A lygos ketvirtfinalio starte - lengva VILNIUS TECH pergalė

Trečiadienio vakarą startavo GEALAN-Sostinės A lygos atkrintamųjų kovos, o pirmosios kovas pradėjo savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“komanda  ir „Ultimate Logistics-Oaks“ ekipa.

Vos prieš keletą savaičių šios dvi ekipos grūmėsi A.Makulavičiaus taurės turnyro pusfinalyje. Nors studentai šventė lengvą pergalę 85:63, tačiau tuomet „vežėjai“ neturėjo kertinių žaidėjų, todėl skaudų pralaimėjhimą buvo galima pateisinti.

Keista, tačiau atėjus svarbiausių kovų metui, esminių pokyčių neįvyko - į pirmąsias kevirfinalio rungtynes Mantas Finažonkovas surinko vos 7 krepšininkus, tarp kurių nebuvo net kelių itin svarbių žaidėjų.

Tad nieko nuostabaus, kad pilną sudėtį surinkusi studentų ekipa nuo pat pirmų minučių ėmė diktuoti varžovas žaidimo sąlygas.

Tiesa, pirmus tris kėlinukus „Ultimate Logistics-Oaks“ vyrai pagirtinai kovėsi ir sugebėjo kovinį atstumą, tačiau dvikovos pabaigoje svečiai pritrūko jėgų, o tuo pasinaudoję „VILNIUS TECH“ krepšininkai padidino apsukas, nurūko į priekį ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė lengvą pergalę - 83:58.