Naujiena

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo užfiksuota viena didžiausių šio sezono staigmenų, kuomet savo aikštėje žaidusi „Vilniaus kolegijos“ (2-13) komanda „ant menčių“ paguldė ne ką kitą, o vieną turnyro lentelės lyderių „Vilniaus universiteto“ (10-5) ekipą.

Aikštės šeimininkai nagus parodė dar pirmajame kėlinuke, kurį laimėjo trijų taškų persvara (21:18). Nors vėliau VU studentai atsitokėjo ir po fantastiškai sužaisto antrojo kėlinuko dvikovos pusiaukelėje jau demonstravo savo raumenis (39:33), tačiau tai nė kiek neišgąsdino kovingai nusiteikusių kolegijos studentų.

Antrąją rungtynių dalį Stanislovo Radziulio auklėtiniai pradėjo spurtu 8:0, po kurio vėl išsiveržė į priekį bei pasiuntė dar vieną pavojaus signalą oponentams (41:39).

Šaltą dušą gavę svečiai netrukus atsitokėjo ir kuriam laikui buvo susigražinę iniciatyvą į savo rankas, tačiau lemiamo kėlinuko viduryje „Vilniaus kolegijos“ komanda vėl pavijo varžovus, dar kartą išsiveržė į priekį ir šįkart jau nebesidairė atgal.

Išsiveržę į priekį aikštės šeimininkai žaidė gerokai užtikrinčiau, tad nepaisant varžovų bandymų priartėti, išsaugojo trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė sensacingą pergalę rezultatu – 86:81.

Įdomu tai, kad VU ekipa pakankamai aukštu procentu atakavo iš dviejų taškų zonos (28/45 dvit., 62,2%), tačiau pakankamai prastai atakavo iš toli (7/32 trit., 21,8%) ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (38-45).

Beje, tai buvo tik antroji „Vilniaus kolegijos“ pergalė prieš Rimanto Kaminsko auklėtinius per visą šių komandų tarpusavio rungtynių istoriją, o pastarąjį kartą VU atstovus Stanislovo Radziulio ekipa buvo įveikusi net priteš keturis metus.