas turėtų prasidėti nuo gynybos, taškų sąskaitą atidarėme taikliu tolimu metimu, kas nemaža dalimi ir atspindėjo likusią rungtynių eigą. Kai pataikydavome tolimus metimus, verždavomės į priekį, kada metimai nekrisdavo, varžovai priartėdavo.

Galutinis rezultatas neatspindi tikrojo vaizdo aikštelėje, nes net ir ketvirtojo kėlinuko pradžioje varžovai buvo pavojingai priartėję. Leidome jiems įmesti 88 taškus, padarėme 14 pražangų (varžovai 21), kas atspindi mūsų agresijos gynyboje trūkumą. Kiekvieną kartą tikrai nepataikysime 46% tolimų metimų, tad, norėdami žengti į finalo ketvertą ir ten kažką nuveikti, turime kristi dėl kiekvieno kamuolio, laiku prasiženginėti nutraukiant pavojingas atakas ir pan.

Puolime dar daugiau agresijos taip pat praverstų, ypač „bonusinėse“ situacijose, kai jau tikrai turėtume mažiau kliautis tolimais metimais ir aštriais prasiveržimais provokuotume pražangas.

Tiesa, pergales ir titulus atneša gynyba, tad tikimės, kad kitose rungtynėse jau dirbsime taip, kaip turime dirbti ir nebeleisime varžovams pelnyti tiek daug taškų. Dėkojame priešininkams už puikią kovą ir iki susitikimo „gyvenk arba mirk“ rungtynėse!

Daumantas Kraujalis 13 PTS 14 Valdemar Lodziato
Vadim Volodko 11 REB 6 Valdemar Lodziato
Lukas Šukutis 3 AST 7 Justinas Kalinauskas
KOMENTARAI
Tomas Purlys, „Danske Bank“

Sveikinimai varžovams, kurie buvo geresni visur - tiek fiziškai, tiek taktiškai, tiek ir noro daugiau turėjo. Po karantino mums tai buvo pirmas pasibėgiojimas, tai tikrai tragedijos nedarome.

Tikiu savo komanda ir mūsų forma tikrai eis tik geryn, tad kitoms rungtynėms būsime geriau pasiruošę.

Ignas Pagalys, SK „Oaks-Tirola“

Visų pirma, noriu padėkoti „Danske Bank“ ekipai už gerą kovą. Nuo pat pirmų minučių buvo įtampa ir azartas. Buvo smagu žaisti su tokiais varžovais.

Na, o mūsų komandą noriu pasveikinti su pergale. Manau, kad rezultatas neatspindi to, kaip sunku buvo žaisti. Vyrai yra tikri šaunuoliai. Labai jais didžiuojuosi. Tačiau buvo padaryta tik pusė darbo.

Mes gerbiam varžovą ir būsime dar labiau nusiteikę antrose rungtynėse. Jokių atsipalaidavimų negali būti. Būsime maksimalioje koncentracijoje ir kovinėje parengtyje. Ačiū sirgaliams už palaikymą!

Rokas Petrauskas 22 PTS 29 Liutauras Jūras
Andrius Milašius 18 REB 13 Julius Janušauskas
Raimundas Umbrasas 4 AST 5 Arminas Staneika
KOMENTARAI
Raimundas Umbrasas, „Primum Group & angusrent.eu“

Labai smagu, kad vakar sugebejom šiaip ne taip susirinkti, visi išsiilgę krepšinio. Varžovai davė gerą kovą ir gerai kaip mes kovojo dėl atšokusių kamuolių.

Smagu, kad rezultatyviausi žaidėjai buvo ir vyriausias Laurynas ir jaunausias komandos žaidėjas Rokas. Varžovams linkime sėkmės kitais metais, o mes laukiame artėjančių ketvirtfinalio rungtynių penktadienį.

2020-06-09Vaidas Indriliūnas270

B lygos atkrintamųjų starte - favoritų pergalės

2020.06.09 Vaidas Indriliūnas 270

Pirmadienio vakarą startavo GEALAN-Sostinės B lygos ketvirtfinalių kovos. Dėl užklupusios COVID-19 pandemijos kovo viduryje sustabdžius čempionatą atrodė, kad nugalėtojas paaiškės pagal...

Deimantas Pavlovskis 19 PTS 19 Karolis Šilinskas
Lukas Poniškaitis 11 REB 14 Rokas Jankūnas
Deimantas Pavlovskis 3 AST 5 Kasparas Sideravičius
KOMENTARAI
Gediminas Bražionis, Vytauto Didžiojo universitetas

Žaidėme su stipriausia pirmojo etapo komanda. Buvome susirinkę keletą kartų pasportuoti, tad tikėjomės, kad aikštelėje atrodysim geriau.

Tačiau kaip atspindi rungtynių rezultatas - šįkart susitiko 1 ir 8 turnyro rikiuotės vietos.

Laukiam ketvirtadienio rungtynių ir tikimės, kad duosime geresnę kovą varžovams.

Daniel Oleškevič 16 PTS 26 Justas Sokolovas
Eimantas Staniulis 9 REB 9 Justas Sokolovas
Eimantas Staniulis 3 AST 3 Robert Vinik
KOMENTARAI
Paulius Kamarauskas, „Inter Pabradė“

Džiaugiamės šiuo pilnai pasibaigusiu sezonu, nors ir neiškovojome daug pergalių, bet vaikinai tikrai tobulėja ir žengia į priekį.

Kalbant apie rungtynes, tai vertinčiau visai neblogai kai tiek laiko yra neturėtas kamuolys rankose. Didžiausia problema išlieka ta pati - pataikymas ir situacijų skaitymas ypač prieš zoninę gynybą ir presingą.

Gaila tik vieno, kad turėjome tik du kėlinukus krepšinio. Antroje dvikovos pusėje salėje pasidarė neįtikėtina čiuožykla, gerai kad pavyko išvengti traumų. Ačiū varžovams už kovą ir sėkmės likusiose kovose!

Gimtadieniai
Draugai