A lygoje: dramatiškas studentų derbis ir lengva „Losritos“ pergalė

Antradienį ir trečiadienį įvyko dvejos GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, tačiau jos skyrėsi lyg diena ir naktis. Vienose iš jų intriga liejosi per kraštus, o kitose – ji išgaravo dar pirmajame kėlinuke.

Trečiadienį VU sporto salėje ginklus surėmė vietos „Vilniaus universiteto“ (11-5) komanda ir MRU (6-10) garbę ginantys krepšininkai.

Pastaruoju metu abi komandos nedemonstravo optimalios formos, tad nieko nuostabaus, jog kovoje dėl garbės užvirė tikras mūšis.

Susitikimą geriau pradėjo svečiuose žaidę Vytauto Poteliūno auklėtiniai, kurie per pirmąsias dešimt minučių sugebėjo įgyti dviženklę persvarą (27:17).

Tiesa, šlapiu skuduru per veidą gavę aikštės šeimininkai greit atkuto, antrajame kėlinuke atsakė ne ką prastesne atkarpa ir įpusėjus dvikovai jau buvo priekyje (45:43).

Po didžiosios pertraukos VU studentų šturmas tęsėsi toliau, tad likus žaisti dešimt minučių atrodė, kad Rimanto Kaminsko auklėtiniai tvirtai laiko rungtynių vairą savo rankose (66:59).

Vis tik, lemiamame kėlinuke MRU komanda atsigavo, pademonstravo visiškai kitą savo veidą ir... dvikovos pabaigoje sugebėjo užkurti varžovams rimtą pirtį.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes po Pauliaus Joneliūno dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį (80:79). Tačiau netrukus Vytautas Saulis smeigė tolimą šūvį ir vėl sugrąžino pranašumą aikštės šeimininkams (82:80).

Lyderio vaidmens ėmęsis P.Joneliūnas kitoje atakoje dar kartą pasižymėjo dvitaškiu ir atstatę rungtynėse pusiausvyrą (82:82).

Tačiau likus žaisti 8 sek. jau minėtas V.Saulis išprovokavo varžovų pražangą, pataikė vieną baudos metimą ir vėl suteikė VU atstovams minimalią persvarą (83:82).

Per likusį susitikimo laiką MRU dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Modesto Gylio tritaškis skriejo pro šalį, o nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė dramatišką aikštės šeimininkų pergalę rezultatu 83:82.