Naujiena

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės B lygoje įvyko vos vienerios rungtynės, tačiau intrigos jose buvo tiek, kad dvikova netgi nusipelno atskiro straipsnio.

Rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Savo aikštėse žaidusi „Vytauto Didžiojo universiteto“ (7-6) ekipa priėmė absoliučią turnyro autsaiderę SK „Nemenčinės“ (1-11) komandą ir... vos negavo skaudžios pamokos.

Iki šios dvikovos net dešimties pralaimėjimų seriją turėję Nemenčinės atstovai nuo pat pirmų minučių kibo varžovams į atlapus. Nors VDU studentai kurį laiką sąžiningai laikėsi, tačiau niekaip negalėjo įjungti bent trečios pavaros ir įgyti solidesnės persvaros.

Maža to, prieš pat didžiąją pertrauką svečiai spurtavo ir įpusėjus dvikovai buvo priekyje (39:38). Kraujo skonį pajutę „Nemenčinės“ krepšininkai trečiajame kėlinuke tęsė varžovų krepšio šturmą bei sužaidus kiek daugiau nei 27 minutes susikrovė triuškinamą 14 taškų pranašumą (56:42).

Ir tik tuomet aikštės šeimininkai pabudo. Supratę, kad gali skaudžiai nusvilti pirštus studentai galiausiai įjungė aukščiausią pavarą, ėmė pamažu vytis oponentus ir šiaip ne taip spėjo tą padaryti laiku, kuomet likus žaisti 23 sek. po taiklaus savo generolo Gedimino Bražionio šūvio išlygino rezultatą (68:68).

Papildomų penkių minučių metu aikštėje toliau tęsėsi tikras nervų karas, kuris nežinia kaip būtų pasibaigęs jei svečiai būtų turėję bent kiek ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį.

Visgi, jėgų stygius ir išnaudotas pražangų limitas neleido „Nemenčinės“ krepšininkams sukurti sensacijos, tad susiklosčiusia padėtimi pasinaudoję VDU krepšininkai įgijo trapią persvarą ir išsaugoję ją iki finalinės sirenos šventė dramatišką pergalę rezultatu – 80:75.