Naujiena

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo antroji „SKL taurės“ finalo dalyvė, kuria kiek netikėtai tapo Sostinės C lygoje žaidžianti „Narestos“ ekipa „ant menčių“ paguldžiusi vieną iš B lygos lyderių „Dussmann“ komandą ir atsirevanšavusi jai už nesėkmę praėjusio sezono finale.

Kovo pradžioje vyksiančioje finalo dvikovoje „Naresta“ varžysis su „VedejasRenginiui.LT“ komanda, kuri taip pat dalyvauja aukštesnėje B lygoje.

Susitikimo pradžia „Dussmann“ vyrams nieko bloga nežadėjo. Svečiuose žaidę Mindaugo Lapėno auklėtiniai kontroliavo rungtynių ritmą ir mėgavosi trapia, tačiau užtikrinta persvara.

Pirmieji pavojaus ženklai ėmė ryškėti antrajame kėlinuke, kuomet puolime atsiskleidę „Narestos“ lyderiai iniciavo spurtą, po kurio aikštės šeimininkai ne tik pavijo varžovus, bet ir įgijo apčiuopiamą šešių taškų pranašumą (35:29).

Tai išbudino svečių komandą, kuri dar pirmoje dvikovos dalyje apkarpė savo deficitą (41:42), o trečiajame kėlinuke pati pademonstravusi savo sugebėjimus puolime vėl pabėgo į priekį 58:53.

Likus žaisti dešimčiai minučių „Dussmann“ vyrai turėjo keturių taškų persvarą (61:57), tačiau kaip parodė vėlesni įvykiai – jos buvo gerokai per mažai.

Lemiamame kėlinuke antrąjį kvėpavimą įgiję „Narestos“ vyrai pelnė net 29 taškus, tuo tarpu ritmą pametę ir pernelyg daug skubotų sprendimų priėmę svečiai sugebėjo įridenti vos 16 taškų ir rungtynių pabaigoje galėjo tik stebėti kaip su plačiomis šypsenomis veide varžovai pasitinka savo triumfo akimirką.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes „Dussmann“ vyrai dar buvo priartėję vieno metimo atstumu (77:80), tačiau per likusį susitikimo laiką taškus rinko tik aikštės šeimininkų ekipa, kuri pakiliai pabaigė rungtynes ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė sensacingą pergalę rezultatu 86:77.