A lygoje: kiauros rungtynės, su rekordu ir laiminga pabaiga

Pirmadienio vakarą įvyko vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose susitiko „ISM universiteto“ (12-4) ir „Legiono“ (1-15) komandos.

Ši dvikova neturėjo būti niekuo ypatinga, nes ginklus surėmė dvi skirtingo kalibro komandos. Visgi krepšinyje įdomūs akcentai kartais atsiranda tiesiog lygioje vietoje.

Nuo pat dvikovos pradžios į priekį šovę ISM atstovai greit įgijo solidų pranašumą ir trečio kėlinuko pabaigoje triuškino varžovus 40 taškų persvara (84:44).

Tačiau tuomet... netikėtai prakiuro DSKS „Žalgirio“ arenos stogas ir į salę pasipylė vanduo. Nestandartinėje padėtyje atsidūrusios komandos ilgai tarėsi ką daryti, o vienu metu net buvo galvota apie jų peržaidimą kitą dieną.

Vis tik, aikštės šeimininkai rado sprendimą, o tiksliau – savanorį, kuris per likusį susitikimo laiką kas minutę valys grindis ir dvikova buvo pratęsta.

Per likusį susitikimo laiką didesnių stebuklų neįvyko, tad žaidimo ritmą išlaikiusi „ISM universiteto“ ekipa dar labiau padidino savo pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 114:61.

Beje, šioje dvikovoje „ISM universiteto“ krepšininkai atkovojo net 73 atšokusius kamuolius ir pasiekė naują šio sezono A lygos rekordą.