„GEALAN–SKL“ C lygos čempionai – komanda, turinti savas tradicijas

„GEALAN–SKL“ C lygos čempionai – komanda, turinti savas tradicijas 6425

Atsidavimas, pastovumas ir draugystė. Tai trys dalykai, kurie būdingi ne tik GEALAN-Sostinės krepšinio lygai („GEALAN-SKL“), bet ir komandoms, kurios čia žaidžia. Nenumaldomai artėjant 2018-2019 m. čempionatui toliau tęsiame interviu ciklą su praėjusio sezono geriausiais.

Ko reikia, kad ne vieną sezoną būtum tarp geriausių lygos komandų? Taptum komanda čempione? Kokia to kaina? Ar verta? Į visus šiuos klausimus, šį kartą atsako C lygos čempionės, GEALAN komandos, vadovas Mindaugas Jonušas.

Už komandos vairo tarpsezoniu stojo su Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandomis ne vieną titulą laimėjęs strategas Mindaugas Noreika. M. Jonušas tikisi, kad šio stratego figūra prisidės prie dar brandesnio GEALAN žaidimo. 

 

– Jau ilgą laiką esate „GEALAN-SKL“ čempionato prizininkai, o 2016 ir 2018 metais tapote C lygos čempionais. Koks jūsų sėkmės receptas?

– Tikriausiai tai, kad jau daug metų žaidžiame ta pačia sudėtimi. Tikriausiai nuo 2010 m. pagrindas yra tie patys žmonės. Būna kažkas iškrenta dėl traumų ar dėl kažkokių kitų priežasčių, tada ieškome papildymo. Turime tradicijas komandoje, turime sezono uždarymo ir atidarymo šventes, visi kartu susirenkame prieš Kalėdas.

– Ar šią vasarą jūsų klubas skyrė poilsiui ar visgi ruošėtės ateinančiam čempionatui?

– Jau dvi savaites bandome susirinkti ir pradėti sportuoti kartu, bet niekaip nesigauna. Tai pasiruošimas sezonui kol kas yra asmeninis. Reikia laukti orų pablogėjimo, tada gal atsiras daugiau noro ir laiko pajudėti.

– Kokius tikslus išsikėlėte artėjančiam sezone?

– Mūsų komandos amžiaus vidurkis tikriausiai vienas didžiausių, jeigu ne didžiausias. Tai kiekvienais metais vis sunkiau galynėtis su jaunesniais. Pas mus niekada kažkokių čempioniškų tikslų nebūdavo. Susirenkame ir žaidžiame. Kartais pavyksta geriau, kartais nepasiseka. Tai taip pat bus ir šiemet. Eisime, žaisime, o rezultatą matysime pavasarį.

– Ar šį sezoną GEALAN nustebins nauju žaidimo stiliumi? Galbūt prisijungs naujų žaidėjų?

– Pas mus stilius toks: stengiamės įmesti nors vienu tašku daugiau nei priešininkas. Turime išreikštus lyderius: Tomą Lukoševičių ir Dainių Novicką, kurie būdami arti 40 metų yra sunkiai sustabdomi visiems. Visi kiti puikiai juos papildo, visi žino savo rolę komandoje – kas gali įmesti, kas apsiginti. Nemanau, kad labai kas nors keisis. Visgi turėsime naują trenerį Mindaugą Noreiką, kuris savo patirtimi ir žiniomis gal ir įves kažkokių naujovių. Taip pat komandą papildė Laurynas Ralys, tai gal ir tritaškių bus daugiau.

 – Ar jūsų komandai nekyla problemų derinant krepšinį ir darbą? Kaip suspėjate?

– Jeigu yra noras, tai viską galima suderinti. Bet manau, kad didžiausia problema yra ne darbas. Dauguma žaidėjų dar žaidžia ir kitose lygose, kitose komandose. Tada prasideda, kad varžybos dubliuojasi, motyvacijos trūkumas, nuovargis ar traumos. Bet čia mėgėjų krepšinis. Svarbiausia susirinkti visiems, kai prasideda atkrintamosios varžybos. Iki šiol tai mums pavykdavo, tikiuosi pavyks ir ateityje.

– Ką jums reiškia žaisti „GEALAN-SKL“ čempionate? Kokius šio čempionato privalumus, trūkumus įžvelgiate?
– Reiškia tikrai daug. Manau, kad Sostinės krepšinio lyga yra stipriai madas mėgėjų krepšinyje diktuojanti lyga. Naujovės, kurios dabar yra matomos, kaip savaime suprantamas dalykas ir atrodo kitaip ir būti negali. Bet kai pradėjome žaisti, nebūdavo nei live rezultatų, nei video apžvalgų nei nuotraukų iš varžybų. Lyga deda daug pastangų populiarinti mėgėjų krepšinį, kiekvienais metais tobulėja, atsinaujina ir mums smagu būti maža jos dalimi.

– Kaip manote, kodėl verta burti komandą ir dalyvauti „GEALAN–SKL“ čempionate? Ką žaidėjams suteikia tokie čempionatai? 

– Be abejonės, tai daryti tikrai verta.  Ir ne tai, kad verta, o būtina. Svarbiausia, jog tai priverčia judėti, o ne tik su alaus bokalu žiūrėti ant sofos krepšinį ir vaidinti krepšinio ekspertą. Tai liečia visus – jaunus ir vyresnius. Krepšinis komandinis sportas, o tai labai praverčia ne tik aikštelėje, bet ir gyvenime. Reikia mokėti pakovoti už save ir už draugą, padėti, kai reikia supykti ar susivaldyti.

 – Ko palinkėtumėte komandoms, kurios dalyvaus šiame čempionate?

– Palinkėjimas vienas ir svarbiausias – be traumų. Tegul nugali stipriausi!

Norite įrodyti, kad esate geriausi? Kviečiame registruotis į 23-ąjį „GEALAN-SKL“ čempionatą jau dabar!

Registracija vyks iki šių metų spalio 1 d. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti