A lygos lyderių dvikovoje užtikrinta „Sporto namų“ pergalė

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje (SKL) įvyko dvejos rungtynės, kuriose žaidė turnyro lentelės viršuje esančios ekipos.

Dviejų dėl pirmos vietos kovojančių komandų akistatoje „Sporto namai“ (14-4) po spurto antroje rungtynių dalyje palaužė VGTU (13-4) ekipą. Tuo tarpu atkrintamųjų traukinį besivaikanti „Tegra“ (8-10) dvikovoje savo aikštėje nepasigailėjo „Vilniaus universiteto“ (13-6) komandos.

Akistatoje prieš „LavTwins“ vedamą „Sporto namų“ komandą VGTU pradėjo kone idealiai. Pademonstravę puikų puolimą studentai gana greitai įgijo dviženklį pranašumą, o įpusėjus dvikovai triuškino varžovus (56:39).

Tačiau graži svečių pasaka tęsėsi neilgai. Trečiajame kėlinuke „Sporto namai“ įjungė aukštesnę pavarą bei per dešimt minučių ne tik pavijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį (67:66).

Lemiamame kėlinuke aikštės šeimininkai toliau tęsė varžovų krepšio šturmą, tuo tarpu puolime visiškai strigusiems VGTU atstovams beliko tik stebėti sulig kiekviena minute tolstančią varžovų komandą.

Pagavusi gerą ritmą „Sporto namų“ ekipa nebesidairė atgal ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė nesunkią pergalę rezultatu 86:74 ir po kelių savaičių pertraukos susigrąžino pirmąją turnyro lentelės poziciją.

Sporto namai
VGTU
Laurynas Kirlys 24 PTS 26 Mantas Vavilovas
Darjuš Lavrinovič 14 REB 9 Tadas Kvederavičius
Darjuš Lavrinovič 8 AST 5 Evaldas Rastenis
KOMENTARAI
,
Gintaras Šerkšnas, VGTU

Pirmoje rungtynių dalyje jautėsi, kad varžovai žaidžia nerimtai, todėl mes jautėmės laisvai, pataikėme savo metimus ir įgijome solidžią persvarą.

Tačiau po didžiosios pertraukos „Sporto namai“ įjungė aukštesnę pavarą ir viskas apsivertė aukštyn kojom.

Juolab, mes patys esame labai priklausomi nuo to ar pataikys Rastenis su Juknevičiumi. Vakar jiems nekrito, todėl rungtynių pabaigoje mūsų puolimas užstrigo ir patyrėme apmaudžią nesėkmę.

Antrosiose vakaro rungtynėse intrigos buvo gerokai mažiau. Savo aikštėje žaidusi „Tegros“ komanda tik pirmajame kėlinuke leido varžovams alsuoti į nugaras (20:17), tačiau vėliau padidino rungtynių spartą, pademonstravo neįtikinėtiną puolimą ir dvikovos pusiaukelėje jau mėgavosi triuškinama persvara (54:28).

Antroje susitikimo dalyje studentai kiek atkuto ir laimėjo likusius du kėlinukus, tačiau šių pastangų buvo maža, tam, kad būtų galima bent pagalvoti apie intrigos atkūrimą. Tad  pasigirdus teisėjo švilpukui „Tegra“ į savo sąskaitą įsirašė dar vieną svarbią pergalę – 85:66 leidusią jai įsitvirtinti aštuntoje rikiuotės vietoje.

Tegra
Vilniaus universitetas
Giedrius Marčiukaitis 23 PTS 20 Kipras Davidonis
Vitalij Lukša 10 REB 13 Kipras Davidonis
Steponas Markus 5 AST 3 Kipras Davidonis
KOMENTARAI
,
Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“