A lygos lyderių mūšyje įtikinama „Sporto namų“ pergalė

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje susitiko abiejų grupių lyderės, kurios iki šiol nebuvo patyrusios pralaimėjimo kartėlio, tad daugelis SKL bendruomenės narių laukė tikro prieššventinio krepšinio deserto.

Vis tik didesnė intriga šioje dvikovoje neužsimezgė, o savo aikštėje žaidusi „Sporto namų“ (6-0) ekipa be didesnio vargo įveikė gerokai mažesnį amžiaus vidurkį turinčius „VILNIUS TECH“ (6-1) atstovus.

Aikštės šeimininkai jau rungtynių pradžioje pasiuntė oponentus į nokdauną (10:2), o pirmojo kėlinuko viduryje jau mėgavosi triuškinama persvara (21:5).

Nors vėliau studentai kiek atkuto ir pristabdė įsibėgėjusius varžovus, tačiau brolių Lavrinovičių vedama „Sporto namų“ ekipa beveik visą laiką tvirtai laikė susitikimo vadžias savo rankose.

Tiesa, prieš pat didžiąją pertrauką „VILNIUS TECH“ atstovai įkaitino atmosferą šaltoje Ekinstos salėje, kuomet priartėjo iki dviejų taškų (34:36), tačiau į tai aikštės šeimininkai atsakė atkarpa 9:1 po kurios susigrąžino dviženklę persvarą (45:35).

Po didžiosios pertraukos „Sporto namų“ ekipa nemažino apsukų ir trečiąjį kėlinuką laimėjusi rezultatu 25:4 atsakė į visus svarbiausius vakaro klausimus (70:39).

Lemiamame ketvirtyje „VILNIUS TECH“ studentai pakovojo dėl garbės ir kiek sumažino turėtą deficitą, tačiau tai nepadėjo jiems išvengti sutriuškinimo, nes nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė daugiau nei įtikinamą „Sporto namų“ pergalę - 86:66.