A lygos kovose - lengva „VILNIUS TECH“ pergalė ir skambus „Taupos“ priminimas apie save

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko dvejos rungtynės. Nors abiejose buvo užfiksuoti triuškinami rezultatai, tačiau abiejų akistatų scenarijus skyrėsi lyg diena ir naktis.

Savo aikštėje žaidusi „LKA-Karys“ (2-2) komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti pastaruoju metu įsibėgėjančiai „Taupos“ (3-1) ekipai ir patyrė triuškinamą nesėkmę.

Tuo tarpu „VILNIUS TECH“ (3-1) studentai reabilitavosi po apmaudžios nesekmės praėjusią savaitę ir gana lengvai „ant menčių“ paguldė kelio į pergales nerandančius „Legiono“ (0-3) atstovus.

Sezono pradžioje „Taupa“ tikrai neatrodė kaip komanda, kuri antrus metus iš eilės pretenduos į finalo ketvertą, tad būtent šį tikslą užsibrėžusi karių ekipa antradienio vakarą turėjo vienintelį tikslą - pasiekti pergalę.

Dvikovos pradžioje abi komandos žengė koja kojon, tad atrodė, jog LKA salėje laukia itin karštas vakaras.

Vis tik, vos užgimusi intriga beregint išblėso, kuomet Gintaro Pociaus treniruojama ekipa antrajame kėlinuke sužaidė kone tobulą dešimties minučių atkarpą (25:9) ir dvikovos pusiaukelėje pasiuntė varžovus į nokdauną (38:21).

Po didžiosios pertraukos kariai dar bandė gelbėtis, tačiau pasitikėjimą savo jėgomis įgavę „Taupos“ vyrai ne tik neleido varžovams apkarpyti deficito, tačiau dar labiau padidino savo persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė triuškinamą pergalę - 82:53.

Beje, karių pelnyti 53 taškai yra šio sezono A lygos antirekordas.