Naujiena

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose svečiuose žaidusi „Vilniaus kolegijos“ (3-13) be didesnio vargo palaužė pastaruoju metu krizę išgyvenančią „Ryto-MRU“ (5-11) ekipą ir šventė jau antrąją pergalę iš eilės.

Dvikovos pradžioje aikštės šeimininkai dar bandė kabintis varžovams į atlapus, tačiau antrajame kėlinuke „Vilniaus kolegijos“ ekipa padidino tempą, geriau išnaudojo savo tvirtesnę priekinę liniją ir per dešimt minučių gana lengvai susikrovė triuškinamą persvarą (54:36).

Po didžiosios pertraukos „Ryto-MRU“ jaunimas pabandė paspausti varžovus ir pokyčiai gynyboje davė akivaizdžios naudos – aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir trečiojo ketvirčio pabaigoje net buvo pradėję galvoti apie intrigos atkūrimą (58:69).

Tačiau lemiamo kėlinuko pradžioje „Vilniaus kolegijos“ komanda pati pateikė varžovams staigmenų gynyboje bei uždariusi beveik visus kelius savojo krepšio link sugebėjo ne tik išsaugoti turimą persvarą, tačiau ją net dar labiau ją padidinti ir nuaidėjus finalinei sirenai švęsti įtikinamą pergalę – 86:69.

Jeigu neskaičiuosime rungtynių su „Legiono“ ekipa Gintauto Reginos auklėtiniai patyrė jau septintąją nesėkmę iš eilės, o šioje serijoje „Ryto-MRU“ jaunimas varžovams nusileidžia vidutine 20,5 taško persvara.

Dažniausiai jaunimo komandos pavasarį demonstruoja visiškai kitą savo veidą ir būna nepanašios į tuos fiziškai silpnesnius jaunuolius rudenį, prastesnes savo pačių kopijas.

Visgi šiuo atveju viskas yra atvirkščiai. Pirmoje sezono dalyje „Ryto“ klubo piramidei priklausantis jaunimas demonstravo labai solidų žaidimą, tuo tarpu po Naujų metų jie yra tikrai nepanašūs į savo pačių... geresnes kopijas.