A lygos atkrintamųjų starte - įtikinama VU pergalė

Trečiadienio vakarą startavo GEALAN-Sostinės A lygos atkrintamųjų etapas, o pirmosios bekompromises kovas pradėjo „Vilniaus universiteto“ (1) ir „LKA-Karys“ (8) ekipos.

Per visą A lygos istoriją dar nėra buvę atvejo, jog aštuntąjį reitingą po pirmojo varžybų etapo turinti komanda jau pirmajame atkrintamųjų etape eliminuotų reguliaruojo sezono nugalėtojus.

Vis tik, šiuo atveju intriga buvo, nes būtent „LKA-Kario“ atstovai eliminavo VU studentus A.Makulavičiaus taurės ketvirtfinalyje, o vos po savaitės nuo sensacingo rezultato dar kartą įveikė Rimanto Kaminsko auklėtinius.

Nors kariai surinko gausią sudėtį, tačiau šįkart jie vertėsi be savo stipriausio žmogaus, emocinio lyderio ir vieno naudingiausių komandos žaidėjų Raimundo Ambrulaičio.

Tad laisvę po krepšiais gavę studentai pasinaudojo savo pranašumu gynėjų linijoje ir dar pirmajame kėlinuke pasiuntė oponentus į nokdauną (22:9).

Tarsi to būtų maža antrąjį kėlinuką R.Kaminsko auklėtiniai pradėjo spurtu 8:2 ir susikrovė triuškinamą pranašumą (30:11).

Nors kariai nekėlė baltos vėliavos ir dvikovos pusiaukelėje sugebėjo nežymiai priartėti prie varžovų (28:42), tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai vėl įjungę aukštesnę pavarą ir trečią kėlinuką pradėję dar vienu galingu spurtu 10:0 pateikė atsakymus į beveik visus šių rungtynių klausimus (52:28).

Per likusią dvikovos dalį komandos jau sprendėsi savo strateginius reikalus ir laukė finalinės sirenos paskelbusios lengvą „Vilniaus universiteto“ pergalę rezultatu 83:50.