A lygoje - vilčių svečiams nepalikęs pirmadienis

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko trejos rungtynės ir visose daugiau nei užtikrintas pergales šventė savo aikštėse žaidusios ekipos.

Vienvaldžiais turnyro lentelės lyderiais išliko naujas aprangas publikai pristatę „Gerbiamieji“ (5-0) antroje dvikovos dalyje palaužę „Vilniaus kolegijos“ (1-4) studentus.

Į antrąją vietą pakilo ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusi „Taupa“ (4-1) sumindžiusi gynybą pamiršusą „Nol Semkers-Oaks“ (1-2) komandą, tuo tarpu prakaito lašo ant savęs nepajutę SK „Ferimstos“ (3-2) vyrai vis tiek įrodė prašumą prieš „Legiono“ (0-4) kolektyvą.

Lyg pasakoje pastaruoju metu gyvenanti „Gerbiamųjų“ ekipa pirmadienio vakarą egzaminavo „Vilniaus kolegijos“ studentus.

Nors komandas turnyro rikiuotėje skiria ištisa praraja, tačiau Gedimino Bražionio treniruojama ekipa nė nemanė anksčiau laiko kelti baltos vėliavos. Anaiptol, puikiai puolime rungtynes pradėję studentai kone du kėlinukus kūrė intrigą ir žengė su varžovais koja kojon.

Įpusėjus dvikovai rezultatas buvo lygus 50:50, tad atrodė, jog po didžiosios pertraukos laukia ne ką prastesnis reginys.

Tačiau trečiajame kėlinuke „Gerbiamieji“ įjungė aukštesnę pavarą puolime, geriau atidirbo gynyboje ir likus žaisti dešimt minučių jau turėjo dviženklę persvarą (71:61).

Lemiamame kėlinuke „Vilniaus kolegija“ dar bandė mesti pastaruoju metu pasakišką formą demonstruojančio Mindaugo Vėtos kortą bei sukurti stebuklą, tačiau aikštės šeimininkai atsilaikė ir išsaugojo įgytą pranašumą.

Dvikovos pabaigoje aikštės šeimininkų persvara jau niekam nekėlė abejonių, tad abi ekipos ramiai sulaukė finalinės sirenos paskelbusios penktą iš eilės „Gerbiamųjų“ pergalę 95:79.

Gerbiamieji
Vilniaus kolegija
Robert Subotkevič 24 PTS 20 Mindaugas Vėta
Nedas Petniūnas 10 REB 8 Povilas Gancevičius
Dominykas Zupkauskas 11 AST 3 Mindaugas Gružys

Tikru varžovų siaubu tampanti „Taupa“ pirmadienio vakarą nepasigailėjo „Nol Semkers-Oaks“ komandos ir dvikovoje savo aikštėje šventė pergalę net 36 taškų skirtumu.

Dvikovos pradžioje svečiai dar bandė priešintis, tačiau vėliau Gintaro Pociaus treniruojami „Taupos“ vyrai perkando varžovų gynybą, kone kiekvienoje atakoje ėmė naudotis skylėmis joje ir pademonstravę pagirtiną 46,6% (14/30 trit.) tritaškių taiklumą dar pirmoje dvikovos dalyje įgijo triuškinamą pranašumą (59:34).

Po didžiosios pertraukos „Nol Semkers-Oaks“ ekipa bandė pakovoti dėl garbės, tačiau „užsivedę“ aikštės šeimininkai ne tik neleido varžovams priartėti, tačiau tik dar labiau padidino savo pranašumą ir dvikovos pabaigoje šventė įspūdingą pergalę 112:76.