A lygoje - saldus „ąžuolų“ revanšas

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi SK „Oaks-Tirola“ (6-7) ekipa palaužė „VILNIUS TECH“ (8-4) atstovus ir pasiekė revanšą už apmaudžią nesėkmę A.Makulavičiaus taurės ketvirtfinalyje.

Rungtynių fotogaleriją rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Prieš kiek mažiau ne mėnesį vykusiame A.Makulavičiaus taurės ketvirtfinalyje savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ ekipa po nepaprastai dramatiškos kovos 80:73 palaužė „Oaks-Tirola“ vyrus ir nugvelbė iš „ąžuolų“ bilietą į pusfinalį.

Tad vakar vykusioje A lygos reguliariojo sezono akistatoje Valdo Paukšto auklėtiniai turėjo didžiulę motyvaciją pasiekti revanšą.

Dvikovą geriau pradėjo Gintaro Šerkšno treniruojama studentų ekipa, kuri fantastiškai pataikė iš toli, be vargo „drąskė“ varžovų gynybą ir pirmojo kėlinuko pabaigoje net buvo įgiję dviženklę persvarą (24:14).

Nors antrojo ketvirčio pradžioje „ąžuolai“ buvo priartėję iki penkių taškų (19:24), tačiau netrukus „VILNIUS TECH“ ekipa vėl pajuto laisvę puolime ir po kelių minučių dar kartą pasiuntė varžovus į nokdauną (38:26).

Tačiau tuomet įvykių tėkmė staiga pakrypo visiškai kita linkme. Ant kojų pakilui „Oaks-Tirola“ ekipa pakeitė savo gynybą, atrado galinčius pataikyti žmones ir laimėjusi įspūdingą atkarpą 12:1 dvikovos pusiaukelėje jau alsavo varžovams į nugaras (38:39), o trečiojo kėlinuko pradžioje net atsidūrė priekyje - 47:44.

Nors svečiams dar buvo pavykę susigrąžinti rungtynių kontrolę į savo rankas (60:51), tačiau senas nuoskaudas prisiminę „ąžuolai“ jau nebenorėjo kartoti kažkada darytų klaidų.

Laiku susiėmę V.Paukšto auklėtiniai lemiamame kėlinuke pademonstravo kone pavyzdingą žaidimą, sužaidus vos kiek daugiau nei minutę išlygino rezultatą (68:68), o netrukus įgijo apčiuopiamą pranašumą (73:68).

Per likusį dvikovos laiką studentai dar bandė pavytui varžovus, tačiau žaidimo ritmą pajutę „Oaks-Tirolos“ krepšininkai nebesidairė atgal, išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė labai saldžią pergalę - 88:84.

Tai buvo jau antroji iš eilės „ąžuolų“ pergalė A lygoje, kuri leido sutvirtinti savo pozicijas kovoje dėl vietos atkrintamosiose.

Tuo tarpu „VILNIUS TECH“ ekipa patyrė pirmą pralaimėjimą po penkių pergalių iš eilės.