Naujiena

Trečiadienio vakarą įvyko dar dvejos GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamo A.Makulavičiaus taurės turnyro akistatos, po kurių paaiškėjo likusios dvi pusfinalio dalyvės.

Pirmosios į aikštę žengė „Vilniaus universiteto“ ir „Sporto namų“ komandos. Pastaroji ekipa akivaizdžiai turėjo šiokių tokių nuoskaudų, nes prieš mėnesį Rimanto Kaminsko treniruojami studentai tapo pirmaisiais, kurie parklupdė pilna sudėtimi rungtyniavusią „sportininkų“ komandą.

Revanšo reikėjo, revanšas – pavyko. Nors dėl sesijos ir traumų gerokai nukraujavę studentai puikiai pradėjo rungtynes ir sužaidus 10 minučių dar buvo priekyje (22:19).

Tačiau vėliau LavTwins dueto vedama „Sporto namų“ komanda įjungė aukščiausią pavarą, laimėjo per antrąjį kėlinuką pelnė net 34 (!) taškus ir įpusėjus dvikovai jau buvo priekyje (53:50).

Po didžiosios pertraukos studentai dar bandė kabintis, tačiau „Sporto namų“ gynyba buvo gerokai tvirtesnė nei gruodžio pradžioje, puolime brolių duetas darė tai ką norėjo, o svečių ekipa sulig kiekviena minute vis labiau tolo nuo varžovų.

Lemiamo kėlinuko viduryje aikštės šeimininkai dar buvo priartėję iki šešių taškų (81:87), tačiau likusią dvikovos dalį „Sporto namai“ laimėjo net 15:5 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę – 102:86.

Vilniaus universitetas
Sporto namai
Vytautas Saulis 20 PTS 33 Darjuš Lavrinovič
Kipras Davidonis 10 REB 13 Darjuš Lavrinovič
Kipras Urbanavičius 6 AST 5 Rolandas Skaisgirys

Antroji ketvirtfinalio akistata klostėsi pagal labai panašų scenarijų. Svečiuose žaidusi „Ryto-MRU“ ekipa geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinuko pabaigoje pirmavo prieš VGTU studentus (21:17).

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Tačiau vėliau Gintaro Šerkšno auklėtiniai susiėmė, antrajame kėlinuke pademonstravo pavyzdingą puolimą (27:19) ir įpusėjus dvikovai jau pirmavo – 38:30.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai toliau diktavo savo sąlygas ir pamažu didino savo persvarą. Tiesa, jaunimas kovėsi lyg už gyvenimą, tad studentams dėl teigiamo rezultato teko gerokai paprakaituoti, tačiau šį iššūkį VGTU ekipa atlaikė be didesnio vargo ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė nesunkią pergalę – 84:73.