A lygos lyderių mūšyje - įtikinama „Oaks“ klubo pergalė

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) elitinėje grupėje įvyko vienerios rungtynės, kuriose susikovė turnyro lentelės viršuje buvusios „VILNIUS TECH“ (4-2) ir SK „Oaks-Tirola“ (5-0) ekipos.

Nors žiūrint į turnyro rikiuotę atrodė, jog šioje dvikovoje galima laukti intrigos, tačiau jos užuomazgos buvo tik pirmajame kėlinuke, kuomet savo aikštėje žaidusi studentų ekipa dar bandė kabinti varžovams į atlapus, o sužaidus 10 minučių rezultatas buvo lygus (18:18).

Vis tik, po trumpos pertraukėlės „ąžuolai“ įjungė aukščiausią pavarą puolime, per dešimt minučių „suvertė“ net 35 taškus ir įpusėjus dvikovai jau mėgavosi dviženkle persvara (53:36).

Nors antroje susitikimo dalyje Gintaro Šerkšno treniruojamai „VILNIUS TECH“ ekipai pavyko atsitiesti, o trečiojo kėlinuko pabaigoje studentai buvo pavojingai priartėję iki 5 taškų (58:63), tačiau tai buvo viskas, ką aikštės šeimininkams pavyko padaryti antradienio vakarą.

Lemiamame kėlinuke į aikštę grįžęs smogiamasis „Oaks-Tirola“ penketukas vėl ėmė smagintis puolime, gana greitai nutolo nuo varžovų ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė jau penktą pergalę iš eilės - 96:73.

Nugalėtojų komandą į priekį vedė MVP ritmu toliau žaidžiantis Justas Maceikis, pelnęs 23 taškus, perėmęs 6 kamuolius ir surinkęs 28 naudingumo balus, jam puikiai talkino puikiai į „ąžuolų“ kolektyvą įsiliejęs Kipras Davidonis pelnęs 14 taškų, atkovojęs 8 atšokusius kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė prieš rungtynės geriausio spalio mėnesio žaidėjo prizą atsiėmęs Ignas Bilinskas, pasižymėjęs galingu dvigubu dubliu - 22 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 33 naudingumo balai.

Įdomu tai, kad „VILNIUS TECH“ vyrai pataikė daugiau tritaškių ir juos realizavo aukštesniu procentu už varžovus, be to studentai nežymia persvara laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių.

Visgi, dominavimas vienose svarbiausių statistikos kategorijų, neteko pranašumo padarius net 20 klaidų (varžovai suklydo vos 6 kartus), be to „Oaks-Tirola“ krepšininkai tiesiog pasakiškai atakavo iš dviejų taškų zonos - 28/44 dvit. (63,6%).