1 reitingą turėjusi "Molėtų kuopos" trijulė - Giedraičių 3x3 turnyro čempionė! (foto)

1 reitingą turėjusi "Molėtų kuopos" trijulė - Giedraičių 3x3 turnyro čempionė! (foto) 6408

Šeštadienio popietę Giedraičiuose vyko puiki šventė - čia ne tik buvo minimos miestelio 680-osios metinės, bet ir buvo surengtas GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuotas tradicinis 3x3 turnyras, kuriame varžėsi 10 ekipų.

Turnyro nuotraukas rasite "Giedraičių" bendruomenės "Facebook" paskyroje!

Pirmajame varžybų etape turnyro dalyvės varžėsi dvejose grupėse, kurių nugalėtojos žengė tiesiai į pusfinalį, o antrąsias ir trečiąsias vietas užėmusios ekipos pateko į ketvirtfinalio etapą.

Tiesioginius kelialapius į finalo ketvertą iškovojo A grupės nugalėtoja tapusi "Kiemento" komanda ir B grupėje pranašumą įrodžiusi "Taurus" ekipa. Po ketvirtfinalio kovų prie jų prisijungė "ArcaPay" ir "Molėtų kuopos" trijulės.

Pusfinalyje "Kiementas" gana lengvai 14:10 palaužė "ArcaPay" vyrus, o "Molėtų kuopa" po itin atkaklios kovos įveikė be traumą patyrusio lyderio Artūro Karapetian žaidusius "Taurus" vyrus (16:14).

Mažajame finale "Taurus" be didesnio vargo 15:6 palaužė "ArcaPay" ir iškovojo Giedraičių turnyro bronzą.

Tiesa, šis medalis ne toks ir saldus, nes Manto Bielinsko komanda per visą turnyrą patyrė vos vieną nesėkmę, o svarbiausiose kovoje buvo priversta žaisti ne pilna sudėtimi.

Svarbiausiose dvikovoje susikovė "Molėtų kuopos" ir "Kiemento" trijulės. Pastaroji komanda pirmajame varžybų etape jau buvo įrodžiusi savo pranašumą prieš varžovus (6:5), tad pelnytai buvo laikoma finalo favorite.

Didžiąją laiko dalį "Kiemento" krepšininkai tvirtai laikė susitikimo vadžias savo rankose ir atrodė, jog jiems pavyks iškovoti aukso medalius.

Vis tik dvikovai artėjant pabaigos link "Molėtų kuopos" snaiperis Edvinas Čaikauskas smeigė keletą tolimų bombų, o "Kiemento" krepšininkai nesugebėjo atsakyti tuo pačiu.

Per likusį susitikimo laiką didesnių stebuklų neįvyko, tad nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui pergalę rezultatu 12:7 šventė 1 reitingą prieš turnyrą turėję "Molėtų kuopos" krepšininkai!

Naudingiausio turnyro žaidėjo prizą gavo svarbiausius finalo metimus pataikęs Edvinas Čaikauskas.

Beje, turnyro MVP dalyvavo ir tradiciniame "Snaiperio" konkurse, kurio pirmajame etape pataikė net 9 tritaškius iš 10 bandymų.

Vis tik, papildomoje finalo serijoje jis priminė savo paties šešėlį (2/10), o titulą pelnę gerokai užtikrinčiau (7/10) krepšį atakavęs Povilas Vilkas 3x3 turnyre gynęs ketvirtfinalyje pasitraukiusios "Vilko Brolijos" garbę.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti